Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 11:44:48

Dam33 >> tak je to doma :-) vypadáá fakt dobře

    NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 11:44:11

    Dam33 - 16.2.2012 9:58:07 >> nespi

      Nsanam - Profil | Čt 16.2.2012 11:16:29

      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 11:01:51 >>
      Noo mozno obcas nan nahodim aj nejake kopytko ..ale viac marmysku.. :}

        NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 11:08:49

        kura11 >> jo tááák :-)

          Nkura11 - Profil | Čt 16.2.2012 11:07:57

          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 10:39:24 >> ja kedze nemam ani jednu marmysku, tak prut na marmyskovanie nemam :-)) ja nie som dostatocne UL... cize neporadim..

            NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 11:01:51

            sanam >> o psal si o marmyškování :-)

            ja ho třeba jenom na marmyšky mam :-)

              Nsanam - Profil | Čt 16.2.2012 10:55:59

              za rady dakujem a za mudre recicky mi mozete viete co.. :}}}}}
              kura ci sliepka ci co si...to ze som napisal na marmyskovanie neznamena ze ho budem len na marmyskovanie pouzivat...a ci na to mam alebo nie ..to je asi moja vec..

                NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 10:39:24

                kura11 >> mne staci ten picker :-)

                vyhovuje mi a je za pár korun :-) co mas ty? uls?

                  Nkura11 - Profil | Čt 16.2.2012 10:37:53

                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 10:34:56 >> skor malo... na marmysky trepa vylucne japonsky special ako napr. tu nizsie spominany jackson... bude musiet kluk dosetrit :-))

                    NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 10:34:56

                    kura11 >> má na to dost vid? :-)

                      Nkura11 - Profil | Čt 16.2.2012 10:34:02

                      ... prut na marmiskovanie do 200E ??? hmmm myslim ze taky nezozenies :-))

                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 10:27:33

                        bowman >> ten jackson mid water stage

                          NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 10:27:15

                          sanam >> ani nemusis mit tak drahý :-)

                          ja si koupil winklepicker od shimana a jsem za ty penize moc spokojenej. ani jsem tolik nečekal.

                            Nbowman - Profil | Čt 16.2.2012 10:24:50

                            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 10:23:53 >> Co je to??

                              NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 10:23:53

                              bowman >> viď :-)

                                Nbowman - Profil | Čt 16.2.2012 10:23:18

                                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 10:11:14 >> Pěkný proutky .

                                  Nsanam - Profil | Čt 16.2.2012 10:22:38

                                  Ahojte
                                  Viete mi poradit nejaky fajn prut na marmyskovanie?
                                  cena cca 200e
                                  Dakujem za odpovede

                                    NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 10:18:33

                                    MF1 >> no jeden pán z Potvoric :-)

                                      NMF1 - Profil | Čt 16.2.2012 10:12:54

                                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 10:11:14 >> pisal ti na mail Majo ci ako ???

                                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 10:11:14

                                        pozornost od vaseho slovenského kolegy :-)

                                        je videt že ty pruty má opravdu rád :-)

                                        jinak zdravíím

                                        (pak je maj prodávat, když je vsechny vykoupíí)

                                          Červené karty: u x a