Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 11:14:27

Zajda >> neboj...dneska už tam nic nemám...až zase zítra....:-))))

    NZajda - Profil | Čt 31.5.2012 11:10:44

    martcv >> Prosím, už dost..:-)))

      Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 11:07:02

      ........

        Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 11:05:54

        .....

          Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 11:03:20

          .......

            Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 11:02:10

            A ještě pár kogutů....

              Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 11:00:46

              .....

                NZajda - Profil | Čt 31.5.2012 10:53:15

                martcv >> Nádhera - jinak se to nazvat nedá...

                  Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 10:48:21

                  Štikový streamery....cca 15cm.....

                    Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 10:45:47

                    Zajda >> Dík za pochvalu..ta potěší vždycky...:-)...tohle má kolem 10cm......

                      Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 10:33:56

                      .........

                        NZajda - Profil | Čt 31.5.2012 10:22:08

                        martcv >> Už jsem tě dlouho nechválil...Máš to furt moc pěkný...:-) Ještě bys u toho mohl fotit krejčovský metr, aby šlo poznat, jak je to velké..:-)

                          Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 10:19:57

                          ..........

                            Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 10:18:18

                            .........

                              Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 10:17:02

                              Tak zase pár novejch vzorů....

                                Nmartcv - Profil | Út 29.5.2012 23:49:35

                                ......oživení..

                                  NRazgy - Profil | Ne 27.5.2012 21:08:14

                                  martcv >> :-))

                                    Nmartcv - Profil | Ne 27.5.2012 20:58:37

                                    Razgy >> tak to nic moc....mě se to stalo na zahájení...ale já hodil placáka přímo na tlamu..14 dní jsem kulhal jak raněnej kůň......:-)
                                    ale i to k tomu patří...já jsem tím vyhlášenej...hlavně při brodění...kolikrát já už plaval se asi nedá spočítat......když už neborou alespoń jsem se postaral o zábavu ostatním rybářům...:-)

                                      NRazgy - Profil | Ne 27.5.2012 20:46:41

                                      martcv >> to je jasný. jenže já po deseti minutách hodil záda mezi kameny a vláčka skončila. šel jsem s mladým a dědou bobkařit na pinky. kapři 27 cm

                                        Nmartcv - Profil | Ne 27.5.2012 19:51:59

                                        Razgy >> to chce jen výdrž...:-)......u nás je to naopak...a na většině vod co znám...rotačka přestane fongovat chvíli po zahájení....hned jí okoukaj..