- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
spokojenost s eshopem Chytapust z Plzně
ahojmám na Vás dotaz ohledně eshopu www.chytapust.cz
jedná se mi o Vaši spokojenost s tímto eshopem, přístupem pracovníků a jeho nabídkou. Pokud máte špatnou zkušenost navrhněte alternativu
děkuji budu rád za každej poznatek
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nkožich007 - Profil | Pá 12.9.2014 10:15:32
Nborecrybář - Profil | St 10.9.2014 13:16:08
Nkožich007 - Profil | Út 9.9.2014 19:38:12
Nborecrybář - Profil | Po 8.9.2014 10:25:11
Nborecrybář - Profil | Po 11.11.2013 10:41:28
http://www.chytapust.cz/Komplety/Giants-Fishing-Bunda-kalhoty-Exclusive-3in1-ZDARMA
Nkožich007 - Profil | Pá 8.11.2013 11:46:15
http://www.chytapust.cz/giants-fishing-bunda-kalhoty-exclusive-3in1-zdarma-vel-m/d-78335/
nemám s tím vůbec žádnou zkušenost, používám jiné hadry.
Nemáte s tím někdo zkušenost? potřeboval bych to vědět dost rychle ona na to spěchá. Díky moc budu rád za každou informaci
Nborecrybář - Profil | Po 9.9.2013 7:46:47
Nkožich007 - Profil | Pá 6.9.2013 20:37:19
Nborecrybář - Profil | Pá 6.9.2013 6:22:55
Nkožich007 - Profil | Čt 5.9.2013 8:35:02
Nborecrybář - Profil | Út 3.9.2013 7:36:31
http://www.chytapust.cz/chyt-a-pust-prut-shadow-36m-3lbs-11-zdarma/d-77474/
docela se mi líbí a manželka říkala že pokud budu hodnej tak bych je možná mohl mít, asi by to byly pruty až do důchodu, ale vypadají hezky a mohly by fungovat.
Nborecrybář - Profil | Út 3.9.2013 7:12:23
Nkožich007 - Profil | Po 2.9.2013 19:41:17
Nborecrybář - Profil | Út 9.7.2013 14:07:56
Nkožich007 - Profil | Po 8.7.2013 20:17:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nborecrybář - Profil | Po 8.7.2013 7:12:11
Nkožich007 - Profil | Ne 7.7.2013 20:12:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nborecrybář - Profil | Po 6.5.2013 9:27:00
Nkožich007 - Profil | Pá 19.4.2013 20:24:30
Nborecrybář - Profil | Čt 7.3.2013 17:51:59
Nkožich007 - Profil | Po 4.3.2013 19:36:42
Nkožich007 - Profil | Po 4.3.2013 19:34:42
Nborecrybář - Profil | Po 4.3.2013 7:44:30
Nkožich007 - Profil | Pá 1.3.2013 19:39:04
Jinak pokud je taková možnost co se ceny týká tak je to ještě lepší a šel bych do něj hned!
Nborecrybář - Profil | Pá 1.3.2013 8:16:17
Nborecrybář - Profil | So 1.12.2012 13:12:40
Nkožich007 - Profil | Pá 30.11.2012 17:39:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.chytapust.cz/mivardi-kreslo-classic-podlozka-sitka-vaha-zdarma/d-76196/
díky a ahoj
Nborecrybář - Profil | Po 26.11.2012 16:08:32
Nborecrybář - Profil | Ne 18.11.2012 18:25:01
Nkožich007 - Profil | So 17.11.2012 21:50:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkožich007 - Profil | So 27.10.2012 20:00:24
Nborecrybář - Profil | So 27.10.2012 10:33:10
Nkožich007 - Profil | Čt 25.10.2012 21:14:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Chtěl bych tímto poděkovat společnosti Chyť a pusť Plzeň za skvělej dárke pro speciální dětskou školku v Žatci. Chyťapusťáci nám poslali několik prutů a navijáků včetně vlasce, tak aby děti s jejich pomocí mohli pouštět draky a provádět i další jino činnost kterám jim pomůže rozvíjet jejich schopnosti. Díky mooc chyť a pusťáci.
Nborecrybář - Profil | Ne 23.9.2012 17:20:27
Neyc - Profil | Ne 23.9.2012 16:50:20
Ale z navijáků a proutků jsem unešenej.
Nborecrybář - Profil | Pá 21.9.2012 12:00:44
Neyc - Profil | Pá 21.9.2012 7:09:17
Klukům z Plzně fakt díky a jen tak dál.
Nborecrybář - Profil | Ne 16.9.2012 11:53:42
Nborecrybář - Profil | Po 23.7.2012 14:40:35
pecka pelety skuste to všichni!!
Nkožich007 - Profil | Ne 22.7.2012 20:54:24
Nkožich007 - Profil | Út 12.6.2012 20:13:46
Nborecrybář - Profil | Út 12.6.2012 7:08:24
Nkožich007 - Profil | Po 11.6.2012 21:42:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
tak jsem se vrátil z tří denní akce na Letinský rybník. Po cestě jsem se stavil v Plzni u chyť a pusť a vzal jsem nejen pelety, ale dal jsem i na rady Jardy Kučery a vzal jsem si balík pikantní švestky od mikbaits a to se opravdu vyplatilo. Zakrmoval jsem boilie multipack ananas a pelety. Chytal jsem na jeden pelety a na druhej boilies. Jardo díky za radu, to boilie mi přineslo všechny mé ryby a druhý den jsem vynechal chytání ne pelety, ne ovšem zakrmování. Zvedl jsem si osobák kapra na pěknějch 83cm/10,3kg a ve váze kapr 76cm/11,4kg. 4apnul jsem i svého prvního jesetera 113cm/10kg. Táta chytal na pelety a načapal na ně 15 kaprů, skusil i boilie a na něj si čapnul jesíka. prostě povedená rybačka na krásném revíru u Plzně!!
Nborecrybář - Profil | Čt 7.6.2012 7:52:59
Nkožich007 - Profil | St 6.6.2012 20:34:21
NRob56 - Profil | St 6.6.2012 18:38:39
Nkožich007 - Profil | St 11.4.2012 20:18:29
Nborecrybář - Profil | Po 5.3.2012 10:14:42
Nborecrybář - Profil | Út 21.2.2012 8:26:39
Nkožich007 - Profil | Ne 12.2.2012 19:03:37
http://www.chytapust.cz/diem-bunda-3v1-heavy-weight-jacket-brush-camo-eiger-yukon-boty-zdarma/d-74292/
ale je to jen tvé rozhodnutí
Nborecrybář - Profil | Ne 12.2.2012 12:55:48
http://www.chytapust.cz/prologic-boty-max-4-polar-zone-ponozky-zdarma/d-72637/
znáte někdo ty boty. koukal jsem tam i po jinejch a nevím pro co se rozhodnout. koukal jsem i sem
http://www.ochrannepomuckycz.cz/pracovni-obuv-pracovni-obuv-vysoka-zimni-c-179_181.html?zenid=d4d3011ca5c2dc55819deccdc1682f8f
a nepřijdou mi tam ceny vysoké. má te nějaké skušenosti
Nborecrybář - Profil | Čt 2.2.2012 13:13:53
Nkožich007 - Profil | Ne 22.1.2012 21:27:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jo akce mají opravdu dobré a dost často se něco najde. Já sháněl před 2rokama bivi, původně jsem chtěl koupit jeden na bazaru, ale potom jsme se nedohodli a tak jsem začal hledat na eshopech. Vybral jsem jrc continental a hledal kde je nejlevnější. Našel jsem ho za nějakejch 8800,- v podstatě všude a dokonce všude byl i s nějakým dárkem, ale jen na www.chytapust.cz ho měli s lehátkem a spacákem a když jsem to spočítal tak mne bivi vyšel na necelejch 5000,- to je dobrá cena. nevím jak to dělaj ale je fakt že jejich akce jsou jiné a většinou dostaneš něco víc než jinde. Jo chce to hledat nemají úplně vše, ale to co mají mně osobně stačí.
Nborecrybář - Profil | Ne 22.1.2012 13:01:30
jo je to zajímavej eshop. Jak jste na tom s akcema u chyť a pusť? docela mne překvapují jak do toho jdou, hledal jsem někde jinde stejné výrobky v akcícch ,ale vždy má chyť a pusť něco navíc a nebo lepší cenu. Zajímalo by mne kolik z vás nakoupilo v těch akcích a zda to stálo za to.
NMakrelobíjec - Profil | So 21.1.2012 14:00:49
Nzia73 - Profil | So 21.1.2012 13:33:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nheras77 - Profil | Ne 15.1.2012 12:33:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nzztop - Profil | So 14.1.2012 10:13:41
Nolin68 - Profil | So 14.1.2012 9:36:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nyvana - Profil | So 14.1.2012 9:00:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nfoxxx - Profil | So 14.1.2012 8:38:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Přímo v obchodě jsem byl tak 3x,za tu dobu,co je v Plzni na Rokycanské,mají to tam hezké a dost věcí.
Nborecrybář - Profil | Pá 13.1.2012 20:59:45
Nkožich007 - Profil | Pá 13.1.2012 20:56:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
já od této společnosti nakupuju dva roky a je fakt že jsem max spokojenej. Mám od nich bivi, lehátka, spacák, nějakou bižu, navi , pruty a hlavně od nich nakupuji pelety a boilie. Je to opravdu možné aby tak fungoval i eshop a dá se na to rychle zvyknout :)) jsem už tak v klidu protože vím že pokud něco zapomenu mám to hned druhej den doma a v klidu razím na ryby. měl jsem více eshopů, ale pokud maji něco u chťáků tak už jinam ani nekoukám.
Nborecrybář - Profil | Pá 13.1.2012 20:36:34
Ndon Ferrari - Profil | Pá 13.1.2012 20:33:21
Ověřené recenze zákazníků e-shopu
98 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým
Obchod Chyť a pusť získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky
Narnošt - Profil | Pá 13.1.2012 20:32:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NRAZOR 2 - Profil | Pá 13.1.2012 20:19:59
Nauva - Profil | Pá 13.1.2012 20:17:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NTWIN 69 - Profil | Pá 13.1.2012 20:07:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
U těchto dvou shopů je radost nakupovat.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
Penzion Soroya
Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v...























