Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NDefrost1 - Profil | St 9.5.2012 18:41:37

martcv >> Děkuji všem :-) , jen co narazím na ten správnej matroš z čeho mám vyvázaný ty koguty od tebe, tak tam nebudu cpát tu šenylku :-).

    NHeri - Profil | St 9.5.2012 18:31:57

    martcv >> ahoj,dostal jsem od SuperShada ty hlavicky a jigy od Tebe-velika parada i potokum se libily a moc.Takze timto velike dik!Jen ta umrtnost je opravdu vysoka takze Te budu s dovolenim v blizke dobe o5 otravovat :-)

      Ncasty - Profil | St 9.5.2012 16:43:40

      ja si važu na pstruhy tyhle prcky-1g-omluvte kvalitu fotky-foceno mobilem

        NKalužmistr - Profil | St 9.5.2012 16:15:08

        Defrost1 >> Pochvala, pěkný.

          Nmartcv - Profil | St 9.5.2012 15:54:19

          Defrost1 >> Na první pokus dobrý.......doufám že nezůstane jen u něj......:-)

            NDefrost1 - Profil | St 9.5.2012 13:33:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Čauvec taky něco přidám pro oživení, můj první pokus .... :-)

              NHoumrP - Profil | Ne 6.5.2012 22:30:01

              Bláža >> baba, jako jojo

                NBláža - Profil | Ne 6.5.2012 22:24:12

                HoumrP >> To jo, musíme si ho hýčkat, taky budu určitě nějaký potřebovat... ;o))))

                  NHoumrP - Profil | Ne 6.5.2012 22:22:34

                  Bláža >> raději ne. Náčelníka bych si proti sobě nerad poštval :-)). Až budu chtít udělat nějaký hlavičky, mohl by mi je udělat z PVA :-))

                    NBláža - Profil | Ne 6.5.2012 22:17:12

                    HoumrP >> Tak se ho zeptej na férovku.... ;o)))

                      NHoumrP - Profil | Ne 6.5.2012 22:14:24

                      Bláža >>ahoj, no právě. Nevím, co proti nám s Bambusem, Martin má :-)))

                        NBláža - Profil | Ne 6.5.2012 22:11:17

                        HoumrP >> Ahoj, sotva ji tu pohledáš.... ;o))))

                          NHoumrP - Profil | Ne 6.5.2012 22:01:50

                          martcv >> jojo, tady na kur.u nenarazíš :-))

                            NBambus... T.maniak - Profil | Ne 6.5.2012 22:00:34

                            martcv >> ahooj ;-)

                            to se vii ;-)

                              Nmartcv - Profil | Ne 6.5.2012 21:46:15

                              Bambus... T.maniak >> HoumrP.....Koukám samej kamarád tady.........:-))))

                                NHoumrP - Profil | Ne 6.5.2012 21:37:35

                                Bambus... T.maniak >> právě :-)

                                  NBambus... T.maniak - Profil | Ne 6.5.2012 21:28:09

                                  HoumrP >> proc on je to takovy drobek preci;-);-)

                                    NHoumrP - Profil | Ne 6.5.2012 21:24:12

                                    Bambus... T.maniak >> Jo, procházka to tedy byla pořádná :-)). Ale když chtěl, tak jsme dali pauzu. To raději na chvíli zastavit. Nedovedu si představit, že bych ho měl šmejkat na hrbu :-))

                                      NBambus... T.maniak - Profil | Ne 6.5.2012 21:18:58

                                      HoumrP >> ok ;-) on rikal martas jaks ho protah. Ze chtel pauzy.. Protoze si k vode bere krosny bagaze.. ;-) spohodlnel nam tatoch jeden ;-)

                                        NHoumrP - Profil | Ne 6.5.2012 19:41:16

                                        Bambus... T.maniak >> tak se koukej mladej pěkně učit a po maturitě tě vezmeme s sebou :-)).
                                        Tam by ses na ty tvý mikromrdky vyblbnul. Krásní perlíni a mraky malejch okounů. Čistá voda, trávy, jako v akvárku :-)