Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:45:57

Bambus... T.maniak >> :-)

    NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:45:27

    MF1 >> ahaaa :-)

    už jsem v obraze.

      NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 13:44:49

      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:41:44 >> vies co ja ho rovno kupim ...načo fotky :-)

        NMF1 - Profil | St 15.2.2012 13:44:09

        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:33:10 >>

        uz ho neponukaju, vyradeny z vyroby kvoli nezaujmu kupujucich, rovnako ako u Daiko, preto je tam ponukana super zlava, už si ani nepamatam presne kdo si to tu Daiko objednaval z Japanu, a nedal vediet ako to dopadlo a ci je to vlepenka !!!!!!!

        ten mid water stage je sice zaujimavy, mam ho tiez, ale prerobeneho na moju potrebu, ale stale je to "iba" kure.vsky drahy japoncik s vlepovanou spickou co sa ti moze zlomit ani nevies ako, a neexistuje u nich reklamacia, rovnako ako u toho Major Craftu co ste kukali odkazi nizsie ...

          NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:41:44

          Orion24 >> .-)

          cekem na ty fotkyy ,.)

            NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 13:40:50

            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:40:05 >> pezona som mal...a Jacksona ne

              NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:40:05

              Orion24 >> heled :-)

              sám ho nemáš :-) nebo jo? :D

                NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 13:39:29

                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:33:10 >> už chapem prečo mas pezona :-)))))))))))
                nie som jeho majitelom...raz som zavahal a uz neprisla druha moznost

                  NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:33:10

                  Orion24 >> musim doplnit.

                  přišel jsem o hodne? tak mi sem hod fotky :-) sam jsem je nenasel

                    NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 13:31:40

                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:29:37 >> neuveritelna medzera :-).....

                      NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:29:37

                      Orion24 >> ne .-)

                        NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 13:28:53

                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:19:53 >> ty nepoznas Mid water Stage...dalsi navrh na vymazanie tacklesmaniaka z nazvu !!!...:-)

                          NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:19:53

                          Lacike7 >> no ani kamarád google skoro nic nenasel

                            NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 13:18:39

                            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:14:07 >> matko hodi, ja ficim do prace.. myslim ale ze uz je problem ho zohnat.. ci?

                              NMF1 - Profil | St 15.2.2012 13:16:15

                              Lacike7 >> Kokos, tak to tu mas, vzdy ked ho vidim tak ma dva Stage ...

                              jeden Mid water Stage

                              a druhy iba Stage ...

                                NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:14:07

                                Lacike7 >> neznam :-) jenom jsem o tom slyšel


                                hod odkaz ci fotku

                                  NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 13:09:43

                                  MF1 >> tento miluje, to ja moc dobre vim :)

                                  jackson mid water stage

                                  pezonu sa tiez smeje :)

                                    NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:08:40

                                    MF1 >> jakej :-)


                                    od Ťeba?

                                      NMF1 - Profil | St 15.2.2012 13:07:00

                                      Lacike7 >> spytaj sa Tatika na aky prut neda dopustit, a to ze je to "PÁN RYBÁR" asi nikomu vysvetlovať nemusíme ...

                                      čakám na odpoved, a trosku ti poradim, nie pezon to urcite nieje ...

                                        NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:06:20

                                        Dam33 >> ja koukal na výtavě na něj a taky se mi libil ten tuzsí (lure)

                                          Červené karty: u x a