Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 13:59:11

MF1 >> Mr. Michalka ja myslim obdivovatelom jacksona

Jackson-Mid Water Stage 6,7ft, 3g
Jackson-Mid Water Stage 7,2ft, 4g
Jackson Mid Water Stage 7,6ft, 7g

no ale pezon mu tiez nechyba:)
Pezon&Michel-Stecialist Trouth Spin 1,8m, 2-7g

teraz bud macher :)

    NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:58:55

    *76* ~ Digo Adios! >> *76* - 15.2.2012 13:58:08 >> nee :-) to jsem v tyvm veku mnel taky

      N*76* - Profil | St 15.2.2012 13:58:08

      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:56:04 >> tím naráží na mých 160 v 15? :-DD

        NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:56:04

        *76* ~ Digo Adios! >> *76* - 15.2.2012 13:54:35 >> a hlavne abys vyrostl :-)

          NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:55:19

          Orion24 >> no nevim mluvil o daiku , a o navijaku

            NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:54:54

            Orion24 >> UL guru jsou češi a basta :-)

            vy jdětě spať :-)

              N*76* - Profil | St 15.2.2012 13:54:35

              Orion24 >> fuj, musim jíst více rejže abych rozuměl

                NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 13:52:46

                Dam33 >> neviete japonsky?...UL guru je japonec...mali by ste sa nauciť :-))))))
                mas tam technicke udaje to ti musi stacit...ostatne su kecy

                  NKolac1 - Profil | St 15.2.2012 13:52:30

                  Orion24 >> toten jackson sa mi velmi paci, jednu chvilku som po nom tuzil, no otom sa prestal robit ...., tak som sa na to vysral, MF1 ma pravdu draha japonska vlepovanka....,

                    NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 13:51:41

                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:48:14 >> myslel som ze objednal pescador...oba pruty?

                      NDam33 - Profil | St 15.2.2012 13:51:34

                      Orion24 >> je tam o něm dobrej pokec:-))))

                        NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:50:58

                        Orion24 >> to toho vydim.

                        černej evák :D

                          NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 13:49:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:46:50 >>
                          Tu mas odkaz
                          a hcem pochvalu, bolo to tazke :-)
                          http://navybass.co-site.jp/NTT/catalogue/ROD/Jackso​n/SALT/MidWaterStage.htm

                            NDam33 - Profil | St 15.2.2012 13:48:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            MF1 >> tak nejdřív vychvyluješ, pak to zase zhaníš:-)))tak už se rozhodni:-)))

                              N*76* - Profil | St 15.2.2012 13:48:14

                              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:46:50 >> ano ano ale ještě není ozkoušen :-))

                                NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:48:14

                                Orion24 >> jaky?

                                  NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:47:49

                                  S&F - pescador >> už máš doma to daiko a to shimo?

                                    NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 13:47:35

                                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:45:57 >> to objednal oba?....:-).....

                                      NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:46:50

                                      *76* ~ Digo Adios! >> *76* - 15.2.2012 13:46:25 >> penn

                                      a urcite pekne pekny rahno

                                        N*76* - Profil | St 15.2.2012 13:46:25

                                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:41:44 >> a toto poznáš? :-)

                                          Červené karty: u x a