- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....
Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítányZvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
172x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
NBambus... T.maniak - Profil | St 6.6.2012 14:09:10
Cardinal >> přijdeš k vodě :-) aaaa zapoměl jsem nástrahy :-(
Huráá manželka má dvě na uších :-)
naval :-) dáš trojháčky a už lovíš :-)
Huráá manželka má dvě na uších :-)
naval :-) dáš trojháčky a už lovíš :-)
NCardinal - Profil | St 6.6.2012 14:03:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zajda - 6.6.2012 8:06:22 : Náušnice, no ja som to sem už raz dával. Niečo takéto? Tak aby bola inšpirácia.:-)
NBambus... T.maniak - Profil | St 6.6.2012 9:38:15
martcv >> abych tě nenapínal řeknu ti to tajemství :-)
SZ
SZ
NBambus... T.maniak - Profil | St 6.6.2012 9:37:22
martcv >> :-) je mi to jasný :-)
já včera namotal nový vlasce všude :-)
já včera namotal nový vlasce všude :-)
Nmartcv - Profil | St 6.6.2012 9:22:07
Zajda >> Tak napiš jakou by chtěla barvu a jí ty naušnice klidně udělám....:-)))....a i bez protihrotu....:-)
na tu barvu se ale určitě zeptej........jak to neuděláš, budeš jí k tomu muset koupit i šaty, boty a kabelku......:-)))))
na tu barvu se ale určitě zeptej........jak to neuděláš, budeš jí k tomu muset koupit i šaty, boty a kabelku......:-)))))
NZajda - Profil | St 6.6.2012 8:06:22
martcv >> Očenka moje, proč se na tu krásu furt musíte dívat? Kdybys ještě začal dělat náušnice pro holky, tak jsi rázem v balíku. Žena už se mi několikrát mlsně dívala přes rameno, ale pochopila, že přes protihrot by se to z ucha blbě vytahovalo..:-)
Nkapor76 - Profil | Út 5.6.2012 18:57:18
Nieco s historie vzniku kogutov. ,,W latach 90-tych zaczęto mówić o pewnym wędkarzu z Piekar Śląskich, łowiącym sandacze na dziwną przynętę, nikomu jeszcze nie znaną, nazywano ją wówczas kotomysz. Podobno oryginalne egzemplarze zrobione były z włosia pólnocno-amerykańskiego jelenia, ale z braku takiego materiału, u nas zamieniono te włosia na kogucie pióra i tak powstały nasze śląskie koguty (kokoty).,,
Nkapor76 - Profil | Po 4.6.2012 22:56:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ak chceme totalne vybrakovat vody, treba zacat uz zaciatkom sezony, tato smrtelna farebna kombinacia zarucene funguje, pre istotu som ju naviazal na rôzne gramaze ved revir treba prechytat dôkladne. Zdroj je dôveryhodny a nastraha rokmi overena.
Toto o nej napisali specialisti na ,,vybrakovane ,, vody.- Bardzo skuteczny kolor koguta na czerwcowe i lipcowe sandacze. Sandacze bardzo gustują w zielono-żółtym kogucie, który ze sporym impetem bombarduje dno. Dobre efekty daje też prowadzenie przynęty wlekąc ją po dnie.
Preto vas ziadam , po zhliadnuti tejto nastrahy, uchovat si tuto farebnu kombinaciu v tajnosti a verejne nerozsirovat. Mohlo by sa stat ze vas revir niekto vybrakuje skôr ako vy.
Toto o nej napisali specialisti na ,,vybrakovane ,, vody.- Bardzo skuteczny kolor koguta na czerwcowe i lipcowe sandacze. Sandacze bardzo gustują w zielono-żółtym kogucie, który ze sporym impetem bombarduje dno. Dobre efekty daje też prowadzenie przynęty wlekąc ją po dnie.
Preto vas ziadam , po zhliadnuti tejto nastrahy, uchovat si tuto farebnu kombinaciu v tajnosti a verejne nerozsirovat. Mohlo by sa stat ze vas revir niekto vybrakuje skôr ako vy.
NBláža - Profil | Po 4.6.2012 20:23:59
martcv >> Klucí motejte, máte to pěkný, a já aspoň mám inspiraci, jsem natěšenej, až půjdu ty svoje výtvory vyzkoušet. ;o))))
NBláža - Profil | Po 4.6.2012 20:21:25
007krivanek >> Asi jsi někomu začal kazit kšeft, to víš, lidi jsou sv... ;o(
Ale zase když to máš v pořádku, tak ti můžou....
Ale zase když to máš v pořádku, tak ti můžou....
Nj.sladkay - Profil | Po 4.6.2012 19:53:18
Cardinal >> teraz si im to nandal. marabu furaba draipany kohut spektra flashe .... trava je kluc!
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33405
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKayakfishing a kajakorybaření20680
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
 Lodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73






















