Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:08:30

Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 10:06:22 >> mám ho celou sezónu a jsem velmi spokojený, mám 20, Maťo je na tom stejně, jen si ho nechal přejet:-)

    NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:07:30

    Laci >> však na všechno nepotřebuješ střelu:-)

      NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:06:46

      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 10:05:23 >> tak jestli v tomhle hnusu vůbec někdo zazvoní:-)

        NLaci - Profil | St 15.2.2012 10:06:31

        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 9:59:55 >> pezon je pomalý aj bez akychkolvek očiek :)

          NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:06:22

          Dam33 >> objednal jsem kamaradovi revo neos. :-)

          tak aspon ho osaham :-) kdystak si ho necham a objednám nový :-)

            NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:06:10

            Orion24 >> já si myslím, že to není špatný proutek...přestože mám dost norstreamů, tak má stále místo:-)

              NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:05:23

              Dam33 >> jo :-)

              zatim nikdo nezvonil :-D

                NDam33 - Profil | St 15.2.2012 10:04:48

                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 9:59:55 >> čus...nedělal bych to...ten prut už nepotřebuje odlehčení a myslím si, že ani akce by se neměnila...
                Už vyhlížíš pošťacku?

                  NOrion24 - Profil | St 15.2.2012 10:04:47

                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 9:59:55 >> Pezona rýchlo predaj :-), sa TI nehodi....

                    NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 10:04:47

                    S&F - pescador >> mám prázdniny :-)

                    byl jsem v práci od 3 od rana. ted jsem prisel.

                      NS&F - pescador - Profil | St 15.2.2012 10:01:22

                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 9:59:18 >> Zdar ..... zase nejsi ve škole ? Kuwa to je dílo .....
                      To se mě stát nemohlo .

                        NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 9:59:55

                        MF1 >> a co jsi udelal s tema puvodnima ockama?

                        myslíš že by stálo za to převázat pezona na jednostopy ?

                          NLaci - Profil | St 15.2.2012 9:59:52

                          Hamon >> aky navijak mas v 2500ke?

                            NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 9:59:18

                            MF1 >> zdravímm .-)

                              NHamon - Profil | St 15.2.2012 9:51:47

                              Laci >> Ratam tak 1000, mozno 1500. S 1500 mi to lieta dalej ako s 2500 pri tej istej hrubke vlsca a nastrahy.
                              Inak suhlas s MF1

                                NLaci - Profil | St 15.2.2012 9:40:19

                                MF1 >> suhlas, to povodne očko na areali je na aku velkost navijaka?

                                  NMF1 - Profil | St 15.2.2012 9:35:09

                                  Laci >> to vždy zladim podla poziadavky majitela podla velkosti navijaka a hrubky pouzivaneho vlasca ... aj blank ma svoju vykonovu rezervu a aj hornu hranicu a nemozes dat na koniec hocico, ale ocka od navi co odvadzaju vlasec sa musia prisposobit navijaku ...

                                  bez srandy tvrdim ze sa dlzka hodu da spravnym preockovanim predlzit min o 20% ...

                                    NLaci - Profil | St 15.2.2012 9:03:46

                                    MF1 >> ahoj, to si menil len to jedno navadzacie očko, či aj celkovo všetky, lebo aj koncove je male oproti stage napriklad

                                      NDam33 - Profil | St 15.2.2012 8:30:09

                                      MF1 >> bude ještě lepší odhoz...tak to máš možná o práci postaráno

                                        NMF1 - Profil | Út 14.2.2012 22:42:09

                                        Dam33 >> Tento za opičku je fakt dokonalý ... :-)))))))

                                        Prevezoval som mu to na 25kovy navi ...

                                          Červené karty: u x a