Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 20:28:36

.........

    Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 20:27:33

    ........

      Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 20:26:01

      ..........

        NBláža - Profil | St 11.4.2012 20:26:00

        martcv >> Pěkné, to jsou brka z čeho, páva?

          Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 20:24:22

          ............

            Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 20:12:41

            .....

              Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 20:09:49

              Včerejší vázání.....pstruhová zahájená se blíží....

                NJPospa - Profil | Út 10.4.2012 13:33:33

                hezký

                  NHellfish - Profil | Po 9.4.2012 21:18:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Moje první okouní hejnko....

                    NNovish - Profil | Po 9.4.2012 18:38:22

                    ještě něco málo mám navíc šedou a černou

                      NNovish - Profil | Po 9.4.2012 18:36:48

                      matroš

                        Nmartcv - Profil | Po 9.4.2012 9:28:56

                        Kalužmistr >> Ahoj.........jj...je to jednička

                          NZajda - Profil | Po 9.4.2012 7:41:23

                          Kalužmistr >> Určitě ne, nezajímá mě to...

                            NKalužmistr - Profil | Po 9.4.2012 6:57:51

                            martcv >> Nazdar hned po ránu, Martine jak jsou ty háčky veliké jednička?

                              Nmartcv - Profil | Ne 8.4.2012 22:40:36

                              příprava na pstruhovku......3g a 4cm.....

                                Nmartcv - Profil | Ne 8.4.2012 22:37:02

                                jste to tady pěkně rozjeli koukám....:-)......
                                to by byla škoda to mazat Vlasto........:-)

                                  NBambus... T.maniak - Profil | Ne 8.4.2012 22:11:59

                                  S&F - pescador >> oukej oukej :-)

                                  pro kickbox a nasra.ý manželky či partnerky nepostradatelný :-)

                                    NS&F - pescador - Profil | Ne 8.4.2012 22:11:06

                                    Bambus... T.maniak >> Hele ... to jsou speciání trenyrky ... když tě někdo nakopne ... tak to ani nepocítíš ...
                                    Martine když tak si to tady promaž.

                                      NBambus... T.maniak - Profil | Ne 8.4.2012 22:08:32

                                      S&F - pescador >> vlastiku ale ale :-)

                                      tohle my přece nepotřebujeme :-)

                                        NS&F - pescador - Profil | Ne 8.4.2012 22:06:44

                                        Bambus... T.maniak >> Ne ... neblázni.Já zásadně "latex" :-))