Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

orimp - Profil | St 15.2.2012 16:00:39

nazdáár ul tackles úchyláci!:-))
konečne som našiel tuto diskusiu...:-)

    robin111 - Profil | St 15.2.2012 15:54:35

    zdravím vedel by niekto poradiť akú pajkovačku na letovanie hákov? . Našiel som letovaciu sadu za 9,50 eur bola by vhodná ? dakujem za info

    http://dtelektronik.sk/predaj/41281/Spajkovacia-sup​rava/

      Dam33 - Profil | St 15.2.2012 15:50:51

      MF1 >> tak nejdřív vychvaluješ, jaký to super proutek, ale pak je to japonec drahý a spochybnou špičkou:-))))
      Ale dost už....co říkáš na diaflesh?

        kaňka - Profil | St 15.2.2012 15:46:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Hledal jsem něco na netu a narazil sem na něco pro ,,mikromrdkaře " , třeba se to někomu bude líbit .
        http://www.rybarske-potreby-kral.cz/search.php?sear​ch_query=WOBLER+JACKSON+

          MF1 - Profil | St 15.2.2012 15:42:06

          Dam33 >> ze co si mam ujednotit ???

            Dam33 - Profil | St 15.2.2012 15:38:42

            MF1 >> čemu nerozumíš?:-))

              MF1 - Profil | St 15.2.2012 15:35:07

              Dam33 >> St 15.2.2012 13:48:33

              Ččččooo ???

                Kolac1 - Profil | St 15.2.2012 15:22:23

                Orion24 >> tota gramas je vohodna na nase plosky ... :D

                  Bambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 15:15:01

                  Orion24 >> to poznáme :-)

                    Orion24 - Profil | St 15.2.2012 15:12:40

                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 14:57:49 >> isto lepsi ako Pezon :-) a o hodne

                      Dam33 - Profil | St 15.2.2012 15:03:06

                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 14:57:49 >> říkáš Slováci? :-) tak to asi mají pravdu:-)
                      Musím být hodný, abych tam nedostal na budku:-)

                        Bambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 14:57:49

                        Dam33 >> nejsem příznivcem :-) ale nerikam ze ten prutik neni zajimavej

                          Bambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 14:57:23

                          Dam33 >> kdo asi :-)


                          slováci :-)

                            Dam33 - Profil | St 15.2.2012 14:56:44

                            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 14:54:07 >> asi změním diskuzi:-))) a to ti říkal kdo?
                            Shitáno nebrat

                              Orion24 - Profil | St 15.2.2012 14:56:38

                              Kolac1 >> ale ma zaujimavu gramaž :-)

                                Kolac1 - Profil | St 15.2.2012 14:54:26

                                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 14:35:39 >> fuuj ta toto co si tu hodil za rucku tak to je jeden megaodpad..., nemas vkus....

                                  Bambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 14:54:07

                                  Dam33 >> na ryby :-)

                                  každej mi ho pořád chválí že je to nejjemnejsi chvejivka a kdesi cosi. musim se na nej zajet podívat :-) v ruce jsem mnel jenom diaflash Ul a ten byl fajne

                                    Orion24 - Profil | St 15.2.2012 14:51:38

                                    Dam33 >> paradny prutik :-)ULS diaflash

                                      Dam33 - Profil | St 15.2.2012 14:47:30

                                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 14:45:16 >> na co proboha diaflesh?

                                        Bambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 14:45:16

                                        Orion24 >> nee ted musim koupit dynamica II a tu diafleshku

                                          Červené karty: u x a