Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:16:13

Dam33 >> Poznáš co to je ? :-))

    NSethy - Profil | Út 14.2.2012 20:15:13

    Dam33 >> trout tak s někým řeší nějakýho navijáka od Abu a prý ty ho máš nebo co a čekají na tvé vyjádření. Jen jsem to proletěl.

      NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:12:05

      Oreh >> Pouze soda ...

        NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 20:09:32

        Sethy >> nevím vo co go?:-)

          NSethy - Profil | Út 14.2.2012 20:07:30

          Dam33 >> Čau, je tu po tobě sháňka: http://www.chytej.cz/forum/5637/daiwa-ballistic-neb​o-shimano-twin-power/
          zas řešijou nějaký hnusný navijáky nebo co :-)

            NOreh - Profil | Út 14.2.2012 20:05:30

            S&F - pescador >> s kolou alebo zo sodou?

              NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 20:05:02

              S&F - pescador >> pozvi praž.ky na návštěvu:-)

                N*76* - Profil | Út 14.2.2012 20:04:20

                S&F - pescador >> hezký, ale 500 bych za ně nedal ani za boha..

                  NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 20:04:19

                  S&F - pescador >> slaďák je taky k prdu...prostě opravdu dobrej má málokdo:-)

                    NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:04:12

                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 20:03:16 >> Ok

                      NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:03:53

                      Oreh >> Když mě moc nejede tak co už s ním .... no vylívat jej nebudu a tak je to taky řešení .... ten střik.

                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 20:03:16

                        S&F - pescador >> fajn :-)

                        hod pak sz :-)

                          NOreh - Profil | Út 14.2.2012 20:03:00

                          Lacike7 >> kde ten svet speje :)

                            NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 20:02:46

                            Dam33 >> Hele ... ty trojháky tam jsou jen jako váhový test jak to bude vůbec chodit ... byl tam původně takový nemastný - neslaný dvojháček.
                            Právě,že tento Sauvignon je na mě moc sladký jak ....

                              NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 20:00:18

                              Lacike7 >> ty bodkáči mě pobuřují víc...:-)))
                              Maťo vždy uroní slzičku, když dostane příkaz k vypuštení zpět:-)))))

                                NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 19:59:31

                                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 19:56:03 >> Ok.Cena bude ještě nižší ... :-)) alespoň mi to zmizí z baráku ...

                                  NLacike7 - Profil | Út 14.2.2012 19:59:03

                                  Oreh >> strik zo Sauvignon je rovnako poburujuce ako grilovane potocaky.. :)

                                    NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 19:58:33

                                    S&F - pescador >> trochu jsem se usmál při prohlédnutí těch trojháčků...obrázek je s protihroty...:-)))
                                    Sauvignon musí být obzvláště povedený, aby mi chutnal...většinou je moc suchý a navoněný...:-(

                                      NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 19:56:32

                                      S&F - pescador >> když neco do 5cm vyhrabes za good cenu :-)
                                      nebráním se .-)

                                        NOreh - Profil | Út 14.2.2012 19:56:13

                                        S&F - pescador >> ten strik, to je fakt barbarstvo :)

                                          Červené karty: u x a