- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nové SPRO navijáky
Autor diskuse: Domino222 - Profil , 24.1.2012 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
34x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
NRytíř - Profil | Po 30.1.2012 17:54:23
numen >> Zbytečný,stači rozkliknout tenhle obrázek.
http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/navijak-team-dragon-fd920-930-935iz-new
http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/navijak-team-dragon-fd920-930-935iz-new
Nnumen - Profil | Po 30.1.2012 17:41:27
murphyy >> mám ho rozebrat a mrknout se ,popřípadě vyfotit:-)
Nmurphyy - Profil | Po 30.1.2012 16:34:47
Rytíř >> ja tam vidim kolo na zavit-snek, ale tak ked inak nedas :))
Nmurphyy - Profil | Po 30.1.2012 16:20:24
Rytíř >> kolo na hridel? ved na tej hrideli musi byt nejake dalsie kolo alebo snek.
toto je kolo na kolo?http://www.mrk.cz/Data/Pics/2009/234928.jpg
ved to je kolo na sneka s tym, ze kolo ma zuby po obvode-to by mal byt ten pravy snekovy prevod ako sa povacsinou chape, pretoze tu snek zrejme suvisi s otacanim rotora a ZAROVEN so zdvihom cievky
u nesnekovych prevodov snek sluzi iba na otacanie rotora a zdvih je rieseny hypoidnymi prevodmi, ale stale sa da hovorit ze takyto navijak ma snekovy nahon rotora, ibaze to uz je pomaly na vsetkych navijakoch a dolezitejsia informacia je system zdvihu cievky,
teda informacia u vacsiny dnesnych navijakov, ze tento navijak ma "snekovy prevod" je zavadzajuca:)
toto je kolo na kolo?http://www.mrk.cz/Data/Pics/2009/234928.jpg
ved to je kolo na sneka s tym, ze kolo ma zuby po obvode-to by mal byt ten pravy snekovy prevod ako sa povacsinou chape, pretoze tu snek zrejme suvisi s otacanim rotora a ZAROVEN so zdvihom cievky
u nesnekovych prevodov snek sluzi iba na otacanie rotora a zdvih je rieseny hypoidnymi prevodmi, ale stale sa da hovorit ze takyto navijak ma snekovy nahon rotora, ibaze to uz je pomaly na vsetkych navijakoch a dolezitejsia informacia je system zdvihu cievky,
teda informacia u vacsiny dnesnych navijakov, ze tento navijak ma "snekovy prevod" je zavadzajuca:)
NRytíř - Profil | Po 30.1.2012 15:07:52
murphyy >> hypoidní převod,červ(kolo na hřidel)
šnekový převod (kolo na kolo)
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=620892&action=pics
šnekový převod (kolo na kolo)
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=620892&action=pics
Nmurphyy - Profil | Po 30.1.2012 14:00:52
KanalK1 >> ano takto je to v poriadku, ja len ze casto sa pise len ze navijak ma "snekovy prevod" alebo "snekovy prevodovy system"a mysli sa tym snekovy prevod zdvihu cievky,
pretoze samotny "snekovy prevod" u navijakov-je to, ked hlavne ozubene zaberove kolecko otaca snek na hlavnej oske, co ako som pisal nema nic spolocne so systemom zdvihu cievky
pretoze samotny "snekovy prevod" u navijakov-je to, ked hlavne ozubene zaberove kolecko otaca snek na hlavnej oske, co ako som pisal nema nic spolocne so systemom zdvihu cievky
NKanalK1 - Profil | Po 30.1.2012 13:10:07
murphyy >> Tak SPRO u Arců uvádí, že jde o "šnekový převod zdvihu cívky"....mají to tak i v katalozích...
NBambus...Tacklesmani - Profil | Po 30.1.2012 6:55:14
afjee >> mne taky ne :-)
to exist hyper custom byla lahudka :-)
to exist hyper custom byla lahudka :-)
Nafjee - Profil | Po 30.1.2012 6:33:38
Butchi >> Jsem tam točil s tou novou Caldii a žádná hitparáda mi to nepřišla. Jo za to Exist Hyper Branzino :o))
Nmurphyy - Profil | Po 30.1.2012 1:23:47
Rytíř >> :) to by az tak podla mna nevadilo, pretoze ked povieme cervovy zdvih alebo snekovy zdvih tak je jasne ze sa jedna o cervovu hriadelku na zdvih cievky,
ale pojem SNEKOVY PREVOD ked sa tym mysli akoze snekovy-cervovy zdvih mi pride ako nie spravny, a takto je to ale casto prezentovane:)
pretoze prevod nema nic spolocne s tym akym systemom je rieseny zdvih cievky-tam to zavisi iba od hlavneho ozubeneho taniera a sneku na hlavnej oske
ale pojem SNEKOVY PREVOD ked sa tym mysli akoze snekovy-cervovy zdvih mi pride ako nie spravny, a takto je to ale casto prezentovane:)
pretoze prevod nema nic spolocne s tym akym systemom je rieseny zdvih cievky-tam to zavisi iba od hlavneho ozubeneho taniera a sneku na hlavnej oske
Nnumen - Profil | Ne 29.1.2012 17:12:57
kubah >> Gold má již jinou kličku. Mě tedy ta kovová nevadí,ale dosti lidem ano.
Nkubah - Profil | Ne 29.1.2012 17:07:41
Domino222 >> rozdíl je - Gold a Grand mají proti starším novější tvary.
Gold, Red: šnekový převod, 10 ložisek
Grand: šnekový převod, 8 ložisek
Black: bez šneka, 8 ložisek
Blue 9xx: šnekový převod, 9 ložisek
Blue 7xx : bez šneka, 7 ložisek
Gold, Red: šnekový převod, 10 ložisek
Grand: šnekový převod, 8 ložisek
Black: bez šneka, 8 ložisek
Blue 9xx: šnekový převod, 9 ložisek
Blue 7xx : bez šneka, 7 ložisek
NDomino222 - Profil | Ne 29.1.2012 14:54:45
Je vlastne nejaký rozdiel v konštrukcii u týchto ARC-ov? Alebo je to všetko to isté a líšia sa iba farebne?
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NFeederařina na řece64350
NPickermánia-ultra light fishing49077
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NFeeder videa - výběr MM201
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NPreston - vše kolem této značky.4055
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ČtNFeederařina na řece 64350
ČtNPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...














