Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 19:56:03

S&F - pescador >> ty beru taky v ty 18 na hornety

    NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 19:55:43

    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 19:43:52 >> Za 100 kč ? no i míň ..... mám tam někde v krabici "ledaco" :-))

      NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 19:54:17

      Dam33 >> Ahoj. Steak mám naložený v zázvoru,franc.hořčici,oliváči a barevném pepři na zítra ....
      Háčky tam dám tyhle - www.rsp-fishing.cz/hacky-trojhacky-dvoj/trojhacek-o​wner-stbl nebo Cultivy ...
      edit - člověče mám zhnusený nějak Sauvignon .... vůbec mi dneska nechutná tak to konzumuju jako střik.

        NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 19:43:52

        S&F - pescador >> až je budeš prodávat za 100kc/ks beru ty male :-)

          NDam33 - Profil | Út 14.2.2012 19:42:43

          S&F - pescador >> zdar loupežníku:-))) tak jsem dne s byl v makru a s tím lososem jsi mě opět předběhl:-)))
          Nechám si ho ale až na zítřek...už proběhl malý stejček....
          Lucky Crafty jsou parádní, jen bych ten trojháček o něco málo zmenšil a samozřejmě BL

            NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 19:30:20

            SIOLA >> váha - 1,7g :-))

              NSIOLA - Profil | Út 14.2.2012 19:24:17

              S&F - pescador >> Jsou nádherny. Počítám nejdražší wobler v poměru na gram plastu :-)

                NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 19:20:25

                SIOLA >>
                LUCKY CRAFT Bevy Minnow 33 ~ Snacky

                  NSIOLA - Profil | Út 14.2.2012 19:15:25

                  S&F - pescador >> Co jsou pls za typ ty s jedním trojhákem ? dikes

                    NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 17:06:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Při protřídění první krabice jsem zjistil,že jen barvy Ayu a to v několika modelech mini woblerů je na trhání "neurekom" :-)

                      NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 17:03:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 15:24:57 >> Tak jsem probral i ty moje "tungstenové" plandavky.Velikost pro srovnání s 1kč a nebo "mexickým"pesem :-)

                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 15:24:57

                        martcv >> to snad budou vypadat jinak :-)


                        bejt milionta a vypadat takhle to bych se za ni stydel.

                          Nmartcv - Profil | Út 14.2.2012 15:23:27

                          Lacike7 >> prej mu ještě dvě chybí.......:-)

                            NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 15:23:01

                            Lacike7 >> tak 200 :-)


                            snad se posunu dale .-) už vymýšlím barvení kovem atd. :-)

                              NLacike7 - Profil | Út 14.2.2012 15:20:35

                              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 15:12:06 >> som zvedavy na fotku Tvojej miliontej plandy :)
                              kolko si ich uz cca nasekal?

                                NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 15:12:06

                                Hamon >> :-)

                                  NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 15:11:35

                                  Miga09 >> vymnen a vyzkoušej. podle mne to jsou ty samy . sam si dam na jelce trojhacky bez protihrotu.

                                  na pstruhy necham jednohacky

                                    NMiga09 - Profil | Út 14.2.2012 15:05:12

                                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 14:59:25 >> hovorim hlavne tie ockove su zaujimave, ale aj tie pasiky a bodky su zaujimave, tie typu black fury sa mi asi najviac pozdavaju. Nevies je nejaka moznost a opodstatnenie vymenit ten trojhak aj na rotacke? a ako na to? nerad by som ich dobabral co sa tyka chodu....

                                      NHamon - Profil | Út 14.2.2012 15:04:12

                                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 15:01:50 >> Ako dal by som ti, ze libi a aj som ti dal a nasledne este pridal, ze dakujem ;)

                                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 15:01:50

                                        Miga09 >> jojo.

                                          Červené karty: u x a