Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 20:58:34

S&F - pescador >> to chce ale častěji :-)

    NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:58:10

    Dam33 >> Já namočím celkem často i něco "jiného" ...

      NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 20:56:14

      Lacike7 >> já to stíhám...občas namočím i vestu:-)))

        NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 20:55:42

        Lacike7 >> zato tech mejch pár jsou ve vode pořád .-)

          NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 20:55:35

          S&F - pescador >> budu muset taky něco doplnit:-)
          Mrknu se někde na ruský stránky, tam možná bude...je potápivý a docela lítá...a dravečkům chutná...ale šetřím si ho:-)))

            NLacike7 - Profil | Út 14.2.2012 20:53:47

            kolko z tych milion woblerov ma to stastie a vidi vodu aspon raz za rok? :) lebo pochybujem ze sa da stihnut namocit vsetky..

              NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:52:52

              Dam33 >> Tak to ne .... neznám :-((

                NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:50:53

                Dam33 >>
                Megabass X 55 Great Hunting
                Illex Flat fly
                Lucky Craft Humpback
                Lucky Craft poiner

                  NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 20:50:32

                  S&F - pescador >> na hřbětě má Gaga goon 55S-SR...dostal jsme ho od Šanina...bohužel krabičku jsem zahodil a ten druhý je jackson trout tune

                    NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:47:40

                    Dam33 >> No ... nyní si lámu škopek co to je za "japončíka" ten zelený. Krk bych za to dal ,že včera při brouzdání netem jsem jej viděl :-)

                      NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 20:37:15

                      S&F - pescador >> no jo, já ho ještě nemám...a ten zbytek?
                      tady máš taky jednu fotečku

                        NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:31:15

                        Dam33 >> Jackall Flat fly sinking mám jen tyhle poslední :-((

                          NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:27:31

                          Oreh >> No ... pěkné ...,že houba ... koko - i .

                            NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:24:00

                            Dam33 >> Ano je to Illex ale Flat fly :-)

                              NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 20:23:09

                              S&F - pescador >> houby, tak to je jackall ten druhý z hora?

                                NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:22:26

                                Dam33 >> Pfíííííííí .... chytil se :-)) tak Tiny jsem tam záměrně nedal ani 3,8 ani 5 cm :-))

                                  NOreh - Profil | Út 14.2.2012 20:21:15

                                  S&F - pescador >> bol som v prahe na nejakej diskoteke svojho casu.. a tam po odpovedi, ze chcem strik s kolou mi bolo povedane:

                                  "to neni strik, to je houba"

                                  do dnes na to pamatam :)

                                    NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 20:20:15

                                    S&F - pescador >> všechno možný...tiny ale poznám

                                      NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 20:19:33

                                      Sethy >> ooo jééé:-) jdu na ně

                                        Červené karty: u x a