Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 15:58:38

S&F - pescador >> to určitě ne, ale ty další krabičky už fotit nebudu:-))

    NS&F - pescador - Profil | Čt 16.2.2012 15:46:44

    Dam33 >> Ty toho máš pomalu víc jak já :-))

      NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 15:25:38

      Dam33 >> vidím vidíím :-)

        NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 15:24:29

        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 15:19:39 >> to nejsou jen Illexy, ale je tam hornet, goldy, dorado...

          NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 15:20:53

          orimp >> jj, taky je mám rád...snad jich u vás moc neurvu:-)

            NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 15:20:01

            Kolac1 >> no musím to zase doplnit...

              NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 15:19:39

              Dam33 >> hmmm dobrej pán illex :-D

                NKolac1 - Profil | Čt 16.2.2012 15:12:59

                Dam33 >> vidim ze mas toho dost na trhanie...,

                  NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 15:11:49

                  není nad pořádný překvápkohttp://www.stream.cz/video/662036-chytani-ryb

                    Norimp - Profil | Čt 16.2.2012 15:10:43

                    Dam33 >> máš to tam pjeknééé,vidím tam aj mojho oblubeného čubíka-tučňáka:-)

                      NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 15:07:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      MF1 >> tak budu mít večer co dělat:-)

                        NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 14:42:54

                        orimp >> to se mi nikdy nestalo .-)))

                          NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 14:40:45

                          orimp >> mám tam známýho v krámě :-)


                          a dobrý ceny.

                          možná něco od trimm. uvidime :-)

                            Norimp - Profil | Čt 16.2.2012 14:40:35

                            Hamon >> jjj:-)))

                              Norimp - Profil | Čt 16.2.2012 14:40:15

                              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 14:35:27 >> no možno trafíš aj na neaký letný výpredaj,teraz v zime...:-)

                                NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 14:35:27

                                orimp >> jo columbii nosim.. asi tam zkocim v tydnu :-)

                                  NHamon - Profil | Čt 16.2.2012 14:34:32

                                  orimp >> Pane boze, ked by som si mal pametat vsetky napady, co som dostal, ked som bol opity, tak by som sa asi zblaznil :) A hlavne tie kombinacie tych napadov. :)

                                    Norimp - Profil | Čt 16.2.2012 14:33:13

                                    Dam33 >> to hej!:-) ono máš pri chlaste viac dobrých nápadov,len škoda že to na 2.deň vždy zabudneš...:-)

                                      Norimp - Profil | Čt 16.2.2012 14:30:55

                                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 12:58:23 >> hmm ani tie graf nevypadajú zle...
                                      poprípade vyskušaj v neakých outdoor shopoch znacky napr: northland,columbia,milo...

                                        NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 14:28:58

                                        MF1 >> jdu dělat pořádek do woblerova:-)))

                                          Červené karty: u x a