Strunka na cesto

Vedel by mi niekto poradit kde sa da zohnat takato strunka na cesto ?
Nie ta od tandem baits
Autor diskuse: visage - Profil , 13.1.2012 feeder - náčiní, doplňky

Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 20:15:00

Domino222 >> neviem uvažoval som o karlovke - na rameno. ale asi len hrať sa s bielou rybou na matchku. záleží či nebude fučať..

    NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 20:08:54

    vokounek >> ideš niekam zajtra?

      NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 20:08:38

      vokounek >> :-) šak práve preto sa pýtam, ale to je ich vec.

        NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 20:08:17

        visage >> Dobre spravená montáž, zrejme pôjde keď moc nebudú brať ryby.. :-)

          Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 20:05:13

          visage >> vôbec ale skúsim to ;) páči sa mi použitie cesta alla boilis hlavne pre nevyvarenú arómu a makkosť nástrahy..

            Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 20:01:48

            vokounek >> a zvykneš chytavat na cesto ???

              Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 20:00:38

              visage >> tak si mi ušetril snahu dík kúpim to keď otvoria karlovku ;)

                Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 20:00:35

                vokounek >> ak si vyskušaš tieto, o inych nebudeš chcieť už nikdy počuť :D

                  Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 19:59:15

                  vokounek >> do O

                    Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 19:43:04

                    visage >> a tú strunku z pera si spojil na koncoch? teda do tvaru O? alebo nehal rovnú?

                      Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 19:40:54

                      Domino222 >> takže asi pred 2 rokmi som si ich kupil na rybarskej vystave v Brne , a uz som o všetky prišiel , a skušal som ostatne druhy struniek aj tie z pera ale tymto sa nič nevyrovna .použivam ich na lov na cesto ,cesto sa super na ne obaluje a velmi dobre na nich drží akurat ich nedavam na ten silikon ale na šnuru pod hačik

                        Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 19:38:46

                        Domino222 >> ani hornbach by nerobil inventúru mesiac :)
                        inak aj ja som už o tejto strunke rozmýšlal zarobím cesto zo zmesy na boile ale neuvarím to. mohlo by to dobre uvolňovať arómu. na začiatok testnem strunku z pera tak ako to tu už niekto napísal..

                          NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 19:32:51

                          visage - >> A načo ju potrebuješ, ak sa môžem opýtať.. lebo ja som ju ešte nevyskúšal.

                            NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 19:31:20

                            vokounek >> ale majú tam písanú tuším inventúru :-)

                              NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 19:30:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              visage >> Vedľa knižnice na jurigovom námestí ..

                                Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 19:28:07

                                vokounek >> a kde to tam je v karlovke ?

                                  Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 19:25:05

                                  visage >> je to najhluchšie obdobie a zrejme tak ušetrí na výplate za jeden mesiac teda aby nešiel do mínusu..

                                    Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 19:22:08

                                    vokounek >> do 31.1. to je dost neobvykle

                                      NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 19:19:16

                                      vokounek >> Ja viem... nechápem taký malý obchod a oni ho zatvoria na mesiac :-)) Asi si zarobili pred vianocami na tých 3 zákazníkoch :-))

                                        Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 19:17:57

                                        Domino222 >> karlovka je do 31.1. zavretá..