Method feeder - krmení a krmítka, prostě vše

Jaké krmítka a směsi či pelety používáte na method feeder? Jaké jsou nejlepší měkčené pelety atd. Dávejte odkazy, rady a fotky. Bude dlouhá zima.
Autor diskuse: snobacek - Profil , 7.12.2011 feeder - nástrahy, návnady

Ntucnak11 - Profil | Po 24.2.2014 10:18:56

Dušan_hp >> Ja chytam nej na peletky jen do 3 mm max nejvice použivam 2 mm krmeni použivam jak neni tolik bile ryby,pelety jak jsou přemnožen bila ryba aspon mam pokoj ot plotic .

    NDušan_hp - Profil | Po 24.2.2014 10:03:59

    já krmítka od Korumu také používám, ale jsou dobré tak na sypkou směs, na tom asi pelety držet nebudou. Proto je chci zkusit na ploché krmítko. Koukal jsem, že nějaké MM používá, asi Dynamite ale nevím to určitě.

      Ntucnak11 - Profil | Po 24.2.2014 9:22:30

      FRANK71 >> Haček je 8 ka tak to je zestava na červy a hnojaki no použivam ji jen na kapry samozžejme cejn a parma take zabere .V neděli jen jsem chytal tymto systemem kuka uměla nadipovana na jednym prutě žiža hnojak na druhem polni žiža.

        NFRANK71 - Profil | Po 24.2.2014 9:16:32

        tucnak11 >> Uf,uf.To je sestavička, ještě, že už se na háček nic nevejde, jinak nevím co by tam ty Angláni ještě dali.

          Ntucnak11 - Profil | Po 24.2.2014 9:04:21

          Pelety na Feedr použivam ot Nikl uš 2 rokema take obalovaci pastu pelety mam rozpustne zatym mě nesklamaly take ot Dynamite-Ba.8 mm a 12 mm ořech,Halibut jahoda, užasne Robin Red

            Ntucnak11 - Profil | Po 24.2.2014 8:46:17

            Ja použivam posledno Method Korda a Korum jsem okoukal ot Englanu na haček napihnu umělou kuku a ktera je na stalo přydavam žižaly nebo masnaky v něděli 4 kapřyky a par cejnu krmeni Mivardi D1 jezero s přydani soli a trohu drceneho sušeneho česnehu

              NDušan_hp - Profil | Ne 23.2.2014 23:17:35

              jaké pelety jako návnada udrží na method krmítku nához kaprářskou děličkou? Nezkoušel jsem to, ale bojím se, že při velkém švihu "ulítnou". Krmítko používám extra carp 40g a návnadu 12mm boilie.
              Sypké směsi mám odskoušené, jde mi jen o pelety, značku a průměr. Díky

                NLevák Bob - Profil | Ne 7.7.2013 19:23:37

                Použití method krmítek s PVA a bez namáčení. :-)
                Inspiraci jsem našel zde:
                http://www.nisafeeders.co.uk/pva-bag-up-feeda-leads​.html
                http://www.nisafeeders.co.uk/video3.html

                  NMiPo - Profil | St 27.3.2013 18:28:36

                  pro carp >> takový nechytám jen menší nebo větší :-)))

                    Npro carp - Profil | St 27.3.2013 18:12:22

                    MiPo >> Je to na 7kg kapry?:)))

                      NMiPo - Profil | St 27.3.2013 8:41:09

                      Dušan_hp >> přešel jsem na tento typ háčku na všechny nástrahy na popku používám D montáž

                        NDušan_hp - Profil | Út 26.3.2013 18:55:42

                        MartinPr >> hlavně jsou perfektní na červi, napíchneš je jedna báseň!

                          NMartinPr - Profil | Út 26.3.2013 18:43:11

                          Pavel S. >> vždyť já netvrdím nic jiného než ty, používám ho i ve 14,16 na feeder a 18 i na plavanou

                            NPavel S. - Profil | Út 26.3.2013 18:33:05

                            MartinPr >> používam je od 6 do 12 a neznam s očkem lepší háček

                              NPavel S. - Profil | Út 26.3.2013 18:31:58

                              Dušan_hp >> tenkej sice je,ale vydrží hrozně moc

                                NMartinPr - Profil | Út 26.3.2013 18:14:33

                                Pavel S. >> ten owner i v 8 je dobrej

                                  NDušan_hp - Profil | Út 26.3.2013 18:08:23

                                  Pavel S. >> ten mám opravdu rád, ale příjde mi slabej drát na peletu. I když na vel. 12 pin hook mam kapra 62cm 5kg+

                                    NPavel S. - Profil | Út 26.3.2013 18:05:11

                                    Dušan_hp >> owner pin hook vel 10

                                      NDušan_hp - Profil | Út 26.3.2013 18:00:27

                                      MiPo >> tak dlouhé ramínko se standardně používá spíš na popku ne?

                                        NMiPo - Profil | Út 26.3.2013 17:55:25

                                        Dušan_hp >> Používám Carpsystem K 8 na pelety 10-16 mm nebo 10 na pelety 8-12 mm klidně i 10 plovku k peletě
                                        http://www.carpsystem.cz/carpsystem-system-k-868

                                          Červené karty: MenFish