- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....
Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítányZvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
172x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
NRazgy - Profil | Ne 27.5.2012 19:43:31
martcv >> dneska jsem byl na pstruhovce a s pírkem ani prd. pak jsem dal zpátky rotačku a okamžitě rána PO 32. nějak jim nešmakuje, nebo už si zvykli na mouchaře a nechtějí do toho jít....
Nmartcv - Profil | Pá 25.5.2012 0:23:29
Razgy >> Jasně...počítám s tím....myslím že kolem 17-18 pojedu z chaty...:-)
Nsliver - samolibý vůl - Profil | St 23.5.2012 22:34:16
Bambus... T.maniak >> umí jich to hodně, ale nemluví o tom, protože nemají důvod a poučili se dostatečně.
Nmartcv - Profil | St 23.5.2012 22:33:41
sliver - samolibý vůl >> ani jedno...voda jedný společnosti
jinak v době internetu je nesmysl něco někde mazat....když to někdo bude chtít najít...najde to..jako jsem to našel já....jsem zaregistrovanej na pár polskejch webech...tam ty informace jsou......ale musíš za ně něco nabídnout....mám tu výhodu, že mám spoustu vázacího materiálu a pokusy mi nejsou cizí...za tu krátkou dobu co si vyvíjím své nástrahy vím své......nepíšu tu vše...spoustu věcí si nechávám pro sebe
a není hodně lidí co si s tím dá takovou práci...je pro ně pohodlnější koupit si gumy
jinak v době internetu je nesmysl něco někde mazat....když to někdo bude chtít najít...najde to..jako jsem to našel já....jsem zaregistrovanej na pár polskejch webech...tam ty informace jsou......ale musíš za ně něco nabídnout....mám tu výhodu, že mám spoustu vázacího materiálu a pokusy mi nejsou cizí...za tu krátkou dobu co si vyvíjím své nástrahy vím své......nepíšu tu vše...spoustu věcí si nechávám pro sebe
a není hodně lidí co si s tím dá takovou práci...je pro ně pohodlnější koupit si gumy
NBambus... T.maniak - Profil | St 23.5.2012 22:27:31
sliver - samolibý vůl >> ty z toho delas recept ma coca colu.. Nerikej ze ani jeden polak neumi originalniho koguta;-)
NBambus... T.maniak - Profil | St 23.5.2012 22:25:05
kapor76 >> to radsi pouziju ten googl :-D
no nic mazu.. Cus
no nic mazu.. Cus
Nsliver - samolibý vůl - Profil | St 23.5.2012 22:24:59
martcv >> není. Klasická polská škola byla důsledně vymazaná odevšad. Je to opravdu dobře, protože kdybys tady propagoval opravdové koguty, nebylo by to dobré. Kvůli takovým jako jsi ty, to je smazáno. Popularizátor, troškař, ale co kdyby ? Promiň mi, že to tak píšu, ale candáty prostě nemůže chytat každý. Je to háklivá ryba a populace u nás nejsou nijak početné.
A k tvému editu : Jsem častým monitorem této otázky, protože do toho poplácávání nemá cenu zasahovat.
Odkud jsou ty ryby, když jsou hájené a nejsou z Ohře, jestli se teda můžu zeptat ? Nepotřebuju vědět číslo revíru, jen popis svazovka, soukromák, stoják nebo řeka.
A k tvému editu : Jsem častým monitorem této otázky, protože do toho poplácávání nemá cenu zasahovat.
Odkud jsou ty ryby, když jsou hájené a nejsou z Ohře, jestli se teda můžu zeptat ? Nepotřebuju vědět číslo revíru, jen popis svazovka, soukromák, stoják nebo řeka.
Nkapor76 - Profil | St 23.5.2012 22:24:15
Bambus... T.maniak >> urobim to formou vecernicka, kazdy vecer mile deti prelozim jednu vetu )))
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33411
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...



















