Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NBambus... T.maniak - Profil | Čt 14.6.2012 21:59:48

poldeci >> to je v tom lozisku v rolnicce??

    Npoldeci - Profil | Čt 14.6.2012 21:58:27

    Bambus... T.maniak >> to je bežná vec,certate neduh-zožeň si teflón z iného navi napr bradie a bude to gut

    inak tie ložiská stoja cca 50kč

      NBambus... T.maniak - Profil | Čt 14.6.2012 21:45:17

      martcv >> martas taky ti susti rolnicka u certate?? Doufam ze to prestane. Jinak budu zlej..

      Cus jsem nadrzenej jak jelen v riji ;-)

        NBambus... T.maniak - Profil | Čt 14.6.2012 21:43:48

        HoumrP >> dikyy ;-);-)

          NBláža - Profil | Čt 14.6.2012 18:35:24

          Jsem navázal dva proutky, a už se na ně klepu.....

          V sobotu odpoledne to rozjedu.... ;o))))

          Připravil bych i dfalší, ale ještě mi nedorazily nové kolovrátky.... ;o(

            NHoumrP - Profil | Čt 14.6.2012 16:52:17

            martcv >> jen provokuj :-)), že bych mohl bulet, je ti jedno, co? :-))

              NRazgy - Profil | Čt 14.6.2012 16:30:39

              martcv >> už se taky nemůžu dočkat k vodě. pstruhovka nějak neuspokojila :-)). nakoupil jsem nový rotačky - to je tutovka a samo budu dráždit i bubákama. dám vědět jak dopadly , jestli vůbec

                Nmartcv - Profil | Čt 14.6.2012 13:44:35

                HoumrP >> Hm....škoda...ale asi ti nic neuteče.....:-)
                kdyžtak ti pošlu fotku...:-)))

                  NHoumrP - Profil | Čt 14.6.2012 13:39:40

                  martcv >> Pic Martine, natěšenej jsem byl zbytečně. Na víkend musím odjet k Jablonci a na rybky se dostanu možná ve středu :-(((

                    Nmartcv - Profil | Čt 14.6.2012 9:40:51

                    HoumrP >> Ahoj Pavle.........tak jak jsi natěšenej?..

                      NHoumrP - Profil | Čt 14.6.2012 7:09:39

                      Bambus... T.maniak >> tak vysloužilej studente, veliká gratulace, ať ti kolovrátky přinášej jenom radost a spoustu ryb....

                        NHoumrP - Profil | Čt 14.6.2012 7:08:07

                        Kalužmistr >> velký ryby Bambus nechytá, páč ony ty jeho mikromrdky neviděj :-))

                          NBambus... T.maniak - Profil | St 13.6.2012 20:31:11

                          Piskořík >> :-)

                            NPiskořík - Profil | St 13.6.2012 20:30:31

                            Bambus... T.maniak >> :o))


                            Monitor zaprášenej....:o)

                              NKalužmistr - Profil | St 13.6.2012 20:29:21

                              Bambus... T.maniak >> Hlavně aby vydržel ten nápor až budeš tahat mega ryby :-))

                                NBambus... T.maniak - Profil | St 13.6.2012 20:26:49

                                Piskořík >> díky :-)

                                akorát mi volal obroj :-)

                                prej můžu si zatočit ?? :-)

                                  NVYDROUŠ - Profil | St 13.6.2012 19:54:26

                                  Kalužmistr >> Pěkné dědo:-)

                                    NBláža - Profil | St 13.6.2012 19:28:23

                                    Piskořík >> No právě.... ;o)))

                                      NPiskořík - Profil | St 13.6.2012 19:27:09

                                      Bláža >> Věřím.....



                                      ...když tě to přílákalo z hluboké temnoty MRKu....:o)

                                        NBláža - Profil | St 13.6.2012 19:24:57

                                        Piskořík >> Je to cítit až na dálku.... ;o))))