- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....
Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítányZvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
172x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
NHoumrP - Profil | Pá 20.4.2012 7:47:50
Bambus... T.maniak >>ahoj, jojo, byla dlouhá :-( , jsem nějakej hotovej :-))
Nmartcv - Profil | Čt 19.4.2012 20:03:25
kapor76 >> to mě mrzí že to nemám blíž....ten Dunaj musí bejt bomba...já tu mám teda Ohře...ta je taky bombová...ikdyž asi 10x menší....ale jsou tu taky nelovený úseky kam se chystám...no a pak Labe
Nkapor76 - Profil | Čt 19.4.2012 19:55:51
martcv >> Hlavne Dunaj asi 100km , useky ma Ipli, Bodrogu a Hornade. Takze je s coho vyberat. Najblissie mam na Dunaj cca 90km ale je to pre mna stale pole neorane, teraz v nedelu som bol prvy krat lovit v tomto useku, taky spoznavaci lov ale spokojnost.
Nmartcv - Profil | Čt 19.4.2012 19:28:43
kapor76 >> tak to máte dost dobrý...týká se to i Dunaje?......já mám naštěstí v okolí dost nesvazovejch vod...a tam se taky dá vláčet....ale co tam nenasadíme tam není...takže většina fišek jde zpět...jen se to špatně hlídá...tolik času zase nemám a chodí nám tam pytlačit UKáčka....
Nkapor76 - Profil | Čt 19.4.2012 19:02:31
martcv >>Preto su cele Cechy v lednu v Spanielsku))) U nas sa moze aj od 1.4. vlacit ale len na urcitych hranicnych vodach na zaklade rozhodnutia MŹP SR č.8947/2009-8.1. V podstate sme na tom o dost lepsie ako vy ale stale ,,málo,,.((
Nkapor76 - Profil | St 18.4.2012 22:15:21
martcv >> ja som uz tohto roku kupal kogutky a hned prvy nahod a zaber ale po chvili rybka spadla ma to riadne nastartovalo len skoda ze som bol prvy krat na novom useku som sa viac menej zoznamoval s vodou ale vsetko je skola do buducna uz sa tesim na dalsiu navstevu sa aj otepli a ryby to urcite nastartuje k vacsej aktivite. Do vtedy len lov pri zveraku)))
Nkapor76 - Profil | St 18.4.2012 22:01:02
martcv >> to je tutovka))), ved vies co je v polsku top nastraha na zandere,vacsina polskych vlackarov sa vratila spat k kogutom aj ked stale nebudem suhlasit s tym suhlasit ze ,,len perie,, ale su dni ked fakt perie bije vsetko ale tak isto nemusi druhy den fungovat. Tento rok staviam zubacovu strategiu na peri,chcem sa tomu viac povenovat,ale rozumne bez nejakeho silenia, este nejake tri poobedia a myslim ze uz budem mat naviazene co potrebujem. A samozrejme mam este nejake ine vychytavky pripravene na sezon ale to sa uz tyka zbrojenia gum. Ked mi aspon vyjde 50% s toho co planujem budem max spokojny))))
Nmartcv - Profil | St 18.4.2012 21:48:50
kapor76 >> taky se už těším na candoše............doufám že to na peří půjde....dost těm kogutům věřím....
Nkapor76 - Profil | St 18.4.2012 21:39:39
boriak >> Este stare zasoby som bol sam prekvapeny kolko toho vlastnim
Nkapor76 - Profil | St 18.4.2012 21:38:49
martcv >> ved prave tiez tomu nechapem ja som dal na to toho pleskaca tiez pekne za hubu ale na Dunaji sa to stava dost casto, som zvedavy ked trafim na zandere, sa uz tesim to bude masaker)))) este sa chystam na prirodzenejsie farby na bezne dni))
Nmartcv - Profil | Út 17.4.2012 22:03:30
kapor76 >> tak to je už parádní zásoba.....a jsou učinný...jsem včera na jednoho chytil na pstruhovce kapra 55cm za hubu..nevím co mu to připomínalo...ale soubojto byl na vlasec 0,20 mm parádní..
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107180
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












