Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NMF1 - Profil | Čt 16.2.2012 16:40:46

orimp >>

!!! je.bo !!!

!!!!!!! Punks not dead !!!!!!!

    NS&F - pescador - Profil | Čt 16.2.2012 16:38:23

    Dam33 >> Ano, taky jsem ten případ ..:-D

      Ngibbon - Profil | Čt 16.2.2012 16:38:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 12:29:43 >> ja nedám dopustiť na hike zone, mám aj zip zone ale vadia mi tam práve tie zipsy :-)) tie hike zone sú ľahučké neprepichne ich komár (tak isto mám aj košeľu polybrush), zato žihľava (kopřiva) páli ako čert :-))
      http://www.slaviaryby.sk/kategoria/oblecenie-rybars​ke-turisticke/oblecenie-geoff-anderson/nohavice-geo​ff-anderson/geoff-anderson-nohavice-hike-zone/

        NS&F - pescador - Profil | Čt 16.2.2012 16:37:41

        bowman >> Rozumím ale nesmí být ta škála více jak desítku "stovek" :-((

          NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 16:36:18

          bowman >> poradna Vlastíků...:-)))

            NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 16:35:44

            S&F - pescador >> já spíš mám ty osvědčené a těch mám víc kusů, 3-5kousků a jakmile u nich klesnu na 2kousky, tak začnu honem doplňovat...

              Nbowman - Profil | Čt 16.2.2012 16:34:56

              S&F - pescador >> To máš Vlastíku zcela jistě pravdu.Nicméně potřebuješ určito škálu na různé revíry.A i třeba na trolling.

                NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 16:34:20

                bowman >> to už nevím která?

                  NS&F - pescador - Profil | Čt 16.2.2012 16:32:48

                  Dam33 >> No jo ... za ty roky toho je fakt požehnaně. Nicméně už dostávám "rozum" a pomalu to pouštím do světa. Stejně vždy po sezoně zjistím,že se do vody dostane jen několik prověřených jedinců,kterým věřím a které jsou vhodné a ověřené na dané lokality,denní světelné podmínky,hydrologické podmínky(průtok), období v roce a cílové ryby ... Člověk nemusí vlastnit "stovky" woblerů ale stačí pár a naučit se je co nejlíp ovládat a umět využít jejich poteciál.

                    Nbowman - Profil | Čt 16.2.2012 16:31:10

                    Dam33 >> Ne ne ty myslíš jinou.Ta co já myslím,tak ta chytala celou dobu :-)

                      NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 16:29:35

                      bowman >> bohužel jsi ji velmi rychle ukotvil:-))

                        Nbowman - Profil | Čt 16.2.2012 16:28:15

                        Dam33 >> V Mongolsku to jsou doslova zabijáci.Ale jedna Rapalky jim zdatně sekundovala :-))

                          NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 16:23:19

                          S&F - pescador >> tak to jsi měl slušný velkoobchod....:-))
                          Já je bral hlavně kvůli Mongolsku, ale i u nás fungují velice slušně

                            NS&F - pescador - Profil | Čt 16.2.2012 16:21:29

                            Dam33 >> Za 2 roky šlo do světa cca.víc jak 500 ks Rapal ..... Větší Illexi si bral celkem i jeden tvůj kolega ale z SK :-))

                              NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 16:17:36

                              S&F - pescador >> Rapal jsem spoustu pustil do světa, ale pár zase přikoupil...

                                NS&F - pescador - Profil | Čt 16.2.2012 16:15:28

                                Dam33 >> No to já taky ne .... :- )))) jeden čas jen Rapal bylo .... raději ne .

                                  NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 16:13:44

                                  S&F - pescador >> ale já nejsem jen na mrňky, mám rád i tyhle velikosti a to víc a víc:-)

                                    NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 16:12:21

                                    martcv >> no občas mi je prohlídne MF1 a je rázem lehčí...okamžitě prohlížím ty jeho a výsledek je stejný:-))))

                                      Norimp - Profil | Čt 16.2.2012 16:08:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      MF1 >> tohoto rapera už máš v aute na počúvanie?
                                      http://www.youtube.com/watch?v=DirEqlK5Y9w

                                        Nmartcv - Profil | Čt 16.2.2012 15:58:48

                                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 15:25:38 >> A já pořád proč se rybářům říká že jsou blázni....někdo viděl Damovo krabičku......:-)

                                          Červené karty: u x a