Kdy jsem nejšťastnější?

Mimo rodiny,
kde jsem mezi svými nejbližšími,nejdražšími,nyní i s prvním vnoučkem(už se těším,až budeme chodit na ryby spolu),tak určitě na svém zamilovaném kousku přírody- na břehu rybníka,řeky,nějaké loužičky..-))..
Prostě u vody všude tam,kde se dá prožít něco krásného,vychutnat si chvíle odpočinku,relaxu,potenciální chvíle adrenalinu..,dalo by se říci ve Svém druhém světě-)).
Není to jen povinnost jít k vodě proto,že benzín,noty a cajk je drahý,abyste to zaplatili?...Ale opravdová srdcařina..?..
A co Vy,jak prožíváte tyto chvíle?..Jak to vnímáte a cítíte...
Piště v klidu,je tu Otázka-Oáza klidu,ne rozmíšek,..
Autor diskuse: SAHIB - Profil , 10.12.2011 všeobecné - ostatní

Mr.Mepps - Profil | Út 27.12.2011 21:34:01

SAHIB - >> Když sem u vody už se stmívá mně už se chce se mi domů a příde ryba.

    David Fuzia - Profil | St 21.12.2011 10:19:08

    kdyz to veme candat za tmy. To srdce jak se rozbusi .................................

      Kreja - Profil | St 21.12.2011 9:53:20

      kromě rybaření je to každá chvilka v lese - zkrátka pokaždé kdy hupsu do kanad a oblíbených "jehliček" J.

        aleš vavřina - Profil | Ne 18.12.2011 1:30:06

        Na rybách na svazovce jsem nejšťastnější díky pocitu svobody a právu volby - jdu kam chci, kde jsou ryby, kde je klid, ... - to na soukromácích není možné, tam nelze změnit lokalitu, jen způsob lovu a cílovou rybu.

          1Mara - Profil | Ne 18.12.2011 0:32:14

          arnošt >> :-)))))))

            arnošt - Profil | Ne 18.12.2011 0:28:12

            1Mara >> Jenže to by měl brát bez legrace úplně každý jednou týdně...

              1Mara - Profil | Ne 18.12.2011 0:23:24

              Chlapcí , já to sem hodil jako legraci , takovouhle výplatu jsem měl jen jednou a to je tři roky zpět :-)))

                arnošt - Profil | Ne 18.12.2011 0:21:50

                1Mara >> Peníze jsou skvělá páka,ale je potřeba umět je použít.A nikdy nezapomenout,že jsou pouhý prostředek a nikdy ne cíl... Ale je fakt,že pokud je jich dost,člověk je tak nějak samozřejmě víc spokojenější.Ono nikde není psáno,že chudáka nemůže ještě ke všemu stíhat jedna rána osudu za druhou a boháč nemůže mít štastný vztah,skvělou tchyni a děti zdravé jako řípa... :-))

                  retrívr - Profil | Ne 18.12.2011 0:08:46

                  1Mara >> Prachy Ti život neudělaj. Jsou ale důležitý. Já bych prachy za pohodu neměnil, pravda, nejsem chudák. Ať se Ti daří.

                    1Mara - Profil | Ne 18.12.2011 0:02:24

                    Já osobně když mě přijde hezčí vejplata :-))

                      retrívr - Profil | So 17.12.2011 23:51:39

                      Jirka Rybka >> Jo tak to je.Já jen už jsem první léto žil jako důchodce. Nevíš, co je to za krásu.

                        retrívr - Profil | So 17.12.2011 23:44:03

                        SAHIB - >> Asi s klukama, kupuju, podporuju, jsem rád, že to žerou

                          velbyk - Profil | So 17.12.2011 23:37:18

                          Hoj šťastejn jsem byl , když mě táta vzal poprvé k vodě , šťastnej jsem byl ,když jsem mohl být u vody , štastnej jsem byl ,když se mi narodil syn a nejšťastnější jsem , když se sejdeme všichni tři i s babama a jsme u vody celé dny což je dovča u vody 14dní v celku ;-)Tam se opravdu nedá přemýšlet o problémech,starostech a tak prostě pohoda klídek a jen ten pocit a napětí kdy to přijde ;-)

                            Hrdobec - Profil | So 17.12.2011 23:24:37

                            Tak tady a takhle jsem velmi štastnej ...neni co dodat )

                              Jirka Rybka - Profil | So 17.12.2011 22:48:18

                              SAHIB - >> neštatnější jsem když to v pátek ve 12 zapíchnu v práci ve 4 mám naložené auto vercajkem a odjíždím na víkend na ryby a nejsmutnějsí v neděli když mám odjezd domů,

                                SAHIB - Profil | So 17.12.2011 22:23:48

                                ondra-voj >>
                                ahojky,
                                to máš pravdu, je to o něčem v tomto smyslu -))
                                Tak ať se daří dál takle vespolek-))

                                  ondra-voj - Profil | Čt 15.12.2011 16:36:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  SAHIB - >> baví mě, když se kluci baví... tím pádem je spokojná i manželka a není co řešit :-)

                                    Zdenall - Profil | Čt 15.12.2011 16:36:50

                                    Nejšťastnější jsem když po milování na rybách přijde pěkná jízda.

                                      ondra-voj - Profil | Čt 15.12.2011 16:33:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      SAHIB - >> tak jak píšeš, jednou za čas je paráda vyrazit na ryby s celou rodinkou a pomalu zaškolovat a zvykat rybářským návykům moje dva špunty.... :-)

                                      už aby byli větší, nechám je udělat papíry a budeme jezdit spolu :-)

                                        Lauri - Profil | Ne 11.12.2011 20:47:50

                                        Nejšťastnějsí jsem při vyvrcholení a když to je na rybách tak je to taky dobré

                                          Oreh - Profil | Ne 11.12.2011 20:43:22

                                          ... ani nemusia brat :)

                                            Lumka - Profil | Ne 11.12.2011 20:27:45

                                            SAHIB >> Nic se nestalo,to je v poradku:-)))

                                              Razgy - Profil | Ne 11.12.2011 18:13:58

                                              volfino >> koukám, že proutek má zatím malej :-) . podobný pocity má asi každej táta - rodič, když to děti začíná bavit

                                                Denny - Profil | Ne 11.12.2011 18:11:23

                                                Mrknato >> V tom co jsi napsal je hodne nadsazky,ale musim ti dat,za pravdu.Kazdy to sve stesti muze videt jinak.

                                                  SAHIB - Profil | Ne 11.12.2011 17:37:51

                                                  Lumka >>
                                                  ahojky,
                                                  to nebylo myšleno na Tebe-)))))
                                                  ale všeobecně,jsem taky samorost,tak jak mi tělo a huba narostla-))hihi

                                                    Lumka - Profil | Ne 11.12.2011 17:34:25

                                                    SAHIB >> Ahoj,a dekuji:-))Kravatak taky nejsem:-DD

                                                      SAHIB - Profil | Ne 11.12.2011 17:23:52

                                                      Denny >>
                                                      Ahojky,
                                                      díky za přání vnoučkovi, i za narozky..-),potěšilo mne to moc...
                                                      Jinak s Tebou plně souhlasím,obzvláště s posledními dvěmi větami,to jsi vystihl na 1000% přesně:
                                                      Cituji:
                                                      "Bezesporu je to srdcovka,jak pises.Jsou lide,kteri spolecne s tou rybarinou vnimaji prirodu a umi se divat,takze spatri to,co jini neuvidi cely zivot."
                                                      Měj se a pozdravuj..-)

                                                        SAHIB - Profil | Ne 11.12.2011 17:19:06

                                                        Jarda 7 >>
                                                        ahojky,
                                                        díky moc...-))

                                                          SAHIB - Profil | Ne 11.12.2011 17:16:29

                                                          Lumka >>
                                                          Ahojky,
                                                          díky za přání..
                                                          A klidně mi můžeš tykat-)),já nésu "kravaťák " na tomdle stavící své Ego-)),))

                                                            SAHIB - Profil | Ne 11.12.2011 17:13:38

                                                            rover >>
                                                            ahojky,
                                                            to teda nevšiml-))
                                                            a díkes za přání-))

                                                              MIŇAS - Profil | Ne 11.12.2011 14:51:19

                                                              Kormorán je neštěstí pro naše vody. Odra je odrybněná dokonale.letošní rok dokonalá katastrofa a to nemám zprávy z pstruhrevíru.
                                                              Včera volal kamoš-nimrod ,že to černé (opeřené) nadělení je tu znova.
                                                              "Asi se odstěhuju do skandinávie"
                                                              A další katastrofa je totální nedostatek vody .Letos tu u nas téměř nekáplo.

                                                                u.x.a. - Profil | Ne 11.12.2011 14:28:53

                                                                airfish >> tak tohle nenahrdí ani první ve sportce,gratuluji a tiše zavidím:)

                                                                  airfish - Profil | Ne 11.12.2011 14:26:02

                                                                  MIŇAS >> Což o to, voda je tu pěkná, ale rybářů taky hromada. Horší je, že to předloni objevili kormoráni a vyžrali komplet lipana až na ročka. Jen díky řasám tu zůstal sem tam nějaký potočáček.

                                                                    MIŇAS - Profil | Ne 11.12.2011 13:15:59

                                                                    Kališovo jezero

                                                                      MIŇAS - Profil | Ne 11.12.2011 13:10:32

                                                                      airfish >> JAK já vám tam v čechách ty vody závidím .Obvzlášť ve východních,Jezdil sem tam ,jako kluk na Jičinsko a blízké okolí .bydlel tam strýc-taky vášnivý stoupenec Petrova cechu.
                                                                      Tu, kolem Ostravy je to bída .
                                                                      U vody přez den, jak na Václaváku ve vodě-škoda psát.
                                                                      Kormoráni a hnědočeši z bezďakama tomu pomáhají Jít neska k vodě na noc sám neozbrojen nebo bez psa -přinejlepším přijít o vercajk! Ale dají se najít krásné místa a pobyt v přírodě nic nenahradí obvzlášť když k ní má člověk kladný vztah.
                                                                      soutok Odry a Opavy

                                                                        Butchi - Profil | Ne 11.12.2011 12:59:44

                                                                        Když stojím po pás zabrozený ve své nejoblíbenější řece, pomalu zapadá slunce a po celodenní nulové aktivitě ryby začínají konečně sbírat.. To je mi opravdu dobře :-))

                                                                        Nejšťastnější jsem byl, když se mi povedla taková ryba, což je v současné době celkem utopie. A proto by mě nejvíc potěšilo, kdybych věděl, že je tady zase máme..

                                                                          airfish - Profil | Ne 11.12.2011 12:45:14

                                                                          Jarda 7 >> To právě většinou dělám, sedím na verandě, dám si kávu a čučím na vodu. Na ryby vyrazím tak na hoďku a při té příležitosti si loupnu 2-3 točené, takže občas mouchu ani nesmočím:)

                                                                            Jarda 7 - Profil | Ne 11.12.2011 11:49:37

                                                                            airfish >> Být v přírodě v takhle nádherném prostředí,asi by mne do hospůdky nikdo nedostal.Nahodil bych,otevřel lahváče a čučel a čučel jak je ta voda krásná a snad by mi ani nevadilo kdybych nic nechytil.

                                                                              Anýzový dědek - Profil | Ne 11.12.2011 11:45:27

                                                                              Nejštastnější jsem , když mě u vody nikdo neotravuje a nejsou tam puboši a tůristi......o))))

                                                                                Červené karty: Mrknato