- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kdy jsem nejšťastnější?
kde jsem mezi svými nejbližšími,nejdražšími,nyní i s prvním vnoučkem(už se těším,až budeme chodit na ryby spolu),tak určitě na svém zamilovaném kousku přírody- na břehu rybníka,řeky,nějaké loužičky..-))..
Prostě u vody všude tam,kde se dá prožít něco krásného,vychutnat si chvíle odpočinku,relaxu,potenciální chvíle adrenalinu..,dalo by se říci ve Svém druhém světě-)).
Není to jen povinnost jít k vodě proto,že benzín,noty a cajk je drahý,abyste to zaplatili?...Ale opravdová srdcařina..?..
A co Vy,jak prožíváte tyto chvíle?..Jak to vnímáte a cítíte...
Piště v klidu,je tu Otázka-Oáza klidu,ne rozmíšek,..
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Mr.Mepps - Profil | Út 27.12.2011 21:34:01
David Fuzia - Profil | St 21.12.2011 10:19:08
Kreja - Profil | St 21.12.2011 9:53:20
aleš vavřina - Profil | Ne 18.12.2011 1:30:06
arnošt - Profil | Ne 18.12.2011 0:28:12
1Mara - Profil | Ne 18.12.2011 0:23:24
arnošt - Profil | Ne 18.12.2011 0:21:50
retrívr - Profil | Ne 18.12.2011 0:08:46
retrívr - Profil | So 17.12.2011 23:51:39
velbyk - Profil | So 17.12.2011 23:37:18
Jirka Rybka - Profil | So 17.12.2011 22:48:18
SAHIB - Profil | So 17.12.2011 22:23:48
ahojky,
to máš pravdu, je to o něčem v tomto smyslu -))
Tak ať se daří dál takle vespolek-))
Zdenall - Profil | Čt 15.12.2011 16:36:50
ondra-voj - Profil | Čt 15.12.2011 16:33:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
už aby byli větší, nechám je udělat papíry a budeme jezdit spolu :-)
Lauri - Profil | Ne 11.12.2011 20:47:50
Razgy - Profil | Ne 11.12.2011 18:13:58
Denny - Profil | Ne 11.12.2011 18:11:23
SAHIB - Profil | Ne 11.12.2011 17:37:51
ahojky,
to nebylo myšleno na Tebe-)))))
ale všeobecně,jsem taky samorost,tak jak mi tělo a huba narostla-))hihi
SAHIB - Profil | Ne 11.12.2011 17:23:52
Ahojky,
díky za přání vnoučkovi, i za narozky..-),potěšilo mne to moc...
Jinak s Tebou plně souhlasím,obzvláště s posledními dvěmi větami,to jsi vystihl na 1000% přesně:
Cituji:
"Bezesporu je to srdcovka,jak pises.Jsou lide,kteri spolecne s tou rybarinou vnimaji prirodu a umi se divat,takze spatri to,co jini neuvidi cely zivot."
Měj se a pozdravuj..-)
SAHIB - Profil | Ne 11.12.2011 17:16:29
Ahojky,
díky za přání..
A klidně mi můžeš tykat-)),já nésu "kravaťák " na tomdle stavící své Ego-)),))
MIŇAS - Profil | Ne 11.12.2011 14:51:19
Včera volal kamoš-nimrod ,že to černé (opeřené) nadělení je tu znova.
"Asi se odstěhuju do skandinávie"
A další katastrofa je totální nedostatek vody .Letos tu u nas téměř nekáplo.
u.x.a. - Profil | Ne 11.12.2011 14:28:53
airfish - Profil | Ne 11.12.2011 14:26:02
MIŇAS - Profil | Ne 11.12.2011 13:10:32
Tu, kolem Ostravy je to bída .
U vody přez den, jak na Václaváku ve vodě-škoda psát.
Kormoráni a hnědočeši z bezďakama tomu pomáhají Jít neska k vodě na noc sám neozbrojen nebo bez psa -přinejlepším přijít o vercajk! Ale dají se najít krásné místa a pobyt v přírodě nic nenahradí obvzlášť když k ní má člověk kladný vztah.
soutok Odry a Opavy
Butchi - Profil | Ne 11.12.2011 12:59:44
Nejšťastnější jsem byl, když se mi povedla taková ryba, což je v současné době celkem utopie. A proto by mě nejvíc potěšilo, kdybych věděl, že je tady zase máme..
airfish - Profil | Ne 11.12.2011 12:45:14
Jarda 7 - Profil | Ne 11.12.2011 11:49:37
Anýzový dědek - Profil | Ne 11.12.2011 11:45:27
Červené karty: Mrknato
Kde to žije - všechna témata
10:36Rybáři vs ochránci přirody 80
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....





















