Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NBambus... T.maniak - Profil | Út 24.4.2012 20:02:56

casty >> tak vidis .. Ja to neumim vazat.. :-D a to jsem levej

    Ncasty - Profil | Út 24.4.2012 20:01:36

    Bambus... T.maniak >> tak sem si uvazal podle vašich vzoru par perek z marabu a dnes sem si supr zachytal-potočaci tak do 20cm a nepřeberne množstvi supr den

      NKalužmistr - Profil | Út 24.4.2012 19:58:01

      To ti věřím, to by byla hračka.

        NBambus... T.maniak - Profil | Út 24.4.2012 19:56:40

        Kalužmistr >> to teda.. Skoda ze nematuruji z ryb ;-);-)

          NKalužmistr - Profil | Út 24.4.2012 19:55:01

          Bambus... T.maniak >> Tak to se ti nedivím, ryby to je jiný učení.

            NBambus... T.maniak - Profil | Út 24.4.2012 19:53:38

            Kalužmistr >> nazdaar kamarade.. Ucim se...


            Ryby jsou lepsi.. Uceni mne nervuje

              NKalužmistr - Profil | Út 24.4.2012 19:50:19

              Nazdar přátelé, tak motáte nebo lovíte?

                NHellfish - Profil | Po 23.4.2012 23:29:17

                Hoši od bobří řeky díky, ale do dokonalosti to má pořád ještě daleko.:-)))

                  NKalužmistr - Profil | Po 23.4.2012 22:46:10

                  Hellfish >> Dobrá práce.

                    Nmartcv - Profil | Po 23.4.2012 22:41:28

                    Hellfish >> pěkný....

                      NHellfish - Profil | Po 23.4.2012 21:40:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      tak už mám takřka nabito :-), něco je na mušák a zbytek na splapský barbary.

                        NJarda001 - Profil | Ne 22.4.2012 20:47:29

                        martcv >> Co na to liti hlavicek pouzivas? Chtel bych s tim zacit. Tak dumam co koupit.

                          N007krivanek - Profil | Ne 22.4.2012 18:33:41

                          MARCV:
                          To mu můžeš napsat rovnou do SZ.

                            Nmartcv - Profil | Ne 22.4.2012 17:55:44

                            Hellfish >> Ahoj......pošli mi do SZ tvojí představu...popřípadě fotku jak by jsi si to představoval......hlavičky si odlejvám sám...

                              NHellfish - Profil | Ne 22.4.2012 12:50:48

                              martcv >> Zdravím, jen bych se zeptal jestli nemáš kontakt na někoho kdo by dělal jigový hlavičky s dlouhým ramínkem tam 3 g, za rozumnej peníz.Díky

                                NKalužmistr - Profil | Ne 22.4.2012 9:45:54

                                Dobré ráno vazači.

                                  Nmartcv - Profil | Pá 20.4.2012 20:41:08

                                  Nat >> ideálně je používat nerez háky....:-)
                                  ale na všech je nemám....doma otervřít krabici...a nechat vysušit...
                                  jo a když ho sundám z vlasce, tak silně protřepat a dostat z něj co nejvíc vody........

                                    NNat - Profil | Pá 20.4.2012 19:56:56

                                    zdravim, jedna otazka. Ako riesite uskladnenie pouzitych mokrych strymrov. Ked ich dam spat do krabice tak standardne my ostatne navlhnu a zhrdzaveju haky. Tak si ich pcham kade tade po vreckach, ale to nieje ono.

                                      Ncasty - Profil | Pá 20.4.2012 11:45:35

                                      martcv >> neni Labe jako Labe

                                        NBambus... T.maniak - Profil | Pá 20.4.2012 8:26:13

                                        martcv >> já vědel že jsi tu :-)