Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 13:06:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MF1 >> gasparovic?

Príde Ivan Gašparovič do potravín a šepká:
Chleba, krájaný, ale celý, jeden kus myslím, a možno, že spolu aj viac kusov celého, ale krájaného, a že je dobre, keď je tu tá možnosť, mať vždy celý, aj keď len kúsok, dokonca celý národ môže, že aj keď možno nie všetci, tak niekto určite, aspoň na polovicu myslím, niekto viac alebo menej a som rád, možno aj viacerí, že môžem ja, a to nielen ja, ale všetci, ktorí môžu, tak spolu mať aj jeden aj dva kusy, pretože minimálne dve štvrtiny chleba to je celá polovica, aj keď len krájaná, ani nie veľká, ani nie malá, ale celá, a to je dobre si myslím.

    NDam33 - Profil | St 15.2.2012 13:05:16

    MF1 >> já ho nedám, pořídím si asi ještě ten nový...a neprskej:-)))

      NMF1 - Profil | St 15.2.2012 13:05:10

      Lacike7 >> Ako by to povedal jeden známi:
      Pezon nieje upne zly, on je vlastne tak stredne, teda skor viac ako menej zly !!!!!!!


      :-)))

        NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 13:01:01

        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 13:00:13 >> tak tak :)

          NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 13:00:13

          Lacike7 >> pezon musime bránit že? :-)

            NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 12:59:47

            MF1 >> zatím nechci .-)

            třeba až bude dynamic II tak ho nahradí :-) 6,6 nebo 6,0

              NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 12:58:22

              MF1 >> vsetci furt na tu žuvlu peknucku frfluu :)

                NMF1 - Profil | St 15.2.2012 12:55:40

                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 11:39:10 >> Pezon podaruj, to je pre dorastencov ...

                  NMF1 - Profil | St 15.2.2012 12:48:43

                  Laci >> Areal ma 20kove ocko cize na 20ku navi ideal ...

                    NDam33 - Profil | St 15.2.2012 11:43:55

                    S&F - pescador >> to se ještě uvidí:-)))
                    V létě se něco najde..

                      NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 11:39:10

                      S&F - pescador >> :-D

                        NS&F - pescador - Profil | St 15.2.2012 11:38:25

                        Dam33 >> U nás na moravě ryby ani nejsou .... jen zůstaň pěkně doma a v teple.
                        edit : ani v teplejším období v roce tu nic nejde chytit nebo kde nic není ani ..... nebere

                          NDam33 - Profil | St 15.2.2012 11:36:17

                          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 11:35:03 >> kamaráde, ani na ryby bych v tomto nejel...nablbnul jsem se už dost...:-)))

                            NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 11:35:03

                            Dam33 >> :-)
                            na ryby?

                              NDam33 - Profil | St 15.2.2012 11:30:26

                              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 11:27:41 >> zítra mám jet na Moravu a asi to zruším, už mě jezdění v těchto sr... nebaví, už jsem asi starej:-))))

                                NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 11:27:41

                                Dam33 >> tady vánice akorát je.

                                  NDam33 - Profil | St 15.2.2012 11:27:18

                                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 10:56:12 >> před chvilkou jsem byl venku vyházet sníh, protože musím pro dceru...nádherně svítilo sluníčko a už zase přišla neskutečná vánice...ať už to skončí:-(

                                    NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:56:12

                                    Dam33 >> jj

                                      NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:42:39

                                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 10:42:14 >> to se dá zjistit...

                                        NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:42:16

                                        Orion24 >> jj, taky mi to došlo...takže ceny v reálu:-)))

                                          Červené karty: u x a