hledám opravny navijáků

Vlastním naviják PISCES RC500 a marně sháním k tomuto navijáku sklopnou kličku.Původní se rozpadla a musel jsem improvizovat šroubkem,který musím před manipulací vyšroubovat a naopak abych mohl zahájit lov.Pokud existuje nějaký servis nebo opravna budu rád za každou informaci.
Autor diskuse: vlama - Profil , 11.1.2012 všeobecné - ostatní
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

N$ - Profil | Po 12.5.2025 8:11:56

jurasoft >> ve středu, nejdřív volej

    NDonrybarios - Profil | Ne 11.5.2025 18:52:04

    murphyy >> Nejspíš nejsi daleko od pravdy :))

      NVévoda z Wellingtonu - Profil | Ne 11.5.2025 18:45:52

      jurasoft >> email nemá

        Nmurphyy - Profil | Ne 11.5.2025 16:55:24

        Donrybarios >> uz to je zbytocne zadavatel uz zrejme davno zduchol ;)

          NDonrybarios - Profil | Ne 11.5.2025 16:31:09

          Tyto sklopné kličky se dají bez problémů sehnat na Temu nebo Ali za pár kaček. Mají uvedené většinou i rozměry, stačí hledat.

            NVévoda z Wellingtonu - Profil | Ne 11.5.2025 15:50:59

            jurasoft >> kdybys nenašel, v Husinecký Ti udělá všechno, je to strašně fajn člověk. Není to Loska, ten má prodejnu a ta je hned vedle. Tohle je opravna 20 m vedle prodejny a samostatná jednotka. Číslo je 731 828 100

              NJarda Š. - Profil | St 11.1.2012 16:10:56

              Kolda28 >> Nevím, ale zkus tam zavolat ( http://www.loska.cz/batik/index.php?sekce=3&languag​e=cz ).

                NKolda28 - Profil | St 11.1.2012 16:00:49

                Jarda Š. >> nemáš zkušenost kolik stojí v Husinecké zimní údržba navijáků (promazání vyčištění)?

                  NJarda Š. - Profil | St 11.1.2012 15:54:42

                  vlama - >> Jestli pojedeš do Prahy, tak to zkus na Žižkově v Husinecké, tam ti najdou nějakou kličku, která na něj bude pasovat (ale účtují si za to poměrně dost peněz).

                    NAnýzový dědek - Profil | St 11.1.2012 15:38:56

                    Tobě vypadl ten čep u té sklopné kličky.
                    Lze to opravit malým nýtkem, ale už to nebude rozebiratelné a v případě únavy pružinky se ti klička bude kinklat.

                      NČík - Profil | St 11.1.2012 15:31:49

                      Co je to značku?