- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nové SPRO navijáky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
34x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
NSytchi - Profil | Ne 4.8.2019 19:13:21
Nskwor - Profil | Čt 7.2.2019 19:52:08
Nnerf - Profil | Čt 7.2.2019 19:28:31
Nnumen - Profil | Čt 7.2.2019 18:40:51
NAzeal - Profil | Čt 7.2.2019 15:27:56
NAzeal - Profil | Čt 7.2.2019 15:20:43
Nnerf - Profil | Čt 7.2.2019 10:21:39
Zdravím místní SPRaře. Mám jednoduchý dotaz. Jde mezi starými Arcy (Blue, Red, Black, Grand, Gold atakdál) prohazovat cívky? Případně - jde prohazovat cívky mezi starými Arcy a starými Zaubery (se sklapovací kličkou)? Předem díky.
Npetko38 - Profil | St 2.1.2019 16:38:29
Nnumen - Profil | St 26.12.2018 18:40:18
NSytchi - Profil | Út 25.12.2018 23:35:57
Nnumen - Profil | So 22.12.2018 22:56:56
Nnofish - Profil | So 22.12.2018 22:44:08
Nnumen - Profil | So 22.12.2018 22:31:18
Nnofish - Profil | So 22.12.2018 22:17:35
Nnumen - Profil | So 22.12.2018 22:05:51
Ale jsk jsem tady psal, hranice větší prodejnosti navijaků je do 2500 Kč. Já jsem pořídil advantory a ty se dají sehnat 2300 Kč.
Nnofish - Profil | So 22.12.2018 20:06:01
Spro zdražuje pořád.Je to vidět rok co rok. Passion byl kdysi paráda naviják za pár korun, dnes stojí o 2/3 víc než kdysi. To samé asi praktikují u red-arca. Podle mě je ta cena už přehnaná. Respektive, dostali se někam, kde už se dá vybírat z daleko víc navijáků, než při ceně 2000+
sproček mám dost, ale už to také nekoupím, servis....
NWillow - Profil | So 22.12.2018 20:00:40
https://navijaky.heureka.cz/spro-gold-arc-1040/?
gclid=CjwKCAiA3vfgBRB9EiwAkfpd3Nzu_yxhzsqACB7mWhu5Kv4S_mfmfRsQWoYmF42XU9rroXoozsX8tRoC3pUQAvD_BwE
🤔😉
Nfheavy - Profil | So 22.12.2018 19:57:00
budme na sebe uz hodni Karel
Nfheavy - Profil | So 22.12.2018 19:52:18
a abych byl ferovej tak ti reknu proc jsem reagoval i kdyz sem nemusel,to mas za ten traktor )))
a koncime jak sem rekl vanoce jsou svatky klidu a miru ,doufam ze nejses proti,preju ti pekny proziti nasledujicich vanoc a noveho roku zatim se opatruj s pozdravem Karel /Howgh/...
Nskwor - Profil | So 22.12.2018 19:52:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSytchi - Profil | So 22.12.2018 19:51:03
Nkubah - Profil | So 22.12.2018 19:50:14
Co se na tom nedá pochopit ?
Nnumen - Profil | So 22.12.2018 19:47:34
NWillow - Profil | So 22.12.2018 19:47:07
NDědek - Profil | So 22.12.2018 19:46:53
To si děláš snad srandu???
Ještě nedávno si tam řval jak pominutý, žádný Advantor a Slammer...
Aspoň nám tady nelži. A o tom, jak ses kvůli Advantoru na mě osopil, ani nemluvím.
Pohádal ses před pár měsíci s Danem a od té doby s tebou není o SPRO rozumná řeč. Pomlouváš kde můžeš.
Jestli si chceš sám sobě něco nalhávat, tak můžeš, ale radši ne tady veřejně... Aby tě někdo nezasypal tvými jedovatými, negativními příspěvky, které si tady napsal.
Jen si vzpomeň tři, čtyři dny zpět ve tvém linku na své chování ...
Končím, to nemá cenu!
Nkubah - Profil | So 22.12.2018 19:45:44
Já je měl prvně hned po vydání na podzim 2012.
Nnumen - Profil | So 22.12.2018 19:44:55
Nnumen - Profil | So 22.12.2018 19:43:54
Nkubah - Profil | So 22.12.2018 19:41:11
Třeba Jarda tam napsal, že i kdyby nasr.l na Advantora, bude hezčí než Ryobi
Ale proč to hrotit jako tady ???
Mohl jsem z toho udělat divadlo, ale proč ?
Nnumen - Profil | So 22.12.2018 19:40:47
Kdyby6to byla nějaká hebka, tak neřeknu, ale byla to špička. Jenže nejen u nás, ale i jinde je prodeknejší naviják do 100 eur. To je vidět i u advantora, s jeho cenou je prodeknejší . Osobně taky mám navijáky do 2500 Kč. Spíše levnější. A drží
Tady se hodně diskutuje o drahých navijacich, ale když jdeš podle vody, drtivá většina lidí má levnější. To je celé. Ve vyprodejich za lepší cenu se prodají hned.
NWillow - Profil | So 22.12.2018 19:37:13
https://www.rybarskepotrebymilan.cz/e-shop/udice/navijaky/predni-brzda/spro-red-arc-10-detail
Nfheavy - Profil | So 22.12.2018 19:36:59
treba kdybych ti napsal do diskuze o ryobi ze jsou zaubery hnusy tak nevim jak bys reagoval,
obcas je potreba ubrat ,ja kdyz napisu neco nemistnyho tak dovedu rict sorry prepiskl sem to,asi mam mensi Ego nez ty .
Nkubah - Profil | So 22.12.2018 19:30:40
Omezené - vidíš, já naopak neurážím, diskutuji.
Nnumen - Profil | So 22.12.2018 19:28:34
Nkubah - Profil | So 22.12.2018 19:20:45
A mimochodem, stále mám doma 4 navijáky Spro, které používám..............
A i o Spro navijácích probíhala kladná diskuse v Ryobi ..........
A vůbec, před kým se obhajuji ?
Nfheavy - Profil | So 22.12.2018 19:20:12
Přišel zpět starší upravený, z čehož se dá soudit neprodejnost těchto hnusů. ????)))
asi proto !!
NDědek - Profil | So 22.12.2018 19:15:33
Nkubah - Profil | So 22.12.2018 19:13:28
Kdysi nějaký měl ? :-)
Že jsou Ryobi vím naprosto přesně, také jsem totiž nikdy nepomlouval............ Pokud se mi nějaký nelíbí, tak to prostě napíšu - to snad není zakázáno ?
Jestli máš tu potřebu, prosím.
Nnumen - Profil | So 22.12.2018 19:03:08
Nkubah - Profil | So 22.12.2018 19:01:01
Nepomlouval jsem nic a už jsem Ti to dokázal jednou.
Nnumen - Profil | So 22.12.2018 18:58:46
Moc je neomlouvej některé jsou ryobi. 😂 jinak ty jsi opravdu divný, neznám tě takhle urejpaneho, negativního.
NAzeal - Profil | Ne 16.12.2018 19:55:51
NSytchi - Profil | Ne 16.12.2018 19:24:34
NAzeal - Profil | Ne 16.12.2018 15:49:39
NDědek - Profil | So 15.12.2018 17:10:33
Nkubah - Profil | So 15.12.2018 17:06:37
Zrovna Numen v tomto narazil, nebuď další.
NDědek - Profil | So 15.12.2018 17:02:10
NSytchi - Profil | So 15.12.2018 16:59:13
NSytchi - Profil | So 15.12.2018 16:54:56
Nkubah - Profil | So 15.12.2018 16:52:58
Přišel zpět starší upravený, z čehož se dá soudit neprodejnost těchto hnusů.
https://www.tahoun.cz/images/sklady/red-arc-2019.jpg
Ovšem cena je na zamyšlení.
NSytchi - Profil | So 15.12.2018 16:51:45
NAzeal - Profil | Pá 23.11.2018 15:18:29
NAzeal - Profil | Pá 23.11.2018 15:17:52
Nkubah - Profil | Ne 14.10.2018 20:11:13
Hlavně je dobré mít tác a bílý papír, jak kolega..
Nnofish - Profil | Ne 14.10.2018 19:58:24
Nnofish - Profil | Ne 14.10.2018 19:50:54
Ale není to sranda, někdo má ruce na lopatu, někdo na šroubečky :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NFeederařina na řece64328
NPickermánia-ultra light fishing49069
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NFeeder videa - výběr MM201
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NPreston - vše kolem této značky.4055
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
Kde to žije - feeder
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNFeederařina na řece 64328
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














