- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ortodoxní klub vegetariánů / veganů
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
Narnošt - Profil | Čt 19.1.2012 17:19:12
Nvelbyk - Profil | Čt 19.1.2012 17:18:08
Narnošt - Profil | Čt 19.1.2012 17:16:28
Narnošt - Profil | Čt 19.1.2012 17:14:20
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 17:06:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Narnošt - Profil | Čt 19.1.2012 17:03:53
Nposic - Profil | Čt 19.1.2012 16:55:38
Nvelbyk - Profil | Čt 19.1.2012 16:54:32
Narnošt - Profil | Čt 19.1.2012 16:54:03
Nposic - Profil | Čt 19.1.2012 16:52:57
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 16:52:14
Nvelbyk - Profil | Čt 19.1.2012 16:52:13
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 19.1.2012 16:47:57
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 19.1.2012 16:44:41
Narnošt - Profil | Čt 19.1.2012 16:37:19
Nvelbyk - Profil | Čt 19.1.2012 16:32:50
Nstudent Petr - Profil | Čt 19.1.2012 15:59:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Děkuji za rady ohledně rozhodování (ještě teď se válím smíchy). Mrzí mě, že musím starší lidi pořád dookola opravovat, ale když to jinak nejde. Jednostrannému pohledu se neříká propaganda, vyhledejte si definice na webu.
To, že se zastáváte Venci je od vás milé, ale pro mne jen úsměvné. Jeho názory nemají žádnou hodnotu, vaše také ne. Tvrzení, že nevyhledává konflikty je o5 velice úsměvné, když tento pán reaguje na někoho kdo s ním komunikovat nechce, navíc způsobem, který si o konflikt přímo říká.
Psychiatrii ani psychologii jsem nestudoval, ale ze svých zkušenosti vím, že takovíto lidé, kteří potřebují diskutovat o něčem čemu absolutně nerozumí, s lidmi, kteří s nimi diskutovat nechtějí, mají nějaký, v mysli zakořeněný problém, které řeší různě, v tomto případě nejspíše alkoholem a opruzováním na Mrku:)
Na závěr bych vám chtěl zdělit, že akce která vyvolává reakci, není žádná poučka, ale je to výňatek z Newtonových pohybových zákonů.
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 15:47:21
Nmeteor - Profil | Čt 19.1.2012 15:43:38
Nmeteor - Profil | Čt 19.1.2012 15:40:39
Nmedvěd - Profil | Čt 19.1.2012 15:40:09
Nmeteor - Profil | Čt 19.1.2012 15:39:03
Možná máš ale pravdu ty a v tom případě je "zapikaný" do konce života...
Nstudent Petr - Profil | Čt 19.1.2012 15:38:44
Nstudent Petr - Profil | Čt 19.1.2012 15:38:00
Nretrívr - Profil | Čt 19.1.2012 15:35:19
Nmedvěd - Profil | Čt 19.1.2012 15:33:38
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 15:31:28
Nmeteor - Profil | Čt 19.1.2012 15:23:37
PS: s tím podáváním vs. užíváním alkoholu jsi mi dal tak trošku brouka do hlavy... nicméně si myslím, že pokud mladistvému nelze prodat alkohol, pak ho ani nemůže pít. Pokud by sis doma vzal ze sklepa volně přístupnou flašku slivovice, vypil ji a na veřejnosti tropil nepřístojnosti, pak by přijeli policisté, odlapili tě a rodiče by měli problém - nejen proto, že jsi vypitý jak sud (a oni za tebe mají zodpovědnost), ale i proto, že ten alkohol před tebou nebyl dostatečně zabezpečen.
Nmeteor - Profil | Čt 19.1.2012 15:16:51
Jinak se musím zastat "Venci888", neb on tady skutečně neprudí (pruzení vypadá DOST jinak), jeho argumenty samozřejmě hodnotu mají (podívej se na názory "odborníků na výživu", jak jsou rozdílné) přestože ji třeba nevidíš, a na závěr konstatuju, že konflikty nevyhledává.
Ještě dodám, že dle tvého příspěvku bys měl být odborníkem na psychologii (možná i psychiatrii), pokud dokážeš ve "Vencově" osobnosti vypozorovat mindráky - dále odborníkem přes gramatiku, když zmiňuješ malá písmena na začátku vět a v neposlední řadě nejspíše i odborníkem v argumentaci, když "poznáš" argument :-)
PS: pokud nechceš, abych na tebe dále reagoval, nereaguj ty na mě. Známá poučka říká, že akce vyvolává reakci...
Nposic - Profil | Čt 19.1.2012 15:13:29
Nstandas - Profil | Čt 19.1.2012 15:05:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NHrdobec - Profil | Čt 19.1.2012 14:59:27
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 14:58:58
1. můžu lézt do jakýkoliv diskuze se mi zachce, pokud mi to dovolí její moderátor, nemluvě o tom, že jsem se vyjadřoval k tématu
2. pruzenim to nazýváš ty, já debatuju...
3. pokud maj moje argumenty nulovou hodnotu - pokus se je vyvrátit. Vyber si jakej chceš.
4. v případě, že je blbec ten, kterej začíná věty malym písmenem, jsi jim taky, protože ignoruješ interpunkční znamínka
5. omyl, chlapče - blb je ten, kterej se zapojí do diskuze a rozčiluje ho, když na něj někdo reaguje
6. z čeho tak usuzuješ? máš pro to nějaký důvody či důkazy? nebo je z prostý argumentační impotence začínáš používat urážky?
Nstudent Petr - Profil | Čt 19.1.2012 14:49:21
1. Lezeš do diskuze pro vegetariány aniž bys jím byl.
2. Lezeš tam jen proto, abys prudil ty, kteří to s v..........tvím myslí vážně.
3. Tvé argumenty mají nulovou hodnotu ( nerozumíš výživě, nejsi vzdělaný, nevíš jak prezentovat fakta a ani žádné fakta v tomhle odvětví neznáš).
4. Začínáš věty malými písmeny.
5. Píšeš mi dookola aniž bych to chtěl, naopak, žádal jsem tě slušně ať mi nic nepíšeš.
6. Vyhledáváš konfikty, címž si řešíš své osobní mindráky.
Nemám čas to řešit dopodrobna, takže jen pár bodů co jsem vypozoroval...
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 14:38:15
Nstudent Petr - Profil | Čt 19.1.2012 14:35:06
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 14:18:24
Nstudent Petr - Profil | Čt 19.1.2012 13:47:38
NJovánek - Profil | Čt 19.1.2012 13:26:45
Nvelbyk - Profil | Čt 19.1.2012 13:21:04
NHrdobec - Profil | Čt 19.1.2012 13:14:01
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 13:05:49
Pokud někde chceš prezentovat svoje názory a nestojíš o to, aby na ně někdo negativně reagoval, založ si svoje diskuzní fórum a nikoho tam nepouštěj. Případně si je můžeš psát na stěnu záchoda...
Nstudent Petr - Profil | Čt 19.1.2012 12:43:54
NPedro1 - Profil | Čt 19.1.2012 12:27:52
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 12:24:01
Ono je to ale taky o tom, že tyhle speciály moc nesnesou srovnání s klasickym výčepnim pivem - je to jinej druh piva a podle toho k tomu musíš přistoupit. Když máš v hlavě chuť piva, na který jsi zvyklej a očekáváš to samý i od takovejch speciálů, tak šlápneš vedle...
NPedro1 - Profil | Čt 19.1.2012 12:15:46
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 12:04:16
A milej zlatej - pokud se účastníš veřejný diskuze, musíš počítat s tim, že na tebe bude někdo reagovat. V případě, že se ti to nelíbí, dej si mě do ignorace a stejně to můžeš udělat s každym, kdo bude prezentovat názor odlišnej od toho tvýho... :-)
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 12:00:35
Jo, ty malý pivovary nebejvaj zlý. Měl jsem v ruce takovej pack 7 speciálů - http://hospudka.net/5574/7-pivnich-specialu/ttp://hospudka.net/5574/7-pivnich-specialu/ , popravdě jsem k tomu byl velice skeptickej, navíc tyhle těžší piva moc nevyhledávám, ale musim říct, že jsem si fakt pochutnal. Vypil jsem i černý, což je u mně co říct. Včera jsem si ho koupil znova a o víkendu budu mlsat.
Nstudent Petr - Profil | Čt 19.1.2012 11:52:35
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 11:48:19
Nmeteor - Profil | Čt 19.1.2012 11:47:51
http://www.celostnimedicina.cz/urinoterapie.htm
Jinak co ještě piješ za pívo / které ti přijde kvalitní? U nás ve Zlíně byla zřízena specializovaná prodejna s pivy z malých pivovarů (Valášek, Rohozec apod.), tak občas zkusím nějaké to pívo a jakože nejsou špatné - ale některé mi teda přijdou jako voda :-) Nicméně nejsem nějaký odborník, takže taky mohu poznat kulový...
Nmeteor - Profil | Čt 19.1.2012 11:44:43
Jinak si myslím, že pívu (ve svém věku) nemůžeš absolutně rozumět... kdybych ti dal Bráník ve flašce od Rychtáře, tak to IMHO ani nepoznáš :-)
Nstudent Petr - Profil | Čt 19.1.2012 11:24:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.youtube.com/watch?v=zMuJ-bDs30M
Narnošt - Profil | Čt 19.1.2012 11:22:57
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 11:19:06
Nmalamut - Profil | Čt 19.1.2012 11:17:49
Nretrívr - Profil | Čt 19.1.2012 11:17:45
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 11:15:29
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 11:14:49
N: vydrák - Profil | Čt 19.1.2012 11:13:17
Červené karty: worech, TWIN 69
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













