- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....
Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítányZvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
172x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
Nmartcv - Profil | Po 4.6.2012 19:12:54
N007krivanek - Profil | Po 4.6.2012 18:43:50
Nmartcv - Profil | Po 4.6.2012 15:48:36
NKalužmistr - Profil | Po 4.6.2012 15:40:14
Nmartcv - Profil | Po 4.6.2012 14:05:58
na reklamu nemám...tolik za to ani není.....bych potřeboval bych Číňana na výrobu ....aby z toho něco víc bylo....
chodím normálně do práce.....tohle je fakt spíš pro zábavu a na materiál.....alespoň už prachy na matroš nevyvádím z rodinného rozpočtu jako spoustu let před tím....:-)))
a co si budeme povídat.....ty negativní rekce mi udělali reklamu úplně největší......:-)
N007krivanek - Profil | Po 4.6.2012 13:59:24
Nestřílím do tebe. To v žádném případě.
Jen píši, jak to vidí ostatní. Ti , co sem do této diskuse nakouknou.
Psal jsem - ( vlastní zkušenost - s jinou komoditou )
Též jsem si tím prošel, tak vím, jak jsou lidi závistiví.
Není lepší si sem dát placenou reklamu ? nikdo do tebe nebude šít.
Nenápadná reklama, kde je foto výrobku bez výrazné reklamy je v kodexu MRKU.
Ale ostrý prodej -
martcv - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 19.5.2012 19:32:23
Razgy >> jj........určitě....kolik toho chceš a jaký...?
martcv - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 19.5.2012 19:38:36
Razgy >> ok.vyrobím a hodím fotky
martcv - ® [Poslat soukromou zprávu.] Út 15.5.2012 22:42:50
HoumrP >> už jsem ti nabalil i ten zbytek.......pridal jsem ti nejaké peří...srpky....jsem si u tebe v krabici všimnul že ti chybí a nějakou lametku....zítra to to pošlu....:-)
martcv - ® [Poslat soukromou zprávu.] St 9.5.2012 19:02:58
Heri >> Ahoj.....jsem rád že jsi spokojenej...a otravování vítám.....:-)
martcv - ® [Poslat soukromou zprávu.] Čt 3.5.2012 9:18:36
Kalužmistr >> Ahoj .....dneska číhej na pošťačku...mělo by ti to přijít.....
To se někomu nelíbí.
Takže to shňme .
Nechtěl jsem do někoho střílet.
Ale objasnit , proč tu DO TEBE NĚKDO STŘÍLÍ.
Ale jak se říká, za dobrotu na žebrotu.
A pravidlo zní: NEPŘÍTEL NIKDY NESPÍ .
( já měl minulý týden doma ČOIku na udání )
Takže vím o čem píšu.
A věř mi, že někdy jsou lepší SZ.
Nmartcv - Profil | Po 4.6.2012 13:17:47
jinak živnostenský list vlastním........a daně samozdřejmě platím
N007krivanek - Profil | Po 4.6.2012 12:51:11
A o tom, že někteří to vážou prodávají a nepíší o tom. ( vlastní zkušenost - s jinou komoditou )
Poté je tu tato diskuse, kde se doslova nabízí , či dokonce chlubí, kolik kdo komu čeho poslal.
Je to taková otevřená aukce, prodejní diskuse. To se poté nelíbí některým lidem.
Ono možná kdyby se tato diskuse jmenovala :
Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Dále je zde prodej komodit na výrobu a prodej hotových výrobků .
Tak by lidi, kteří na Vás útočí byly opatrnější na slova.
Ovšem to by se asi nelíbilo zase M.Maťákovi, jelikož by se jednalo o prodej, a on jakožto provozovatel webu z něčeho musí žít. Takže opět taková černá reklama.
Netvrdím, že se na tom dá vydělat, ale popravdě si řekněme, že jde o opakovanou výdělečnou činnost.
Což je zase v rozporu se živnostenským zákoníkem.
Dalo by se o tom diskutovat moc.
Bylo by lepší se zdržet příspěvků jako :
,, Jo máš to umotaný,,
,,Zítra ti to pošlu ,,
,, Přišlo to v pohodě, je to krásný ,,
atd .
Toto si vyřizujte přes SZ. Nikdo přece nemusí vědět, kolik jste prodali.
O to míň budete mít negativních komentářů.
NMates PB - Profil | Po 4.6.2012 12:28:28
NHoumrP - Profil | Po 4.6.2012 12:22:33
Je s tím sraního, víc než dost. A pokud si objednám barvy nástrah, nemohu vědět, jestli nachytaj, či nikoliv. A pokud nenachytám dnes, za měsíc to může být opačně. Tak je to s každou nástrahou...
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Po 4.6.2012 11:46:09
Nmartcv - Profil | Po 4.6.2012 10:43:54
NKalužmistr - Profil | Po 4.6.2012 10:25:12
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Po 4.6.2012 10:18:31
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33405
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKayakfishing a kajakorybaření20680
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Kde to žije - dravci
10:17NBurza na přívlačové nástrahy 33406
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...
















