Jerky a woblery - jaký prut na oboje?

dobry den kolegové,
potreboval bych radu. Chtěl bych začít s chytáním na jerky ale zároveň strašně rád chytám na woblery. Teď stojím před otázkou jaký prut. Můj starý vlačák uz je na prd a chtěl bych něco jiného. Chytám na woblery převážne 7 - 11cm a na jerky bych chtěl chytam max 7cm (kolem 20g) větší určitě používat nebudu. Otázka zní zda si mam koupit nějakej vláčak na woblery a nějakej na jerky i s nejakym im multikem?... jestli to není zbytecné?... na přívlač jsem používal vláčku s vrhačkou do 60 g a ted si určitě budu kupovat taky takovou tvrdou. Myslíte že by to taková tvrdá vláčka nezvládla 20g jerky?... kdyžtak můžete přidat nějaké fotky jak z přívlače tak z jerkování. Moc děkuji za jakoukoliv radu. PETRŮV ZDAR
Autor diskuse: kopik - Profil , 11.12.2011 dravci - náčiní, doplňky

NIza - Profil | Ne 18.12.2011 13:20:06

Bachy >> aha:-) Takže všichni na světě co chytají štiky na jerky to podle tebe dělají špatně? Dobře, chceš mi tvrdit, že když vezmu jerkáč a Ty 8gr ULko zahákneme každý 10cm slider do sebe, tak vyvinež větší tah na nástrahu než já?
Fyziku neukecáš.

    NBachy - Profil | Ne 18.12.2011 13:08:26

    Iza >> Nee, ty seš blázen jestli si myslíš, že s tvrdým, krátkým jerkovým prutem vyvineš při záseku vyšší tah než já s tím 8g UL. A to bych se klidně vsadil. Nehledě na to, že v tebou popsané situaci je podstatnější pružnost než nesmyslně zkoušet pohnout sliderem ve štičí tlamě při záseku - tedy nějakém ubohém tahu do 1kg.

      NIza - Profil | Ne 18.12.2011 13:00:29

      Bachy >> seš blázen, promiň. Vyfotit to umím taky, ale zasekni štiku když to drží naplocho v čelistech. U toho bych rád byl.

        NBachy - Profil | Ne 18.12.2011 12:45:09

        Vy jste ale znalci, pche. Ani jste to nezkusili ale už jistě víte že to nejde, Znalci.
        Tu máte potápivého slidera 10 na 8g proutku.

          NIza - Profil | Ne 18.12.2011 11:38:09

          Orion24 >> pokud vzal jen spodní díl toho 14ti gramu pak možná:-D

            NOrion24 - Profil | Ne 18.12.2011 11:30:49

            Iza >> Kto tvrdi ze netreba tvrdy prut...nejerkoval :-)

              NIza - Profil | Ne 18.12.2011 11:24:21

              pepa-č >> Tak tak

                Npepa-č - Profil | Ne 18.12.2011 11:17:41

                Iza >> a hází nezatížený streamer (a to "v pohodě" copyright Bachy) 80m daleko.

                  NIza - Profil | Ne 18.12.2011 9:41:10

                  Piscicapus >> Ahoj, Bachy normálně vodí 100gramového jerka na 14ti gramovém prutu. Trefil si to rychle to o koze a voze. Mě to chvilku trvalo:-)

                    Npepa-č - Profil | So 17.12.2011 23:00:04

                    Orion24 >> tohle je 6. 200m 40tky

                      Npoldeci - Profil | So 17.12.2011 21:02:43

                      Sethy >> ...a bez silonu:)

                        NSethy - Profil | So 17.12.2011 20:56:21

                        pepa-č >> Mörrum, zašlá sláva a ještě pravoruký, pche :)

                          NPiscicapus - Profil | So 17.12.2011 20:53:10

                          Bachy >> promiň, asi to bude omyl. Nejspíš ty "o koze" a já "o voze" nebo naopak.

                            NBachy - Profil | So 17.12.2011 20:49:38

                            Piscicapus >>To není myšlenka ale ověřená dlouhodobá praxe kolego.

                              NOrion24 - Profil | So 17.12.2011 20:45:32

                              pepa-č >> uf dobra cena....to je aka velkost?.....chcem niečo mensie ako 6ka C4....

                                NPiscicapus - Profil | So 17.12.2011 20:44:29

                                pepa-č >> wáááuuu, tak v tom případě jsem to asi potentočkoval, co?

                                Co teď? Co pak?

                                  Npepa-č - Profil | So 17.12.2011 20:40:53

                                  Piscicapus >> on je kral harty, tady jde vsechno stranou.

                                    Npepa-č - Profil | So 17.12.2011 20:39:24

                                    Orion24 >> ten co je na obrazku stal sto liber. Ale nacekal jsem se, to nemuzu rict. :)

                                      NPiscicapus - Profil | So 17.12.2011 20:39:19

                                      Bachy >> "Na jerky nepotřebuješ tuhý krátký prut, jsou to nesmysly."

                                      A na tuto myšlenku/pověru/názor/nesmysl (vyber si) jsi přišel jak?

                                        NOrion24 - Profil | So 17.12.2011 20:28:48

                                        pepa-č >> No Morrum zhanam je jeden z kandidátov....:-)len chcel by som za rozumnejsiu cenu ako je 320 euri