Nejkvalitnější a nejlepší dvoudílné děličky

Prosím o rady.typy a zkušenosti s dvoudílnými děličkami,kvalitní materiál a opletení na odhoz
Autor diskuse: kucous - Profil , 21.12.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NRalf1997 - Profil | Út 10.1.2012 19:18:23

Fakt nekecá :-) vidělo to hodně lidí...Taky bych tomu nevěřil ale je to pravda..

    Nradmon - Profil | Út 10.1.2012 19:18:00

    Mihalos >> Jseš teda dobrej frajer...smekám :))))

      NS&F - pescador - Profil | Út 10.1.2012 19:16:29

      Mihalos >> Tak na to bych se celkem rád kouknul .... opravdu jsi se nepřeklepnul na klavesnici ? 60g olovo vytáhne 140m vlasce jedině když by jsi to hodil (spustil) někam tak do "Macochy" a ubral cca. 100m.

        NGlgin - Profil | Út 10.1.2012 19:13:03

        co máte za hřiště dlouhé 140m?

          NTavris29 - Profil | Út 10.1.2012 19:12:24

          Mihalos >> Asi jo. Nechci Ti křivdit,ale 60g olovo,prut Mivardi....vlasec,který je spíš na vyvážení. A 140m? Nevřim:o)

            NSlavík - Profil | Út 10.1.2012 19:12:12

            Mihalos >> NELZI pujdes do pekla ;)))

              NFishky - Profil | Út 10.1.2012 19:11:51

              Mihalos >> s třicítkou monofilem, 60g olovem to pošleš na 140m? nekecej :-)

                NMihalos - Profil | Út 10.1.2012 19:10:49

                ani hovno :D proč bych vám kecal? mám já zapotřebí se tu s váma hadat?!

                  NTavris29 - Profil | Út 10.1.2012 19:09:51

                  Mihalos >> Tritanum na odhoz moc není. Něco mi říká,že nás pěkně lakuješ:o)))

                    NMihalos - Profil | Út 10.1.2012 19:08:56

                    jžš :D bylo to 140 m naše hřiště má 140 .a mám Sufix tritanium 0,30 tak bb

                      Nclarence - Profil | Út 10.1.2012 18:59:13

                      Mihalos >> No určitě máš ze svého prutu radost ale není s 3lb a 60g to trochu daleko?Vždyť ten prut musí alespoň zátěž 80g aby to letělo.Hele nebylo to 70 kroků tam 70 zpátky?Nějak se mi to nechce věřit.J

                        NSoulfish - Profil | Út 10.1.2012 18:53:16

                        Mihalos >> zmřeno nebo odhadnuto? ;-)

                          NRalf1997 - Profil | Út 10.1.2012 18:50:49

                          Mihalos >> A do tebe!:D Jak si to představuješ?!

                            Nvundu - Profil | Út 10.1.2012 18:50:27

                            Leorim >> jj přesně jak píše Přemet...:-))))))

                              NTavris29 - Profil | Út 10.1.2012 18:49:30

                              Mihalos >> 200g olovem plným švihem,jo?:o) Máš namotaný lanko?

                                Npikoklik - Profil | Út 10.1.2012 18:49:28

                                Mihalos >> tak to bych chtěl vidět.

                                  NSlavík - Profil | Út 10.1.2012 18:48:20

                                  Mihalos >> hodis tou 200gr tak 100m ze,jak silnej mas vlasec?

                                    NMihalos - Profil | Út 10.1.2012 18:45:33

                                    Za mě určitě Mivardi Imperium Carp 3,60,3lbs.Mám ho cca rok a 140 m s 60 g olovem není žádný problém,a 200g olovo to taky vydrží plným švihem.

                                      NLeorim - Profil | Út 10.1.2012 18:28:17

                                      Přemet:-) >> tak tos nakoupil dobře za ty prachy luxsus.Ani se tomu prodejci nedivým když ste mu tam udělali takovej nákup.

                                        Nkobr.d - Profil | Út 10.1.2012 18:23:27

                                        Každý to má jinak. Za mě Ultimate Bionic Danau 3lb.