- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....
Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítányZvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
172x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
NBambus... T.maniak - Profil | Ne 6.5.2012 16:48:20
HoumrP >> martcv, koukám kluci pěkně jste se prošli :-)
ale fotky pěkný a okolí taky :-) závidím vám... ale z měsíc ani ne. bude času na ryby hafo
ale fotky pěkný a okolí taky :-) závidím vám... ale z měsíc ani ne. bude času na ryby hafo
Nmartcv - Profil | So 5.5.2012 9:24:41
HoumrP >> Ahoj......fakt jsem včera vytuhnul jak mimino...:-)
NBláža - Profil | Pá 4.5.2012 22:42:38
HoumrP >> To mi povídej.... ;o)))
Koukám, že jsem měl zůstat po vojně tam u vás..... Sloužil jsem v Chodový Planý....
Koukám, že jsem měl zůstat po vojně tam u vás..... Sloužil jsem v Chodový Planý....
NHoumrP - Profil | Pá 4.5.2012 21:45:20
Bláža >>Karle, škoda, že nebydlíš blíž. Mohli jsme dát trojku :-))
NBláža - Profil | Pá 4.5.2012 20:15:22
Máte to tam pěkný chlapci, taky bych si dal říct, ale musím počkat na zahájení....
Nmartcv - Profil | Pá 4.5.2012 20:02:19
tak ještě popis.......
pohled na kousek přehrady...
hostitel včekání na záběr.....:-)
HoumrP v akci
příroda jek někde ve Švédsku
focení fotografa.....
Díky Mrku jsem poznal prima človíčka co je stejně "postiženej" jak já....:-)......parádní výprava na krásnou vodu...i na rybky jsme si šáhli a s tou lodí kecá.......:-)......ale vyřízenej jsem teda parádně....tolik jsem toho za den pár let nenachodil....asi půjdu do peří....ještě jednou díky za skvěle strávenej den Pavle.......
pohled na kousek přehrady...
hostitel včekání na záběr.....:-)
HoumrP v akci
příroda jek někde ve Švédsku
focení fotografa.....
Díky Mrku jsem poznal prima človíčka co je stejně "postiženej" jak já....:-)......parádní výprava na krásnou vodu...i na rybky jsme si šáhli a s tou lodí kecá.......:-)......ale vyřízenej jsem teda parádně....tolik jsem toho za den pár let nenachodil....asi půjdu do peří....ještě jednou díky za skvěle strávenej den Pavle.......
NHoumrP - Profil | Pá 4.5.2012 19:35:34
Zdravím všechny příznivce chlupatic.
Jak jsem již dříve předeslal, došlo dnes k prvnímu kontaktu :-)). Díky našemu náčelníkovi, za krásně strávený, turistický den :-)). Hodím sem pár cvaků z rybačky.
1. Pohled na přehradu.
2.a 3. Martin v akci.
4. Svačinka.
5.U přítoku.
6.Vinetou
7. Tady jsme museli dát odpočinek. Martin odmítal jít dál a nutil mě, abych urazil zámek od loďky a převezl ho na druhou stranu. Naštěstí se objevil majitel a já nemusel ničit cizí majetek :-))
Shrnutí... poznal jsem prima kamaráda,krásně strávený den, na prutech bylo 6 rybek, obešli jsme
celou přehradu, jsem utahanej jaxvině, stálo to za to :-).
Jak jsem již dříve předeslal, došlo dnes k prvnímu kontaktu :-)). Díky našemu náčelníkovi, za krásně strávený, turistický den :-)). Hodím sem pár cvaků z rybačky.
1. Pohled na přehradu.
2.a 3. Martin v akci.
4. Svačinka.
5.U přítoku.
6.Vinetou
7. Tady jsme museli dát odpočinek. Martin odmítal jít dál a nutil mě, abych urazil zámek od loďky a převezl ho na druhou stranu. Naštěstí se objevil majitel a já nemusel ničit cizí majetek :-))
Shrnutí... poznal jsem prima kamaráda,krásně strávený den, na prutech bylo 6 rybek, obešli jsme
celou přehradu, jsem utahanej jaxvině, stálo to za to :-).
Nmartcv - Profil | Čt 3.5.2012 9:18:36
Kalužmistr >> Ahoj .....dneska číhej na pošťačku...mělo by ti to přijít.....
NKalužmistr - Profil | Čt 3.5.2012 6:53:17
Nazdar přátelé. Já zatím nemotám jelikoš jsem v těch teplech línej jak vandrák v červenci ale něco musím umotat na 16.6. jinak se těším na ty vaše fotky.
NHoumrP - Profil | St 2.5.2012 22:45:32
martcv >>umotáš? Tak to už nemám strach, že bych neviděl, jak taháš rybku. Aspoň se vyplatím, jako fotograf :-))
NHoumrP - Profil | St 2.5.2012 22:09:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Je tady nějak mrtvo :-)). Ušmoulil jsem pár chlupatic na pátek, budu mít vzácnou návštěvu a jdu se něco přiučit...
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107179
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.























