Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NMF1 - Profil | Čt 16.2.2012 14:27:36

Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 14:06:34 >> neverím, to je južná california !!!

    NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 14:27:22

    martcv >> trošku vejš ale :-)

    tím líp ne :-) aspon rozmrznou kostomlaty :-)

      Nmartcv - Profil | Čt 16.2.2012 14:26:15

      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 14:06:34 >> já jsem taky v severních čechách........:-(

        NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 14:09:39

        MF1 >> tady konečně vylezlo slunce....

          NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 14:06:34

          MF1 >> severní čechy :-D

            NMF1 - Profil | Čt 16.2.2012 14:05:33

            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 13:43:45 >>


            A Ty v ktorej krajine akože bývaš ???????????????

            U nás je meter napadaný ...

              NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 13:58:01

              martcv >> to asi jo no :D

                NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 13:57:06

                martcv >> já už dneska byl třikrát vyhrnovat vjezd, není ho moc, asi tak 20čísel, ale nafoukanýho je kupa...ale už snad přestalo

                  NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 13:56:30

                  Dam33 >> ne :-) rano bylo tak 2cm

                  a ted vidís tohle. a je tu 5 stupnu +

                    Nmartcv - Profil | Čt 16.2.2012 13:54:42

                    Dam33 >> hele nedělá......mám to k němu cca 50km a když jsem vdycky přijel u něj nebyla vločka a u nás 30cm

                      Nmartcv - Profil | Čt 16.2.2012 13:53:14

                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 13:43:45 >> Ty wole u tebe byl jedinej sníh, když jsem ti to přivez na autě a spadnul u tebe u baráku z auta.......:-)

                        NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 13:48:02

                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 13:43:45 >> si děláš kozy?

                          NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 13:43:45

                          Dam33 >> u tebe je sníh?

                          u mne ne ( fotka z balkonu)

                            NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 13:38:57

                            asi pujdu namotat vlasec :-)

                              Nmartcv - Profil | Čt 16.2.2012 13:34:32

                              orimp >> jsou fakt parádní........je vidět že je na tom spoustu práce....a tky hromada vyrobenejch....jsou fakt vymazlený

                                NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 13:33:09

                                Hamon >> jj, ale musí si člověk říkat, že zítra bude líp:-)))

                                  NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 13:32:17

                                  MF1 >> nepiju, ale měl bych asi začít a trénovat nejen ryby:-)))

                                    NMF1 - Profil | Čt 16.2.2012 13:28:52

                                    Dam33 >> Dneska je to samá pohodička, vsetko ako ma byt ...
                                    A nepi porad, setri sa na ligu ... :-)))

                                      NHamon - Profil | Čt 16.2.2012 13:28:28

                                      Dam33 >> Vidim, ze dneska sa dari velmi vela ludom. A aj vcera to celkom uslo. Kolegova manzelka prevratila auto na strechu, mne dnes kolegyna z prace pri ceste do prace upravila rit mojho auta, mojej sefke sa podarilo rozbit sklenene dvere do zasadacky, ktore vcera technici opravovali. Takze ked sa dari, tak sa dari.

                                        NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 13:16:25

                                        MF1 >> dneska to je samej problém:-) ale zvládám to dobře...škoda, že musím ještě řídit, dal bych si svařáček...:-)))))

                                          Červené karty: u x a