- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ortodoxní klub vegetariánů / veganů
Kdo z vás? Proč? S jakou jste se setkali odezvou ze strany společnosti, rodiny a přátel?
Autor diskuse: posic - Profil , 17.1.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
NVenca888 - Profil | Út 17.1.2012 12:05:28
posic >> potom to beru. ačkoliv s ohledem na některý tvoje příspěvky z poslední doby si tim nejsem uplně jist...
NVydra revírní - Profil | Út 17.1.2012 12:04:36
Myslím, že jakmile nemá příslušník tohohle státu každej den mastnou hubu, tak je nervózní a roztěkanej ..
;)
;)
Nposic - Profil | Út 17.1.2012 12:03:42
: vydrák >> zabít živou bytost jen kvůli ukojení chuťových buněk.
N: vydrák - Profil | Út 17.1.2012 12:01:07
Venca888 >> Je fakt,že naši předci měli maso 1 - 2 týdně.
Ale záleží,jaký maso konzumuješ.Já prakticky vypustil kupované uzeniny - to jsou děsný sra.ky!!
S oblibou používám svůj slogan: domácí bůček je mnohem zdravější než kupovaná zelenina.Jsem o tom na 100%přesvědčen!
Ale záleží,jaký maso konzumuješ.Já prakticky vypustil kupované uzeniny - to jsou děsný sra.ky!!
S oblibou používám svůj slogan: domácí bůček je mnohem zdravější než kupovaná zelenina.Jsem o tom na 100%přesvědčen!
NMakrelobíjec - Profil | Út 17.1.2012 11:59:28
Vegoša žádnýho neznám,jistě to není přirozeny lidstvo by se ani neuživylo,kdyby chtěly byt všichni vegoši nikomu by se nechtělo dělat na polu :o)
Na rybách su taky někdy zcela vego ,když už všechno sežeru tak zbývá už jen kuku z kybla :o))
Pravda otázka jsem nepatří pravidla mrku DISKUTUJTE JEN O RYBAŘINĚ
Měls napsat otázku stravuje se na rybách někdo pouze vego stravou ? A byl by klid .
Na rybách su taky někdy zcela vego ,když už všechno sežeru tak zbývá už jen kuku z kybla :o))
Pravda otázka jsem nepatří pravidla mrku DISKUTUJTE JEN O RYBAŘINĚ
Měls napsat otázku stravuje se na rybách někdo pouze vego stravou ? A byl by klid .
Nposic - Profil | Út 17.1.2012 11:57:09
: vydrák >> Neříkam, že mně nechutná, ale přijde mi to pouze neetický... ;-)
NVenca888 - Profil | Út 17.1.2012 11:56:10
: vydrák >> to jo... souhlasim - maso by mělo bejt v jídelníčku obsažený. Rozhodně ale ne v množství, který je dneska běžný.
N: vydrák - Profil | Út 17.1.2012 11:55:03
posic >> Já ti Tvůj postoj nevyvracím.Rozhodl jsi se nejíst maso - je to Tvá věc.
Já musím mít maso každej den,mě vážně děsně šmakuje.
Nejlepší je hovězí - to je prostě žrádlo(copy Homolka).
edit: na odreagování od všedního koulís atd. nemá Tvá diskuse chybu:-))))
Já musím mít maso každej den,mě vážně děsně šmakuje.
Nejlepší je hovězí - to je prostě žrádlo(copy Homolka).
edit: na odreagování od všedního koulís atd. nemá Tvá diskuse chybu:-))))
Nposic - Profil | Út 17.1.2012 11:53:51
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Přečti si zadání otázky, já to nikomu necpal, tovy jste začali zde s nemístnýma komentářema... ;-)
Nposic - Profil | Út 17.1.2012 11:52:06
: vydrák - 17.1.2012 11:48:41 >> Kixy, mixy... živočisné bílkoviny se dají nahradit... Uznávam, že ne všechy aminokyseliny nejsou obsaženy v mléku, sýrech, pylu, ale i přesto, pokud bych do svého jídelničku zařadil maso tak nikdy nebude ideální...
Červené karty: worech, TWIN 69
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












