Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 21:21:22

Zajda >> myslíš, že používá žehličku na vlasy? :-))

    NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 21:20:30

    Bambus... T.maniak >> není co? Tak to jsme dva :-)). Už se nemusíme bát :-)

      NBambus... T.maniak - Profil | St 11.4.2012 21:12:25

      HoumrP >> :-D na me neni co :-D

        NBambus... T.maniak - Profil | St 11.4.2012 21:12:12

        Zajda >> :-D :-D :-D

        zažlutíít zažlutit .-D

          NZajda - Profil | St 11.4.2012 21:09:36

          HoumrP >> Kdo ví, co škube...? Některé chlupy jsou takové divné - jakoby je kulmoval, aby byly rovné..:-)

            NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 21:08:22

            Bambus... T.maniak >> a půjdeš tam první. Podle křiku poznám, že škube i tebe :-)

              NBambus... T.maniak - Profil | St 11.4.2012 21:04:58

              HoumrP >> :-) budeme ho muset jet nekdy zkontrolovat

                NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 21:04:20

                Bambus... T.maniak >> a určitě tam odlejvá i hlavičky a škube kohouty a pštrosy :-)

                  NBambus... T.maniak - Profil | St 11.4.2012 21:02:07

                  HoumrP >> to víš určitě to motá celej den v kanclu :-)

                  ani bych se nedivil :-)

                    NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 20:59:16

                    martcv >> Martine, ty jsi fakt nezmar :-)) RUR ,,,,moc hezký

                      NBambus... T.maniak - Profil | St 11.4.2012 20:58:46

                      P.R.E.D.A.T.O.R >> jasnéé :-) to jsou prcci :-)

                        NBambus... T.maniak - Profil | St 11.4.2012 20:58:25

                        martcv >> a Nějaký Guchy nebudou? :-)

                          NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 11.4.2012 20:45:25

                          martcv >> podle velikosti,pokud si myslím dobře,že to není moc velký,je to na pstruhy? :-)

                            NBambus... T.maniak - Profil | St 11.4.2012 20:39:19

                            martcv >> cuus ten negrik s tou ruzovou prdelkou :-) je luxuus :-)

                            jak jinak

                              NBláža - Profil | St 11.4.2012 20:38:10

                              martcv >> Je fakt, že některý marabu má takový divný pírka, ale když jich je tolik pokupě, tak jem myslel něco jemnějšího....

                                Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 20:35:54

                                Bláža >> ahoj.....je to marabu.....

                                  NBláža - Profil | St 11.4.2012 20:35:24

                                  martcv >> Tak nás nenapínej, z čeho to je? ;o)))

                                    Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 20:34:50

                                    ...........

                                      Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 20:33:11

                                      .............

                                        NHellfish - Profil | St 11.4.2012 20:28:39

                                        Já to vidim na marabu nebo na pštrosí brk:-))