Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NMates PB - Profil | Čt 10.5.2012 22:20:01

HoumrP >> co máš za skalp?

    NHoumrP - Profil | Čt 10.5.2012 21:54:42

    martcv >> právě proto ti můj skalp nabízím :-))

      NBláža - Profil | Čt 10.5.2012 20:28:51

      martcv >> Už jsem letos domaloval, hurá.....

      Pánové přeji dobře odsýpající práci..... ;o)))

        Nkapor76 - Profil | Čt 10.5.2012 18:43:43

        Typek >> )))) neboj bude aj pučená švabka )))

          NKalužmistr - Profil | Čt 10.5.2012 18:19:47

          martcv >> Hadice už žehlím.

            Nmartcv - Profil | Čt 10.5.2012 18:18:10

            Kalužmistr >> to mi povídej mě to letos taky čeká.....:-(

              Nmartcv - Profil | Čt 10.5.2012 18:17:16

              HoumrP >> Ahoj.bejt tebou vlasním skalpem šetřím...už toho taky moc nemáš....:-))))
              tak to se supr výsledek....bude to tam chtít fakt malý nástrahy...
              já se akorát chystám na hadice.....ale budu rád i za tkaničky...:-)

                NKalužmistr - Profil | Čt 10.5.2012 18:04:04

                Nazdar přátelé, tak já jsem vázání zbalil a nějakou dobu vázat nebudu, důvod, ta moje si vymyslela malování a to já zásadně nesnáším, tak něco navašte ať můžu kopírovat ale nevím kdy já se snad zblázním malování to je ale blbost.

                  NHoumrP - Profil | Čt 10.5.2012 17:59:12

                  martcv >> grizzli je odvárek, můj skalp by ti nestačil? :-)). Psali jste tady o šenilkách na koguty, jakou kupujete? Sem to sice nepatří, ale podávám hlášení.... dnes Tatrovice, udělal jsem si pidi streamery na 2g hlavičky, namotal jsem novej vlasec 0,148 mm a je opravdu hodně dobrej
                  http://www.tomi-korda.cz/vlasec-lurs-vulcan-150m-01​26mm/d-70368/
                  k tomu jsem koupil obyčejnej proutek - Catanu super sensitive a parádně jsem si zachytal -
                  siven 42,32, duhák 35 a pár okounků a jeden pěknej 30cm. Tak mám radost, že jsem jim pár rybek popíchal :-))

                    NTypek - Profil | St 9.5.2012 23:05:05

                    kapor76 >> Ahoj Robo. Mysli i na mě,cholera jasna,chyba tak,nie? A k tomu mačkané brambory :-))) Jinak bendzie bitte :-)))

                      Nmartcv - Profil | St 9.5.2012 21:48:56

                      mořské obludy....+ barvené mini jigi

                        Nmartcv - Profil | St 9.5.2012 20:12:17

                        kapor76 >> jj....jasně........naštěstí ještě nějaké zásoby mám....ale znáš to...peří není nikdy dost...:-)

                          Nkapor76 - Profil | St 9.5.2012 20:08:51

                          martcv >> No musis byt trpezlivy ))) este im chyba 3kg zivej vahy do dospelosti)))

                            Nmartcv - Profil | St 9.5.2012 20:05:21

                            kapor76 >> to je paráda......přesně tenhle grizzli se špatně schání....kdyby byl skalp navíc tak na mě mysli....:-)

                              Nkapor76 - Profil | St 9.5.2012 20:00:48

                              martcv >> pozri co s toho vyrastie, http://nasechovy.weblahko.sk/Hydina.html krajsieho kohuta ako toto plemeno AMROKSA som este nikdy nevidel. Samozrejme ze su aj plemena slachtene na perie ale k nim sa asi tazko dostanem. Zatial neviem v akom pomere budu so sliepkami. Ale chcel by som zachovat cisty chov do buducna.

                                Nmartcv - Profil | St 9.5.2012 19:53:08

                                kapor76 >> to bude peří....:-)

                                  NDefrost1 - Profil | St 9.5.2012 19:29:48

                                  martcv >> No právě že to vypadá líp s tím vlasem, s tou šenylkou je to jak opelichaná slepice, ale já nato příjdu z čeho to máš .... doufám teda.

                                    Nkapor76 - Profil | St 9.5.2012 19:23:37

                                    nove pierka, este si pockam do jesene ))))

                                      Nmartcv - Profil | St 9.5.2012 19:05:06

                                      Defrost1 >> i ta šenilka je dobrá.....a u kogutů se zrovna dost používá...zrovna dneska jsem si pár balení týhle šenilky koupil....ale s delším vlasem...ve vodě to vypadá dobře....:-)

                                        Nmartcv - Profil | St 9.5.2012 19:02:58

                                        Heri >> Ahoj.....jsem rád že jsi spokojenej...a otravování vítám.....:-)