Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

xDanielS - Profil | St 26.10.2016 18:43:35

dada11 >> Já taky ne a na štiky chodím s gumama.

    Pedro1 - Profil | St 26.10.2016 18:37:19

    Stavba >> Nemyslím si.Čtou to i tací,který to třeba posune dal.Kdyby to bylo pár lidí za rok,smysl to má.
    Já to nevzdám:-)))

      dada11 - Profil | St 26.10.2016 18:22:03

      xDanielS >> Já třeba nepoužívám trojháčky vůbec. A na štiky nechodím. Chodím s rybkama na candáty a sem tam to štika sezobne.

        xDanielS - Profil | St 26.10.2016 18:16:22

        dada11 >> Jop, souhlasím s klukama. Pletenka s trojháčkem je na štiky hnus. Já přišel o štiku 2x se spešl kevlar pletenkou na štiky. Od těch do zásadně lanko.

          dada11 - Profil | St 26.10.2016 18:03:54

          Rybkin >> Kdysi byl nesmysl i to, že je země kulatá :-).

            Rybkin - Profil | St 26.10.2016 18:02:16

            dada11 >> Tohle neni žádná zkušenost ale nesmysl

              dada11 - Profil | St 26.10.2016 17:40:40

              rybomil >> Já je používám při lovu candátů, je mi jedno jaká je a candošům taky. Se tam se stane, že to veme štika. Štymuje mi každá,která je jemná. Nepoužívám ty tvrdé.

                dada11 - Profil | St 26.10.2016 17:38:28

                Knapík >> Vytáhl sem nejen tu první a = zatím nikdy se mi to nestalo.

                  dada11 - Profil | St 26.10.2016 17:37:14

                  Rybkin >> Když jsou pro tebe číčoviny názory a zkušenosti jiných, tak to potom asi máš pravdu :-)).

                    smidykilla - Profil | St 26.10.2016 17:05:56

                    Dokud sem nepřišel o velkou rybu tak sem taky řešil,teď vím že ani candát nemá problém s jemným lankem při zaberu

                      Rybkin - Profil | St 26.10.2016 16:49:11

                      dada11 >> S napnutou pletenkou brnknu o šutr a je kaput,to cos napsal je největší číčovina co jsem tu za poslední pulrok četl

                        Stavba - Profil | St 26.10.2016 16:19:47

                        Pedro1 >> je to marný je to marný....

                          rybomil - Profil | St 26.10.2016 14:22:15

                          dada11 >> divný... pletenky jsou jako baby, taky se ti nelíbí až ti neštymuje každá :§)

                            Knapík - Profil | St 26.10.2016 14:20:59

                            dada11 >> mně se to před lety několikrát stalo a pro mé poučení to rozhodně stačilo, jak na feedru tak i na přívlači a nerad bych, aby se to opakovalo. Přeju ti hodně štěstí, nikde není psáno, že zrovna ty budeš nejšťastnější rybář, který vyhrál tu první = nikdy mu to štika neurafla a neurafne.

                              dada11 - Profil | St 26.10.2016 14:11:19

                              Knapík >> Až se stane dám vědět. Používám jakou mám. Nemám žádnou oblíbenou značku.

                                Knapík - Profil | St 26.10.2016 13:55:49

                                dada11 >> myslím, že se ti to stane, nicméně dej vědět, jakou pletenku používáš ...

                                  dada11 - Profil | St 26.10.2016 13:34:28

                                  Shafi >> To nechcu, ale jednou je vše poprvé :-)).

                                    Shafi - Profil | St 26.10.2016 13:33:37

                                    dada11 >> Ale věřím, že nechceš, aby některá byla první :).

                                      dada11 - Profil | St 26.10.2016 13:28:26

                                      Shafi >> Já netvrdím že ne. Tvrdím jen, že lanko nepoužívám a nikdy mi nepřekousla pletenku. A ani netvrdím, že se mi to nemůže stát.

                                        dada11 - Profil | St 26.10.2016 13:26:55

                                        Knapík >> Mě se to fakt nikdy nestalo.

                                          Červené karty: Roub