NPísek - Profil | Út 3.1.2012 8:09:32
Anýzový dědek >> Mildas ji měl chvíli dnes ráno také ,viděl jsem to tam asi před 20ti
minutami ,už tam opravdu není...jinak bych ten dotaz nedal
NAnýzový dědek - Profil | Út 3.1.2012 7:57:11
Písek >> asi ses přehlídl- žlutou má jen Michal...o)))
NButchi - Profil | Út 3.1.2012 7:56:12
magito88 >>
Proč komentuješ techniku, kterou neprovozuješ a tím pádem o ní nic nevíš, tuplem když podle karty na pstruhovce ani nechytáš?
Dovol, abych tě seznámil s pravdou. Takové chování není výsadou muškařů, kteří chytají na nymfu, ale obrovské spousty lidí napříč všemi technikami. Máš vůbec představu, jakou paseku napáchají na malých pstruzích stále povolené trojháky?
Následně do toho montuješ nějakého reprezentanta v plavačce, který na té vodě vláčel a jakousi zmatečnou pasáž o tom, že místní propásli nasazené ryby.. To má s nymfováním společného co?
Nebudu zastírat, že dobytek většinou nymfuje, protože se u toho moc nenadře. Nicméně to, co jsi předvedl, není žádná argumentace, ale emocionální výlev hodný puberťáka ze základní školy. Ubezpečuju tě, že tvoje myšlenkové pochody jsou v tomto ohledu naprosto mylné. Ono totiž nejde o techniku, ale o člověka, který ji provozuje.
Mimochodem, kázat o morálce a chytat štiky na kaču je parádní ukázka vstupu na hodně tenký led.
NPísek - Profil | Út 3.1.2012 7:52:44
magito88 - >> jen dotaz : proč dostal Mildas žlutou ?
já jeho zápisy ohodnotil jako Líbí,tudíž asi aniž bych do diskuze zasáhl dostanu také ?
Nhraji - Profil | Út 3.1.2012 7:40:11
Butchi >> podívej v kolik hodin ten příspěvek psal. To se buď utrhl od flašky a nebo se probudil, protože přestaly fungovat ty prášky.
NAnýzový dědek - Profil | Út 3.1.2012 7:39:30
Všeobecně největším nepřítelem je člověk prasák- ať už zacházením s rybami, tak i znečišťováním vody a přírody celkově....o)))
NButchi - Profil | Út 3.1.2012 7:38:00
hraji >>
Přesně tak jsem to myslel..
Co se těch prášků týče, nejsem odborník a nemám nárok někoho soudit.
I když už to beztak radši ani nečtu.
Nmagito88 - Profil | Út 3.1.2012 7:37:43
brach >> ano správně jsi pochopil mé myšlenkové pochody, ale kdyby jsi žil u pstruhové vody tak jako já a viděl jsi některé muškaře - nymfaře co dokáží tak by jsi brečel. Ti bohužel nemají soucit s rybami stoupnou si do díry a vydrží tam stát i 4 hodiny v kuse to už nnení muškařina. MOŽNÁ by jsi byl udiven kolik bylo na našem revíru odebráno povolenek. JSOU I PŘÍPADY kdy slavní nbymfaři si vemou tolika ryb žen to nemohou ani sníst. 2 - 3 CHYTAJÍ A POBŘEHO CHODÍ MANŽELKA A RYBY NOSÍ DO AUTA. Bohužel vždy než někdo stačí přijít zasvčasu zmizí. Ze své zkušenosti vím o případu, kdy přišel o povolenku rybář repre v plavačce, který chytal na pstruhové vodě, která je jen na mouchu a zde vláčel. Byla mu odebrána povolenka a co myslýš že se stalo. Zhola nic. On dokonce argumentoval stím že ho nějaký soupis revíru vůbec nezajímá. Pokud na jaře se vysazují ryby tak rybáři naší organizace o tom ani neví ale na břehu už stojí rybáři ze vzdálených organizací a jsou mezi nimi hlavně nymfaři. Pak máš vidět to maso co se děje. Myslým že kdyby jsi to viděl uděláš si na ně také svoji představu a budeš mít ty samé myšlenkové pochody jako já.
Nhraji - Profil | Út 3.1.2012 7:36:22
Butchi >> náznak vtipu u MRKnata? Tak to je na dva prášky.
NButchi - Profil | Út 3.1.2012 7:33:46
hraji >>
Nebyl to náhodou jako vtip? Vidím tam nějaký náznak.
Nhraji - Profil | Út 3.1.2012 7:28:57
Mrknato >> Pavle, ty sis nevzal zase prášky?
NMrknato - Profil | Út 3.1.2012 1:40:34
magito88 - >> muškaři... a z muškařů nejvíc medvěd, srbochorvat a KMF. A pak taky trochu já. Lososovité nemám rád, to se přiznám hned a rád bych je nahradil kaprem, veslonosem, jeseterem a amurem. To je budoucnost rybařiny.....
Nseko - Profil | Út 3.1.2012 1:11:34
Poznam vela riek ale najviac pstruhov je tam kde je povolene chytat len na musku.Zadalsie najviac pstruhov je tam kde sa prirodzene rozmnozuju.Stakace sa vela vychytaju ,ale je tam strasna umrtnost malo sa ich prisposoby, zdochynaju od hladu a na choroby lebo su uz tak zdegenerovane ze vo volnej prirode ich prezije mizive percento a stoho miziveho percenta je sa schopne rozmnozit este mizernejsie.
Nrover - Profil | Út 3.1.2012 0:13:42
Venca888 >> Bohužel se s tím "pesimismem" u sebe setkávám také, ...až se občas divím :-(
NVenca888 - Profil | Út 3.1.2012 0:03:59
rover >> tak ono je to snažší svést na vydru, protože se dá těžko předpokládat, že by se nějaká vydra registrovala na Mrka a měla s tim problém... Takhle to na ní můžeme krásně hodit a jít se opětovně věnovat likvidaci biotopu, regulaci, narušování biodiverzity, nasazování geneticky degenerovanejch ryb, jejich masení, osahávání a focení...
Nrover - Profil | Út 3.1.2012 0:00:39
Venca888 >> Každý si to vysvětluje po svém, ...do minulosti se mu "nechce" :-(
Npfly - Profil | Po 2.1.2012 23:53:34
Venca888 >> Na to člověče stačí dát si víc věcí dohromady.A trochu se věnovat historii.
Npfly - Profil | Po 2.1.2012 23:51:46
Mates PB >> Jo,to je skoro stejný jako s ku.... :)))))
NVenca888 - Profil | Po 2.1.2012 23:50:55
grizzly72 >> spíš je lidi vychytaj dřív, než si můžou zatrtkat... nebo to už ani neuměj...
Ngrizzly72 - Profil | Po 2.1.2012 23:48:17
Venca888 >> to je jednoduchý, tenkrát ještě ryby trtkali, dneska nemaj kde, protože u vody je tolik lidí, že nemaj žádný soukromý.
NVenca888 - Profil | Po 2.1.2012 23:41:57
mildas - Quinn >> a jak tedy vysvětlíš fakt, že před 100-200 lety běhalo po potocích vyder nesrovnatelně víc a stejně tak nesrovnatelně víc bylo i lososovitejch ryb? A to se dokonce žádný nesadili...
Nrover - Profil | Po 2.1.2012 23:33:14
Mates PB >> Mluvíš o grifu, nebo o lidské "špinavé" práci ?
Nu.x.a. - Profil | Po 2.1.2012 23:24:02
největší hovad@ jsou tady v galerii v můj lov, ten největší z nich řádí někde na střele,zbytek pracuje po celej čr!!
NMates PB - Profil | Po 2.1.2012 22:54:45
XAXAP >> Jo to jako jo. Ohamtaná ryba je špatná, ale pouštět rybu aniž by si na ní šáhl zas taková mensa není.
NTOKR - Profil | Po 2.1.2012 22:52:13
XAXAP >> jako určitě se jich nacvaká dost, ale když někdo chytá v mělkým proudě, kde jsou evidentně malé ryby a ještě si je počítá, tak je spíš než nymfař, pěknej ko...
NXAXAP - Profil | Po 2.1.2012 22:47:54
Mates PB >> langsam, Matesi, langsam ... mýma očima viděno, nymfaři té droboťě nacvakaj dost, někteří si to i počítaj ... puristi to zrovna ve většině nejsou
a rybáři za tím mohou být ... za ta léta se docela výrazně rošířilo chyť a pusť ... ty ryby ale mohou po manipulaci zhebnout, jen pak nejsou v evidenci
NMates PB - Profil | Po 2.1.2012 22:17:37
Kikis >> U vody je vidět spousta roztodivných věcí a týpků.
NKikis - Profil | Po 2.1.2012 22:05:59
Mates PB >> Taky chytám necelej rok :D Tak jak bych mohl ,ale když něco takovýho vidíš tak jaký to asi je ?
NMates PB - Profil | Po 2.1.2012 22:02:09
Kikis >> Ty vole no ty si chytrák, lidi jako ty jen žvaní a zpravidla o nymfování ví hovno. Edit: Jak jsem předpokládal, víš o tom hovno...
NKikis - Profil | Po 2.1.2012 21:59:42
Iza >> To máš recht !
NKikis - Profil | Po 2.1.2012 21:58:49
mildas - Quinn >> To máš pravdu .....nedsuzuji nymfu sám na ni chytám,ale oni tam dávaj ty nejmenčí aby je mohli zaseknout :b
NIza - Profil | Po 2.1.2012 21:55:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
mildas - Quinn >> nymfu nechytám, ale vím přesně co myslíš.
NIza - Profil | Po 2.1.2012 21:53:50
Kikis >> Pravda je taková, že většinou tohle dělají jen omezenci. Samozřejmě, že chycení malinkýho pstruha nazabráníš, ale proč házet do břehu kde je 10cm vody a chytat miminka. To je ale v každým jak k rybařině přistupuje.
Nmildas - Quinn - Profil | Po 2.1.2012 21:52:28
Iza >> s nymfou, když víš, co děláš, jde malé ryby také velmi úspěšně eliminovat. A když na pěkné tůni chytíš v jejím nejlepším místě dvacítku, můžeš (a máš) jít k další.
Nmildas - Quinn - Profil | Po 2.1.2012 21:50:06
Kikis >> kolik chytnu slušných pstruhů na nymfu, to bych musel sušit asi 200 let.
NKikis - Profil | Po 2.1.2012 21:48:36
Iza >> Já několikrát a když vidíš jak jsou na to hrdý......no sorry , ale to je ubohý a takovej člověk si říká muškař :-(
Nrarach - Profil | Po 2.1.2012 21:41:04
mildas - Quinn >> Problém je, že těm číslům z úlovkáčů se nedá a nedalo nikdy věřit, ale ztotožňuju se s tvojim názorem, že rybáři už nebudou asi to největší zlo.
NHeretique - Profil | Po 2.1.2012 21:38:17
Ježišmarjá, magito, máš to už dlóho?
Nrover - Profil | Po 2.1.2012 21:38:14
medvěd >> A to ti schvaluju, ...peněz není nikdy nazbyt :-)
NIza - Profil | Po 2.1.2012 21:36:48
mildas - Quinn >> tak to je krutý budu muset svuj příspěvek opravit:-)
Ale zřejmě mám stejnou zkušenost na Kikis i to sem u vody viděl a né jen jednou bohužel:-(
Nrybomil - Profil | Po 2.1.2012 21:34:00
mildas - Quinn >> jedině fénomén, ten by to moh bejt
Nmildas - Quinn - Profil | Po 2.1.2012 21:30:53
Iza >> dokonce to vychází ve prospěch rybářů líp. Takže jsem spíš podsadil. Úplně přesně má tohle v malíčku hraji nebo kakr.
NKikis - Profil | Po 2.1.2012 21:30:09
Jako chytání 15cm pstroužků na nymfu jen proto že nic nebere , to mi přijde horší než vydra nebo kormorán :D
Nmedvěd - Profil | Po 2.1.2012 21:28:53
rover >> lítostivě mi vysvětloval že za 900,-kilo si nikdo nekoupí,tak to nebere.Co už.Nachytám si lipany
NIza - Profil | Po 2.1.2012 21:28:21
mildas - Quinn >> jsi si těmi čísly jistej?
Nrover - Profil | Po 2.1.2012 21:26:05
medvěd >> :-)))
osudová chyba obchodníka, ...knihu přání atd. jsi si vyžádal ?
Nmildas - Quinn - Profil | Po 2.1.2012 21:24:41
Jelikož před dvaceti lety se odtahal od vod dvojnásobek potočáků,x násobek lipanů a bylo vydaných více P povolenek než dnes, rybář to asi, chlapci, nebude.
Nmedvěd - Profil | Po 2.1.2012 21:20:26
rover >> tuňáka na sushi jsem nesehnal
NIza - Profil | Po 2.1.2012 21:19:59
podle mého soudu šílence chytajícího na svazové pstruhovce s 12ti stopákem na 8 lajnu jednoznačně pstruhař nymfař pevně v ruce s černým ptákem.
A vyložte si to jak chcete:-)
Nrover - Profil | Po 2.1.2012 21:16:49
medvěd >> To víme oba, ...naštěstí, Makru je to ovšem jedno
Nmedvěd - Profil | Po 2.1.2012 21:14:50
rover >> ve Svratce nejsou
Nfoxkiller - Profil | Po 2.1.2012 21:01:25
magito88 - >> a kde máš vláčkaře s trojhákama a protihrotama????
Nrover - Profil | Po 2.1.2012 20:50:01
medvěd >> Klecové chovy, ...neblbni :-(
NVenca888 - Profil | Po 2.1.2012 20:44:05
Mates PB >> plný PC. mám na to vyhraženej celej jeden disk...
Njon007 - Profil | Po 2.1.2012 20:43:43
Jednohlasně ten Zasr.....Kormorán-Chráněný škůdce
NMates PB - Profil | Po 2.1.2012 20:40:00
Venca888 >> ......a nemáš zas nějakou fotku z buzerantama v kůži?
NHP - Profil | Po 2.1.2012 20:36:04
Tipuji to na člověka.
NVenca888 - Profil | Po 2.1.2012 20:34:54
měli bysme dát vydrám, kormoušum a volavkám úlovkový lístky, abysme v tom měli konečně jasno...
NCloud - Profil | Po 2.1.2012 20:33:44
medvěd >> Jj.V Makru jsem ryby prodával,Stačí objednat a něco podobného lososu se doveze,ale ta barva masa je taková ...........Co já se jich na objednal a na filetoval! :-))
Kdybych věděl že i tam chodí maskovaní medvědi,tak objednám raději "lososovitý pstruhy" :--)))
Npepa-č - Profil | Po 2.1.2012 20:32:08
magito88 - >> bagr. Hotové vyřešené. můžeš to zavřít.
edit: myslím, ten s rypadlem
NPísek - Profil | Po 2.1.2012 20:30:31
soliman >> Nejhorší jsou trpaslíci...říká se,že ti zelení (trpaslíci) :D)))