Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:42:14

Dam33 >> i tak jsou ty ceny příjemné.

ale když to bude asi s dopravou tak nic moc.

    NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 10:40:02

    Dam33 >> je to ukrajina a hrivny

      NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:39:57

      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 10:37:37 >> nenaserou...je to v ukrajinské měně a ta je cca krát 2,2:-(((

        NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:37:37

        Dam33 >> to by mne nasrali kdyby to tak bylo :D

          NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:36:37

          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 10:35:48 >> taky mi to příjde divné...ještě mrknu je to Ukrajina

            NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:35:48

            Dam33 >> pockej to je divný ne že by dynamic II stal 900 rublu.

            to je 9*65 = 585 kc? divný ne?

            ber to že jsem po ránu z práce zmatenej :D

              NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:31:35

              Dam33 >> ok :-)

                NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:30:54

                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 10:29:34 >> ber to tak, že 100rublů je cca 65korun

                  NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 10:30:14

                  Dam33 >> ale moc posielať nechceli z tých koncim aj k nam

                    NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:29:34

                    Dam33 >> mne se libi to troutino http://akuashop.com.ua/shop/i577

                      NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:27:20

                      Dam33 >> no ale ceny nepoznám :D

                      rustinu moc nemusim.

                        NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:25:35

                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 10:23:32 >> tak to jsem rád:-))
                        Tak si najeď takto, nevím jak se orientuješ v ruštiněhttp://akuashop.com.ua/
                        ceny nejsou zase tak hrozné a proutky pěkné

                          NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:23:32

                          Dam33 >> nne :-)


                          orlík akorát dorazil. vše ok :-)

                          díky

                            NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:17:34

                            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 10:11:43 >> koukal jsi včera na tyto stránkyhttp://akua.com.ua/catalogue_12-major-craft.html

                              NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:15:37

                              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 10:11:43 >> na tom webu je spousta zajímavých věcí

                                NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:14:13

                                Laci >> taky si myslím...já mám ještě starou verzi

                                  NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:11:43

                                  Dam33 >> přejet ?

                                  včera mi kamarád přinesl nový katalogy 2012 tak koukám co vsechno u nasich kolegů mají .-) 1000 stránek je na pokoukání a maj docela zajimavy ceny. :-)

                                  tohle se mi docela libi :-) http://www.naprivlac.cz/pruty_c6/texas-carolina_c87​/eagle-claw-im-7-powerlight-c106_p457 za pár korun.

                                    NLaci - Profil | St 15.2.2012 10:10:40

                                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 10:09:05 >> aj ja s nim chytam rad :)

                                      NLaci - Profil | St 15.2.2012 10:10:13

                                      Dam33 >> len odpovedam ze sa neoplati ho prerabat, sam ho mam a pouzivam tak ako je

                                        NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:09:05

                                        Laci >> ale dobrý :-)

                                        alespon já s ním rád chytám :-)

                                          Červené karty: u x a