Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

Dam33 - Profil | Út 14.2.2012 21:24:57

S&F - pescador >> včera jsem viděl kormouše ve městě, nikdy si tam nedovolili, ale hlad je sviňa a je asi po všech generačkách...zajebaní ochránci

    Dam33 - Profil | Út 14.2.2012 21:23:47

    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 21:22:26 >> to já taky, ale na to nepotřebuju svátek:-)

      Bambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 21:22:26

      Dam33 >> no já jo :-)

      sem opečováván :-)
      :-)

      a jeste dneska dlouho do noci budu :-)

        Bambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 21:20:48

        Lacike7 >> krásný výřad .-)

          S&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 21:19:38

          Dam33 >> Jasně .... St.Valentine's day :-))

            S&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 21:18:13

            Lacike7 >> Ano sleduju to,souhlasím a fandím ... Co kus tak každý den zůstane ve vodě o půl/kg ryb na živu.

              Dam33 - Profil | Út 14.2.2012 21:16:49

              S&F - pescador >> hoši, vy jste nějak mimo...snad neslavíte?
              Ale za úvahu by stály..:-)))

                Lacike7 - Profil | Út 14.2.2012 21:15:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                S&F - pescador >> tieto uz nie :)
                http://www.mrk.cz/Data/Pics/2012/655103_e3695.jpg

                vypozicane z
                http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=646185

                dufam ze neva :)

                  S&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 21:13:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 21:12:27 >> No právě ,že je zima ... a tak velká,že i ptáci lezou do "děr" ...

                    Bambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 21:12:27

                    S&F - pescador >> je pravda ze je zima .-)


                    ale já mám jaro pořád :-)

                      S&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 21:11:44

                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 21:08:33 >> Ale jo :-))

                        S&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 21:10:56

                        Dam33 >> Hezké .... řekl bych hodně hezké ale nic ... sifon ..dva .

                          Bambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 21:08:33

                          S&F - pescador >> já můžu :-) sem mladej :-)

                            Dam33 - Profil | Út 14.2.2012 21:05:46

                            S&F - pescador >> a co na ně říkáš?

                              S&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 21:02:55

                              Dam33 >> Tak to já jak se jedná o woblery jsem :-D

                                Dam33 - Profil | Út 14.2.2012 21:02:24

                                Lacike7 >> to bych musel vyprat hadicí celej kamrlík:-))))

                                  Dam33 - Profil | Út 14.2.2012 21:01:42

                                  S&F - pescador >> ale byl jsi rychlý:-)
                                  Nejsou tam špatné kousky

                                    Lacike7 - Profil | Út 14.2.2012 21:00:32

                                    Dam33 >> namocit vestu je asi u Vas jedine riesenie ako ich uspokojit postupne vsetky :)

                                      S&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 21:00:21

                                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 20:58:34 >> To je už ale "promr .(h)aný" čas :-))

                                        Dam33 - Profil | Út 14.2.2012 21:00:04

                                        S&F - pescador >> tak to jsi štastnej chlap:-))) taky si nestěžuju:-))
                                        tady je taky pár zajímavých věcíhttp://akua.com.ua/catalogue_12-major-craft_page_1.​html

                                          Červené karty: u x a