PF 2012 - vaše přání rybářům

Místo pro vaše vánoční a novoroční přání. Autor nejlepšího PF bude odměněn dárečkem s logem MRK.cz.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 15.12.2011 všeobecné - ostatní

Pravidla: Každý pouze jeden zápis.

NSven - Profil | So 24.12.2011 0:09:19

:-)

    Nzdenek.dry - Profil | Pá 23.12.2011 23:54:32

    Stastne a vesele!

      NLibor1 - Profil | Pá 23.12.2011 23:54:11

      Veselé svátky.

        NVapi - Profil | Pá 23.12.2011 23:35:22

        ....

          Nbrach - Profil | Pá 23.12.2011 22:37:45

          Tak.

            NVydrýsek - Profil | Pá 23.12.2011 22:34:11

            PF

              NRytíř - Profil | Pá 23.12.2011 22:33:38

              pajinek >> tak pod tohle se podepíšu,dobrý:-)

                Npajinek - Profil | Pá 23.12.2011 22:25:40

                ........

                  NBadimura - Profil | Pá 23.12.2011 22:25:02

                  Trapné,jako každý rok.

                    NKarásek-Siget - Profil | Pá 23.12.2011 22:20:51

                    ...

                      Nervajz - Profil | Pá 23.12.2011 22:17:43

                      Všechno nejepší v Novém roce, hodně rybářských zážitků, hodně zdraví a pohody přeje Vám
                      i Vaším přátelům a rodině přeje Ervajz

                        NMifakM - Profil | Pá 23.12.2011 22:17:03

                        Už jsem ho dával do Rybolovu na moři...

                          NJarda 2004 - Profil | Pá 23.12.2011 22:11:35

                          .

                            NeXecutor - Profil | Pá 23.12.2011 22:00:55

                            Veselé Vianoce A Štastný Nový Rok v Sezone 2012 !

                            eXe (c)

                              NLibor 1 - Profil | Pá 23.12.2011 21:41:48

                              Všeho s Mírou, hlavně ryb, ať je co chytat i v roce 2013 :-))))

                                NStandama - Profil | Pá 23.12.2011 21:41:25

                                Všem rejpalům, všeználkům a vychloubačům na MRKu i v denním životě....

                                  Nvaldes - Profil | Pá 23.12.2011 21:35:04

                                  Když dvanáctá odbila,
                                  rachejtle nám svítila.
                                  Tak co nejmín strastí a šoků,
                                  vše nejlepší v novém roku.
                                  Vám přeje Vláďa

                                    NVena 1 - Profil | Pá 23.12.2011 21:13:34

                                    PF 2012

                                      NEčko - Profil | Pá 23.12.2011 20:47:03

                                      ...

                                        NČenda 513 - Profil | Pá 23.12.2011 20:45:01

                                        PF 2012