Kapr na vánoce?

Zdravím dámy a pánové, jak to bude letos u vás vypadat s řízkem u štědrovečerní večeře. Bude řízek z kapra, vepře nebo jiná varianta. Pokud z kapra, pište jestli vámi chyceného, nebo kupovaného.
Autor diskuse: heras77 - Profil , 10.12.2011 všeobecné - ostatní

Jaká ryba na štědrovečerní večeři?

A) Kapr vlastnoručně chycený38%

B) Kapr vlastnoručně koupený41%

C) Štika3%

D) Candát8%

E) File2%

F) Jiná ryba8%

Od 10.12.2011 hlasovalo 458 čtenářů.

Nheras77 - Profil | So 10.12.2011 20:22:04

Stewik >> to máš pravdu a nemusí to být jen o vánocích, kolikrát při návštěvě v nákupáku když vidím ty odřený chudinky tak tam jako rybář nevleču ani synátora aby se šel podívat na rybičku :-(

    NLion97 - Profil | So 10.12.2011 20:19:27

    Stewik >> T o převážení, přesypávání, stres kaprovi nesvědčí, chycený je mnohdy čilejší než koupený, ne tomu vždy tak, díky bohu je.

      Nheras77 - Profil | So 10.12.2011 20:15:51

      wuddy >> ty jsi ale uplakánek, vždyť ty jsi línej normálně a ne jen teď a toho kapra si dojdi koupit, do Bonětic na sádky to máš co bys kamenem dohodil (a zbytek doplival) :-)

        NStewik - Profil | So 10.12.2011 20:15:51

        Ale zas neje jedno aký kúpený kapor.... keď vidím v akom stave sú kapre dakde v bazeníku pred obchodným centrom tak mi je z toho smutno.... a hlavne ako ho šupnú do igelitky bez usmrtenia.... Keď som bol minulý rok na chovnom rybníku, tak tie ryby boli krásne a nechýbala im ani jediná šupinka. Mali tam aj "jatka" a kaprík sa nemusel ani dlho trápiť a keď sa ma maďarský rybár spýtal či chcem mlieč a ikry do polievky, dal mi plnú igelitku :D

          Ndada sumcar - Profil | So 10.12.2011 20:01:43

          samozřejmě vepřovej,kapra nejím celoročně,jinak radči amura po jesenicku

            Narnošt - Profil | So 10.12.2011 19:59:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            heras77 - >> Samozřejmě kapr,ten nesmí scházet. :-) Mezi vepřovými a kuřecími řízky.Nemusím ho sice jíst na kila,ale je to tradice.Poslouží mi zbytek nebožáka,kterého jsem zmasil pro rodiče.Pouštět přes rok všechny kapry a pak si ho jít koupit by mi přišlo slušně řečeno dooost divný... :-D

              NLion97 - Profil | So 10.12.2011 19:56:51

              Promiň přehléd jsem to "a kapra" je mi jasné ,že raději čerstvého ,než měsíc zmraženého (my taky kupujem). A pochopil jsem to tak, že proto že se kapra vždy chytit nepodaří máš na Vánoce lososa Promiň za ,,přečet" :D.

                NLumka - Profil | So 10.12.2011 19:56:25

                Pro me kapr koupeny,pro manzelku candat vlastnorucne uloveny.

                  NNick Nash - Profil | So 10.12.2011 19:51:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Pokaždé mám vlastnoručně chyceného letního kapříka, za nějakou dobu pobytu v mém vlastním rybníčku řádně vyčistěného a vykrmeného.
                  Moc ryby na talíři nemusím, ale kapřík na Vánoce se sklenkou rulandského bílého je stejně vždycky fajn :).
                  NN

                    Nwuddy - Profil | So 10.12.2011 19:50:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    heras77 >> to bys musel semnou vyrazit na ryby :-D ja uz jsem na samotny vypravy v tomhle pocasi linej :-D

                      Nheras77 - Profil | So 10.12.2011 19:42:01

                      wuddy >> jen si dej kapra, ten je zdravější :-)

                        Ntony.bobo - Profil | So 10.12.2011 19:41:19

                        Lion97 >> Nějak sem nepochopil tvou odpověď.Myslel sem tím že celý rok nachytám spoustu ryb ale toho vánočního si musím koupit jelikož víceméně ryby pouštím a toho vánočního se mi už chytit nepodaří.

                          Nwuddy - Profil | So 10.12.2011 19:38:29

                          Já ryby nejím takže to vypadá na kotletu :-D

                            NLion97 - Profil | So 10.12.2011 19:37:55

                            Sorry!! Jen se divím tvému zdůvodnění. Nic proti tomu nemám.

                              NStewik - Profil | So 10.12.2011 19:25:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              heras77 - >> Kapor určite bude, minulý rok bol kúpený, ale tento rok bude vlastnoručne chytení a jeden aj do polievky :) Mne vlastnoručné ulovené chutia viac :D

                                NCarpHouser - Profil | So 10.12.2011 19:24:56

                                Lion97 >> Ne. Něco tě pobouřilo?

                                  NLion97 - Profil | So 10.12.2011 19:21:51

                                  Přemas >> CarpHouser - 10.12.2011 19:11:28 >> Hnípat se v kostech? Jsi malé děcko?

                                    NCarpHouser - Profil | So 10.12.2011 19:11:28

                                    Kuřecí prsní ve strouhankovém obalu a vinná klobása též ve strouhankovém obalu. Samosebou vše při konzumaci přikryji bramborovým salátem (no spíše něco mezi vlašským a pochoutkovým, suchej bramborovej nerad :o) Já se chci pořádně s rodinou nadlábnout, ne se hnípat v rybích kostech :o))

                                      NRTckar - Profil | So 10.12.2011 19:07:28

                                      Apollo444 >> jojo taky si nedokážu představit štědrovečerní večeři bez tý nejllepší vinný klobásy

                                        Nflekos - Profil | So 10.12.2011 18:53:45

                                        Metallica >> Velmi vysoka a vytribena gastrokultura. Jako prilohu samozdrejme Pom.firt. Mahlzeit.