Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NMiga09 - Profil | Út 14.2.2012 15:01:23

Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 14:56:25 >> ved rozmyslam kupit jednohaky a povymienat, hlavne tie bez protihrotu, zatlácat ma uz nebaví

    NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 14:59:25

    Miga09 >>

      NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 14:58:50

      Miga09 - 14.2.2012 14:54:09 >> tyhle jsou posledni dodelany co jsem udelal.

        NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 14:56:25

        Miga09 >> to už si mužes vymnenit :-) bud trojhák nebo jednohák :-)

          NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 14:55:36

          aleš vavřina >> sam... pak zacistuju, zabrusuji atd...

            Naleš vavřina - Profil | Út 14.2.2012 14:54:43

            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 14:47:39 >> Já věděl že si gurmán. Ale ty gastronomické orgie posouvají diskuzi z kategorie UL do ultra heavy. A to je škoda. Jinak super plandy. Polotovar si děláš sám a nebo si jej někde (a kde) necháváš vyrábět (a za jakých podmínek)?

              NMiga09 - Profil | Út 14.2.2012 14:54:09

              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 14:51:10 >> myslis tie co si sem hadzal s tymi ocami? to su paradne veru, mam uz dake lackovky ale s trojhakmi ale tieto jednohaciky sa mi viac pozdavaju

                NMiga09 - Profil | Út 14.2.2012 14:53:05

                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 14:48:51 >> 2€

                  NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 14:51:10

                  Miga09 >> jj :-)

                  ja mam ale delany :-) ale jsou to totožný kopie lackovek

                    NMiga09 - Profil | Út 14.2.2012 14:50:02

                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 14:48:06 >> slušný majetok :D ja len zacinam s inymi nastrahami ako gumkami, s ostatnymi mam minimum skusenosti, ale vravim si poskusam a tak dokupujem co vidim :D

                      NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 14:48:51

                      Miga09 >> na kolik vyšla jedna lackovka?

                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 14:48:06

                        Miga09 >> no těch mam doma tedko tak 150 :-)

                          NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 14:47:39

                          aleš vavřina >> barbare :-) zavináče jsou nejlepší z cejnů, plotic a ouklejí :-)


                          bodkáč je super jen tak grilovanej na přírodno se solí a bylinkama a nebo s máslíčkem :-)

                            Naleš vavřina - Profil | Út 14.2.2012 14:42:46

                            MF1 >> Potočáky na gril dnes dává každý. Každý je taky udí. Ale takové zavináče z potočáků! To je teprve delikatesa!!! No, už aby bylo 16.4., cibuli už mám nakrájenou, lák uvařený, ale okurkáče zatím prázdné.

                              NMiga09 - Profil | Út 14.2.2012 13:57:11

                              Oreh >> to len odraz od toho krásneho cisteho striebra :) uz len nahodit ...

                                NOreh - Profil | Út 14.2.2012 13:46:29

                                Miga09 >> nejako ti to uz zacalo korodovat :)

                                  NMiga09 - Profil | Út 14.2.2012 13:44:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  dnesna navšteva rybrskych potrieb, nemali co som chcel ale toto som si neodpustil :)

                                    NOreh - Profil | Út 14.2.2012 13:34:05

                                    S&F - pescador >> ved to skus nabuduce upiect :). fakt to potom lepsie travi :)

                                      NS&F - pescador - Profil | Út 14.2.2012 13:15:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Nějak jsem to jídlo přecenil .... tak výběr woblírků pro nadcházející sezonu bude až po spánku :-)

                                        NLacike7 - Profil | Po 13.2.2012 23:39:50

                                        MF1 >> hej hej.. dosiel pre sestru a dal par zazitkov z vikendu :)

                                          Červené karty: u x a