Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 14:44:52

Lacike7 >> to mu řikat nebude !!!!


je to náš miláčik :-)

    NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 14:42:41

    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 14:35:39 >> no to som ti mal zas čo ukazať!?...:-)

      NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 14:41:05

      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 14:20:01 >> dneska je dakovaci den? :) dakujem teda

        NDam33 - Profil | St 15.2.2012 14:40:46

        Lacike7 >> :-)))dikonce vidím výraz v jeho tváři, když to ze sebe vypustil:-)

          NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 14:39:07

          Dam33 >> hej hej.. keby povedal ze žuvačka,žufka, žuvlinka tak pochopim.. ale žužvoň je urcite nieco zle.. nejake zle zviera alebo pokemon.. neviem..

            NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 14:35:39

            Orion24 >> tohle je nádhera .-)

            tyhle ručky se mi líběj :-) http://www.jackson.jp/lures/item_02.html

              NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 14:32:03

              S&F - pescador >> :-) klíííd

                NS&F - pescador - Profil | St 15.2.2012 14:26:43

                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 14:24:17 >> Tak ho.no ! Zase neví kolik mají dát clo i když je jasné,že na ryb,potřeby to je 3,8% ceny no ale to v těch klikyhácích asi nikdo nemůže vyčíst ... státní úředníci .

                  NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 14:25:59

                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 14:24:17 >> http://www.jackson.jp/#rods
                  tu mas stranku vyrobcu...luskaj :-)...mozno niečo najdes ...te ceny nie su strasne :-)

                    NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 14:24:17

                    S&F - pescador >> njn zkoumaj ti to :-)

                      NS&F - pescador - Profil | St 15.2.2012 14:22:08

                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 14:20:01 >> Na pružnost našich celníků a Pošty 120 jsem si už zvykl ... minule takřka 3 měsíce. Zboží za menší cenu bývá daleko procleno rychleji.

                        NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 14:20:01

                        S&F - pescador >> docela doba co?


                        bych mnel nerv :-D

                          NS&F - pescador - Profil | St 15.2.2012 14:19:22

                          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:58:55 >> Ještě ne ... stále čekám

                            NDam33 - Profil | St 15.2.2012 14:06:40

                            Orion24 >> tak ještě nejsem úplně nejstarší....

                              NDam33 - Profil | St 15.2.2012 14:06:16

                              Lacike7 >> to si s ním budu muset vážně pohovořit u sklenky:-))))ta slovenština je stejně krásná:-) ŽUŽVOŇ:-))))

                                NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 14:04:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dam33 >> nielen ze nema, dokonca mu nadava do hnusnych žužvoňov !

                                  NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 14:03:21

                                  Dam33 >> učiš sa rychle :-)

                                    N*76* - Profil | St 15.2.2012 14:01:22

                                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:58:55 >> no´ proto :-)))

                                      NDam33 - Profil | St 15.2.2012 14:00:53

                                      Lacike7 >> tvůj tata je super fišmen...ale kurňa, on nemá pezon?:-))))

                                        NDam33 - Profil | St 15.2.2012 13:59:24

                                        Orion24 >> ještě pár řádků a mám to přelouskané:-)))))

                                          Červené karty: u x a