Strunka na cesto

Vedel by mi niekto poradit kde sa da zohnat takato strunka na cesto ?
Nie ta od tandem baits
Autor diskuse: visage - Profil , 13.1.2012 feeder - náčiní, doplňky

NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 19:12:08

visage >> To som našiel na nete jediné, ale u nás dole v karlovke v takom malom obchode majú to čo hľadáš ... :) na nete som to nevidel :(

    Ntyci - Profil | Pá 13.1.2012 18:55:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    visage - >> A na strankach carpservisu si dej clanky a najdi clanek ,Za hodinu dva a domu,,,,Pekne

      Ntyci - Profil | Pá 13.1.2012 18:49:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Carpservis to ma pod ,Krmitka a srkacky,5ks 82 kc....

        Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 18:39:12

        Domino222 >> dufam ze nemyslis tu od tandem baits ???

          Nvokounek - Profil | Pá 13.1.2012 18:36:52

          visage - >> neviem ale na ten háčik si navleč ešte silikonovu zarážku aby si zabránil sklznutiu nástrahy do spodku obluka háku..

            NMojo - Profil | Pá 13.1.2012 18:36:30

            Já to dělal normálně tak, že jsem si na vlas navázal kousek sirky a kuličku těsta upevnil kolem té sirky...fungovalo to dobře...a bylo to zadarmo...:)

              Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 18:33:34

              Domino222 >> daj link plz

                NDomino222 - Profil | Pá 13.1.2012 18:30:57

                visage - >> U nás ho majú všade, v každom kamennom obchode..

                  Ntyci - Profil | Pá 13.1.2012 18:29:47

                  visage >> Nasel jsem tam jen ty silikonove uchyty,ale driv je prodaval. Prodejce u nas je jakakoliv firma prodavajici zbozi Stonfo.

                    Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 18:17:33

                    tyci >> a dalej ?

                      Ntyci - Profil | Pá 13.1.2012 18:15:57

                      visage >> Zadej carpservis.....

                        Nvisage - Profil | Pá 13.1.2012 18:11:08

                        Seržant55 >> a nevies link na tu strunku ?

                          Ntyci - Profil | Pá 13.1.2012 18:10:46

                          V jednom dile Kapromanie to ukazoval A. Vaclavik, a zaroven to i prodava,ale financne to je moc drahe.Ja jsem nenasel rozdil oproti pruzince s pera.Jen ta cena .....

                            Npohodak - Profil | Pá 13.1.2012 17:46:09

                            ja som si to vcera vyrobil s drotu[nudil som sa v praci ta tak] ale je otazne ci to pouzijem nevidim v tom nieco prevratne

                              NDarcy - Profil | Pá 13.1.2012 17:44:21

                              visage - >> sežeň si slabý ocelový (pružinový) drát a natočíš si ručně tvarů a velikostí kolik budeš chtít. Pružinku upevni na háček pletenkou.

                                Nkukac - Profil | Pá 13.1.2012 16:20:48

                                presne,strunka od pera ,spojíš dva konce do tvaru kruhu a normálne na vlas priviažeš ,sa mi to viac páči ako ten silikonový cirkus.

                                  NStewik - Profil | Pá 13.1.2012 14:50:37

                                  Ja som si podobnú montáž raz spravil, ale použil som tunigovanú pružinku s pera :)

                                    NSeržant55 - Profil | Pá 13.1.2012 14:44:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    MILO Brno-stonfo ,baleno po 5ks.

                                      NMartin M. - Profil | Pá 13.1.2012 2:04:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      visage - >> nejspise bude od firmy Stonfo.