Nvisage - Profil | Út 17.1.2012 17:32:56
kukac >> kupil som tie zo Stoklasa 60 ks za 107 Kč ,predtým som mal tie stonfo a to sa so strunkou z pera neda porovnat , to si musiš vyskušať
Nvisage - Profil | Út 17.1.2012 17:30:56
certbert >> pružinky z pera som pouzival uz davno a nie je to to prave orechové :P
Nkukac - Profil | Út 17.1.2012 17:02:51
už sa ani nečudujem že sa dobre zarába na rybároch, radšej kúpia ako použiť strunku z pera...
Ncertbert - Profil | Út 17.1.2012 14:19:08
visage - >> předem se omlouvam ale Ty st. kok...neznaš pružinky z propisek??-:o) poradim jak to použít.-o))))
Nvisage - Profil | Út 17.1.2012 12:27:56
no dnes mi prisli tie 12 aj 15 ky a tie 15 su dost velke, takže radšej tie 9x11 si objednat treba ,ale tie 12 celkom ujdu
ta stoklasa nema chybu
Nvisage - Profil | So 14.1.2012 17:58:20
tyci >> neviem isto ale asi to bola ta 12mm
Ntyci - Profil | So 14.1.2012 17:51:20
visage >> Co rikas na to co nasel na netu TominoRS?Myslim ze je to to same co prodavaji Stonfo.A jakou jsi pouzival velikost?
Nvokounek - Profil | So 14.1.2012 16:25:38
Aďo >> tak to kukám máš to premakané dík za inšpiráciu..
NAďo - Profil | So 14.1.2012 16:22:07
vokounek >> Z kusku prutu si vyrobim duty vrtak a nim vyrezem valceky z peny.
Nvokounek - Profil | So 14.1.2012 14:12:29
Aďo >> to vyzerá velmi zaujimavo pls. len ten začiatok mi uniká na čo potrebuješ kúsok zlomeného prútu?
NAďo - Profil | So 14.1.2012 13:52:16
Za pomoci vrtacky a kusku zlomeneho dielcu z udice si vyrobim taketo valceky z peny, ktore po dlzke prestrihnem a navleciem na hacik. Jalce sa potom idu zblaznit, ked chcu zdvihnut gulicku cesta zo dna a ta im sama skoci do ust. :-)
Velkou vyhodou pouzitia peny nastrazenej priamo na haciku je , ze cesto je stale v tom spravnom uhle pod hacikom a neobnazuje hacik. Takto nastrazena gulicka cesta je lahsia oproti ostatnym volne vhodenym do vody a ryba ju okamzite berie hlboko do ust. Ak sa medzicasom rozhodnem lovit na klasicku nastrahu, len zvesim penu z hacika a nastrazim namiesto cesta klasiku. Takze aj univerzalnost nastrazenia nastrahy je velkou vyhodou. :-)
Nvisage - Profil | So 14.1.2012 12:53:44
TominoRS >> super díky,díky,díky ...
Ntyci - Profil | So 14.1.2012 9:53:13
TominoRS >> Urcite tak 2 vel.budou stacit...
NTominoRS - Profil | So 14.1.2012 9:48:04
tyci >> dobře jeden z mála obchodů kde maj všechny,ale myslíš že potřebujes už od 5,5 mm a všechny verze? jako tim myslim jestli si myslíš že je třeba používat jednou 5,5 příště třeba 8?Já sobně chytám na feeder na peletky občas a tam taky používat tak ty 12ky
Ntyci - Profil | So 14.1.2012 9:39:28
TominoRS >> zadej carpservis a krmitka a srkacky ,5 ks za 82 kc a nekolik velikosti.
NTominoRS - Profil | So 14.1.2012 9:35:52
tyci >> no tam je tak 5 pružinek ne?a za 80 k je to dost a navíc jsem našel jen tuhle velikost
Ntyci - Profil | So 14.1.2012 9:29:38
TominoRS >> jj to je ono.....
Ntyci - Profil | So 14.1.2012 0:05:30
TominoRS >> To Stonfo prodavaji od 5,5 mm po 20 mm....
NTominoRS - Profil | Pá 13.1.2012 23:59:15
tyci >> ale osobně si byslím že ta 18*18 by mela stačit
NTominoRS - Profil | Pá 13.1.2012 23:58:10
tyci >> Já osobně vyzkouším to 12*12mm a 18*18mm
Ntyci - Profil | Pá 13.1.2012 23:57:02
TominoRS >> tak to je pecka.Cenove to je bomba,ale jaka velikost,ale podle me dobry.....
Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 23:54:24
TominoRS >> skúsim to pohladať u nás v niakom obchode s čačkami pre baby :) dík za nápad cena je úplne inde. paráda..
NTominoRS - Profil | Pá 13.1.2012 23:51:11
vokounek >> myslím že by to bylo to pravý pokud to chceš udělat tak jak to máš na té fotce
Nansa - Profil | Pá 13.1.2012 23:25:43
visage >> Ďakujem za radu ale neviem kedy to vyskúšam,lebo s montážou ktorú som Ti prezentoval som spokojný a momentálne nemám dôvod experimentovať s niečim,čo sa mi na prvý pohľad nepozdáva (silikónové doplnky akosi nemám rád ).
Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 22:45:59
ansa >> skus to stonfo a uvidiš
Nansa - Profil | Pá 13.1.2012 22:43:42
visage - >> ja používam už veľa rokov takéto montáže doma naviazané so strunkou z vyradených elektrických spínačov a môžem povedať že fungujú dobre a nič lepšie som doteraz nenašiel.
NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 22:22:15
tyci >> Alebo čo robil MM vo videu teraz, cesto z krmiva...
Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 22:11:41
tyci >> skús použiť zmes na boile akurát to neuvar..
Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 22:09:59
tyci >> mozes kupovane a mozes si aj doma spravit
Ntyci - Profil | Pá 13.1.2012 21:47:53
visage - >> A co davas za testo?
Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 20:23:13
visage >> určite to skúsim dík za inšpiráciu ;)
Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 20:19:22
vokounek >> a na tu strunku zvyknem aj tolko cesta niekedy jak 30 boilies :DDD
Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 20:15:00
Domino222 >> neviem uvažoval som o karlovke - na rameno. ale asi len hrať sa s bielou rybou na matchku. záleží či nebude fučať..
NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 20:08:54
vokounek >> ideš niekam zajtra?
NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 20:08:38
vokounek >> :-) šak práve preto sa pýtam, ale to je ich vec.
NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 20:08:17
visage >> Dobre spravená montáž, zrejme pôjde keď moc nebudú brať ryby.. :-)
Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 20:05:13
visage >> vôbec ale skúsim to ;) páči sa mi použitie cesta alla boilis hlavne pre nevyvarenú arómu a makkosť nástrahy..
Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 20:01:48
vokounek >> a zvykneš chytavat na cesto ???
Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 20:00:38
visage >> tak si mi ušetril snahu dík kúpim to keď otvoria karlovku ;)
Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 20:00:35
vokounek >> ak si vyskušaš tieto, o inych nebudeš chcieť už nikdy počuť :D
Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 19:43:04
visage >> a tú strunku z pera si spojil na koncoch? teda do tvaru O? alebo nehal rovnú?
Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 19:40:54
Domino222 >> takže asi pred 2 rokmi som si ich kupil na rybarskej vystave v Brne , a uz som o všetky prišiel , a skušal som ostatne druhy struniek aj tie z pera ale tymto sa nič nevyrovna .použivam ich na lov na cesto ,cesto sa super na ne obaluje a velmi dobre na nich drží akurat ich nedavam na ten silikon ale na šnuru pod hačik
Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 19:38:46
Domino222 >> ani hornbach by nerobil inventúru mesiac :)
inak aj ja som už o tejto strunke rozmýšlal zarobím cesto zo zmesy na boile ale neuvarím to. mohlo by to dobre uvolňovať arómu. na začiatok testnem strunku z pera tak ako to tu už niekto napísal..
NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 19:32:51
visage - >> A načo ju potrebuješ, ak sa môžem opýtať.. lebo ja som ju ešte nevyskúšal.
NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 19:31:20
vokounek >> ale majú tam písanú tuším inventúru :-)
NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 19:30:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
visage >> Vedľa knižnice na jurigovom námestí ..
Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 19:28:07
vokounek >> a kde to tam je v karlovke ?
Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 19:25:05
visage >> je to najhluchšie obdobie a zrejme tak ušetrí na výplate za jeden mesiac teda aby nešiel do mínusu..
Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 19:22:08
vokounek >> do 31.1. to je dost neobvykle
NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 19:19:16
vokounek >> Ja viem... nechápem taký malý obchod a oni ho zatvoria na mesiac :-)) Asi si zarobili pred vianocami na tých 3 zákazníkoch :-))
Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 19:17:57
Domino222 >> karlovka je do 31.1. zavretá..
NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 19:12:08
visage >> To som našiel na nete jediné, ale u nás dole v karlovke v takom malom obchode majú to čo hľadáš ... :) na nete som to nevidel :(
Ntyci - Profil | Pá 13.1.2012 18:55:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
visage - >> A na strankach carpservisu si dej clanky a najdi clanek ,Za hodinu dva a domu,,,,Pekne
Ntyci - Profil | Pá 13.1.2012 18:49:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Carpservis to ma pod ,Krmitka a srkacky,5ks 82 kc....
Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 18:39:12
Domino222 >> dufam ze nemyslis tu od tandem baits ???
Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 18:36:52
visage - >> neviem ale na ten háčik si navleč ešte silikonovu zarážku aby si zabránil sklznutiu nástrahy do spodku obluka háku..
NMojo - Profil | Pá 13.1.2012 18:36:30
Já to dělal normálně tak, že jsem si na vlas navázal kousek sirky a kuličku těsta upevnil kolem té sirky...fungovalo to dobře...a bylo to zadarmo...:)
Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 18:33:34
Domino222 >> daj link plz
NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 18:30:57
visage - >> U nás ho majú všade, v každom kamennom obchode..
Ntyci - Profil | Pá 13.1.2012 18:29:47
visage >> Nasel jsem tam jen ty silikonove uchyty,ale driv je prodaval. Prodejce u nas je jakakoliv firma prodavajici zbozi Stonfo.
Ntyci - Profil | Pá 13.1.2012 18:15:57
visage >> Zadej carpservis.....
Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 18:11:08
Seržant55 >> a nevies link na tu strunku ?
Ntyci - Profil | Pá 13.1.2012 18:10:46
V jednom dile Kapromanie to ukazoval A. Vaclavik, a zaroven to i prodava,ale financne to je moc drahe.Ja jsem nenasel rozdil oproti pruzince s pera.Jen ta cena .....
Npohodak - Profil | Pá 13.1.2012 17:46:09
ja som si to vcera vyrobil s drotu[nudil som sa v praci ta tak] ale je otazne ci to pouzijem nevidim v tom nieco prevratne
NDarcy - Profil | Pá 13.1.2012 17:44:21
visage - >> sežeň si slabý ocelový (pružinový) drát a natočíš si ručně tvarů a velikostí kolik budeš chtít. Pružinku upevni na háček pletenkou.
Nkukac - Profil | Pá 13.1.2012 16:20:48
presne,strunka od pera ,spojíš dva konce do tvaru kruhu a normálne na vlas priviažeš ,sa mi to viac páči ako ten silikonový cirkus.
NStewik - Profil | Pá 13.1.2012 14:50:37
Ja som si podobnú montáž raz spravil, ale použil som tunigovanú pružinku s pera :)
NSeržant55 - Profil | Pá 13.1.2012 14:44:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
MILO Brno-stonfo ,baleno po 5ks.
NMartin M. - Profil | Pá 13.1.2012 2:04:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
visage - >> nejspise bude od firmy Stonfo.