Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NPiskořík - Profil | St 13.6.2012 19:23:42

Bláža >> Středně lehká....ale zdravá, přející....:o)

    NOld Wolf - Profil | St 13.6.2012 19:14:10

    martcv >> No nepodíval jsem se na ostatní velikosti a zmátla mě právě ta koncovka.Jinak Bambusi nádhera,nechám si o tom dnes v noci zdát :-))

      NBláža - Profil | St 13.6.2012 19:13:50

      Piskořík >> Závist? ;o))))

        Nmartcv - Profil | St 13.6.2012 16:54:10

        Old Wolf >> Ahoj Pepíku....odpovím ti za Bambusa......je to normální klička stejná jak u všech Certate...jen ji jiná koncovka....na ty menší velikosti dávaj tuhle menší

          NOld Wolf - Profil | St 13.6.2012 16:41:19

          Bambus... T.maniak >> Copak je to za kličku na té Certate.?

            NPiskořík - Profil | St 13.6.2012 15:21:25

            Bambus... T.maniak >> Paskvile....;o)

              Nmartcv - Profil | St 13.6.2012 15:10:35

              Bambus... T.maniak >> to si děláš kozy....:-)

                NBambus... T.maniak - Profil | St 13.6.2012 15:02:28

                martcv >> čuuum :-)

                certate 2506 a exist hyper custom 2508 :-)

                  Nmartcv - Profil | St 13.6.2012 1:24:29

                  zase nějaké koguty...........

                    NKalužmistr - Profil | Po 11.6.2012 13:53:00

                    16.6. se proklatě blíží a tak jsem ještě něco navázal.

                      NBambus... T.maniak - Profil | Čt 7.6.2012 22:11:36

                      martcv >> to teda ;-);-)

                        Nmartcv - Profil | Čt 7.6.2012 21:57:12

                        HoumrP >> :-)

                          NHoumrP - Profil | Čt 7.6.2012 21:53:07

                          martcv >> tfuj, ožralové :-))

                            Nmartcv - Profil | Čt 7.6.2012 21:47:31

                            Bambus... T.maniak >> supr....to bude držka v louži...:-)

                              NBambus... T.maniak - Profil | Čt 7.6.2012 21:33:21

                              martcv >> houbes na tu sz zapomen...

                              je to do hotelu.

                              už jsem poslat reserve.. :-) od čtvrtka 30.8 do 2.9. krásně to vyjde na ty 3 noci :-)

                                NBambus... T.maniak - Profil | Čt 7.6.2012 21:23:56

                                martcv >> nebooj :-)

                                taky už jsem tam parkrát byl :-)

                                  Nmartcv - Profil | Čt 7.6.2012 21:22:13

                                  Bambus... T.maniak >> ok.....ještě by to chtělo zachytat...:-)

                                    NBambus... T.maniak - Profil | Čt 7.6.2012 21:21:11

                                    martcv - >> odesláno , vyřízeno :-)

                                      NCardinal - Profil | Čt 7.6.2012 16:06:47

                                      martcv - 6.6.2012 14:06:13 : Ahoj.. ukončenie som dal mosadznú guličku a niekoľko perleťových korálok ako telíčko. Vlasy sú z plyšáka. Na zpevnenie tvaru som použil lak na vlasy.:-))))

                                        NCardinal - Profil | Čt 7.6.2012 16:04:03

                                        Bambus... T.maniak - 6.6.2012 14:09:10 : :-))), len by musela moja baba som mnou chodiť. Zatiaľ ich mám v klobúku ako volavku a čakám čo si na mňa sadne.:-))