Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 13:16:16

Dam33 >> jo :-)

    NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 13:15:15

    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 11:44:48 >> nespím, vyhazoval jsem sníh a nějakej borec přijel a měnil mi elektroměr, tak nešla vifina...koukám, že máš co trhat

      NDam33 - Profil | Čt 16.2.2012 13:13:56

      orimp >> na Slovensku do toho všichni dávají srdce:-) ale i trochu játra:-))))

        NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 12:58:23

        orimp >> akorat koukam na tyhle http://www.kamofish.cz/1242-letni-rybarske-kalhoty-​sleva-25.html

        sou za supr cenu

          Norimp - Profil | Čt 16.2.2012 12:56:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 12:29:43 >> pozri tieto:
          http://www.musov.info/geoff-anderson-obleceni-pro-r​ybare-kalhoty-zip-zon-8054

            NMF1 - Profil | Čt 16.2.2012 12:43:46

            Lacike7 >> nebol by som proti ...

              NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 12:31:30

              minatrix >> j :-)

                NLacike7 - Profil | Čt 16.2.2012 12:31:19

                MF1 >> pekny ciel.. tak dufam ze na jesen si v STV :)

                  Nminatrix - Profil | Čt 16.2.2012 12:30:59

                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 12:27:26 >> za ty prachy jsou ty Savage bomba, rychlý,lehký... . A ten novej Penzill je úžasnej, kamarád si ho vezme (Pedro1) . Pro něj je to jako UL klacek :-) Chytá většinou nástrahy od 10cm vejš a tenhle bude na gumy atd

                    NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 12:29:43

                    kluci mohl by jste mi někdo doporučit nějaký kalhoty na přívlač na léto?

                    nejaky slaby. díky

                      NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 12:27:26

                      minatrix >> na ty jsem nekoukal.

                        Nminatrix - Profil | Čt 16.2.2012 12:24:47

                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 12:20:34 >> pěknej klacek, koukal jsem na něj...Ale lepší je ten Carrot - jak s ním chytá Denny a Jitkagold. Jinak super klacky jsou od Savage Gear a nový WFT Penzill v celokorku 265 do 25g.

                          NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 12:22:57

                          minatrix >> taky jsem na něj kkoukal :-)

                          růžovka svítila na dálku :D

                            Nminatrix - Profil | Čt 16.2.2012 12:21:57

                            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 12:20:34 >> to my jsme se na výstavě zastavili u tohohle http://www.fachversand-stollenwerk.de/de/shop/ead51​5c1-d8f2-43c1-b51a-27c1cf5da943/6dfa88a0-2974-43fd-​aa0e-c12429a2c4eb/productdetail.aspx

                            :-)

                              NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 12:21:12

                              orimp >> to je videt :-) ze je tam je hodně práce :-)

                                Norimp - Profil | Čt 16.2.2012 12:20:06

                                martcv >> som rád že sa ti ,,slovlikovky" páčia :-)
                                Určite tie rotačky su zmáknuté velmi dobre,výrobca dal do toho kopec penazí ale aj srdca...:-)

                                  NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 12:19:23

                                  minatrix >> to vypada :-)

                                  a taky za super cenu :-)

                                    Norimp - Profil | Čt 16.2.2012 12:17:34

                                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani >> čav, dík za privítanie:-)

                                      Nminatrix - Profil | Čt 16.2.2012 12:15:56

                                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 11:44:48 >> Tenhle taky vypadá zajímavě http://www.fachversand-stollenwerk.de/de/shop/ead51​5c1-d8f2-43c1-b51a-27c1cf5da943/91ae32ff-ae2e-4791-​86df-4892bfca7234/productdetail.aspx

                                        Červené karty: u x a