Method feeder - krmení a krmítka, prostě vše

Jaké krmítka a směsi či pelety používáte na method feeder? Jaké jsou nejlepší měkčené pelety atd. Dávejte odkazy, rady a fotky. Bude dlouhá zima.
Autor diskuse: snobacek - Profil , 7.12.2011 feeder - nástrahy, návnady

NRybkin - Profil | Pá 28.2.2014 14:40:28

Mike >> Ale jo,doplnim to teda

    NRybkin - Profil | Pá 28.2.2014 14:40:03

    Mike >> Já ti nevim,řikám si že tohle neutrhám ani za dvě sezony:-)))
    To je super

      NMike - Profil | Pá 28.2.2014 14:39:16

      Rybkin >> měl bys trochu máknout, máš to nějaký prázdný:-).
      Příští týden TO dorazí.....

        NRybkin - Profil | Pá 28.2.2014 14:30:54

        Už to pomalu chystám.Pár návazců na PR39 a Korum Xpert

          NRybkin - Profil | Pá 28.2.2014 14:27:56

          Dušan_hp >> Tušim že to jsou 2mm Sonubaits

            NDušan_hp - Profil | Pá 28.2.2014 14:08:39

            Rybkin >> pelety na tvé fotce vypadají lepivě, co je to za značku a průměr?

              NRybkin - Profil | Pá 28.2.2014 6:53:20

              Dušan_hp >> Zkoušel ale zatím bez valneho úspěchu.Zatim se mi to spis osvědčilo na stojaku

                NDušan_hp - Profil | Čt 27.2.2014 22:49:53

                Rybkin >> zkoušel si method krmidlo s krátkým návazcem na klidné řece? Má to smysl?

                  NMiPo - Profil | Čt 27.2.2014 20:00:48

                  Rybkin >> asi to dělají pro rybáře :-))))

                    NMiPo - Profil | Čt 27.2.2014 19:59:18

                    Rybkin >> akorát že tam není voda,možná bych to skusil ve Všenorech je to tam vybagrovaný po jezem

                      NRybkin - Profil | Čt 27.2.2014 19:57:56

                      MiPo >> Pěkně vyčištěne břehy jen co je pravda

                        NMiPo - Profil | Čt 27.2.2014 19:56:04

                        Rybkin >> můžeš do Černošic pod jez demoliční četa tam už provedla "úklid"

                          NRybkin - Profil | Čt 27.2.2014 19:49:38

                          MiPo >> V sobotu chceme zkusit nějakou parmu v proudu takže jedině na neděli:-)

                            NMiPo - Profil | Čt 27.2.2014 19:43:08

                            Rybkin >> to víš my ČIDové nevíme co je všední den,tak ti nakrmím na sobotu

                              NRybkin - Profil | Čt 27.2.2014 19:37:26

                              MiPo >> Já jsem ve všední dny v práci:-)

                                NMiPo - Profil | Čt 27.2.2014 19:36:24

                                Rybkin >> nejedeš zítra

                                  NRybkin - Profil | Čt 27.2.2014 19:12:22

                                  Dušan_hp >> Peletky držej dobře.Musíš je jen nechat trochu natáhnout vodu

                                    Ntucnak11 - Profil | Po 24.2.2014 11:06:51

                                    FRANK71 >> musiš použit mikro peletky.1,5 mm do 3 mm

                                      NFRANK71 - Profil | Po 24.2.2014 10:45:20

                                      tucnak11 >> když ti z toho nepadají, tak je to oukej.

                                        Červené karty: MenFish