Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NHoumrP - Profil | Ne 13.5.2012 21:55:53

Razgy >> My vám, nebo vy nám? :-)) S Martinem jsme rybky pouštěly . Ono jich tam moc asi nebude.

    NRazgy - Profil | Ne 13.5.2012 18:05:54

    HoumrP >> takže to vy jste nám chtěli vychytat tatry?! koukal jsem na ty chuchvalce žabích jiker v rostlinách, to se okounům bude dařit....
    já mám z 6.5. krásnýho pd 32 - taky z tater

      NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Ne 13.5.2012 17:26:04

      nebo - Crosscut Rabbit Flesh Strips Two Tone myslím že to do začátku sezony příjde :-)

        NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Ne 13.5.2012 17:23:56

        martcv - zase něco pro tebe :-) - Rabbit Flesh Strips Two Tone

          NKalužmistr - Profil | Ne 13.5.2012 7:38:21

          HoumrP >> Díky, vono už do zahájení moc nezbejvá a ještě to malování tak se musím snažit něco vymyslet.

            NHoumrP - Profil | So 12.5.2012 20:51:19

            Kalužmistr >> Pepo, ty jedeš jak kuna :-)): Máš to hezký...

              NHoumrP - Profil | So 12.5.2012 20:50:17

              motor >> díky, možná na něj dojde :-)

                NKalužmistr - Profil | So 12.5.2012 8:39:08

                A poslední.

                  NKalužmistr - Profil | So 12.5.2012 8:38:04

                  Snad to malování zvládnu a začnu v klidu zas vázat.

                    NKalužmistr - Profil | So 12.5.2012 8:36:06

                    Nazdar přátelé, poslední vázání před malováním.

                      Nmotor - Profil | So 12.5.2012 7:36:50

                      HoumrP >> Ten colmik není špatnej, vyzkoušej T-force od trabucca

                        Npietros - Profil | Pá 11.5.2012 12:26:32

                        Mates PB >> Tak to jsem vůbec neřešil :) díky za připomínku.

                          NMates PB - Profil | Pá 11.5.2012 11:54:27

                          pietros >> Ty hřbety na opačné straně, to máš schválně?

                            Npietros - Profil | Pá 11.5.2012 11:48:27

                            Ještě něco.

                              Npietros - Profil | Pá 11.5.2012 11:47:56

                              Pár kousků

                                NZajda - Profil | Čt 10.5.2012 22:29:44

                                HoumrP >> :-)))

                                  NMates PB - Profil | Čt 10.5.2012 22:29:41

                                  HoumrP >> Jen jsem šel kolem :-))

                                    NHoumrP - Profil | Čt 10.5.2012 22:28:33

                                    Zajda >> šel, ale byl by řídkej :-))

                                      NZajda - Profil | Čt 10.5.2012 22:23:08

                                      HoumrP >> Zonker by z toho nešel udělat?:-)

                                        NHoumrP - Profil | Čt 10.5.2012 22:22:06

                                        Mates PB >> to byla jen sranda, mám tři chlupy ve čtyřech řadách :-). Bylo myšleno na hlavě