Method feeder - krmení a krmítka, prostě vše

Jaké krmítka a směsi či pelety používáte na method feeder? Jaké jsou nejlepší měkčené pelety atd. Dávejte odkazy, rady a fotky. Bude dlouhá zima.
Autor diskuse: snobacek - Profil , 7.12.2011 feeder - nástrahy, návnady

NWildes - Profil | Pá 22.2.2013 16:18:39

ddejvidd >> čus .. Když chytám takhle na selekt tak většinou přehazuju max za 3/4h .. Hlavně kvůli zjitření pozornosti .. Pokud mi na feeder s kulkou nic nejde několik hodin raději to šupnu na klasiku na těžko s pípákem či policajtem .. Páč Murphyho zákony fungují - čučíš na to 2 hodiny,pak 2 min nedáváš pozor a zrowna se to rozjede .. Já to tak mívám .. Ať se daří

    Nddejvidd - Profil | Pá 22.2.2013 11:53:14

    Letos chci začít s touhle náplní: http://www.rybareni.com/eshop/895,en_pstruzi-granul​e-4-5-mm-potapive.html
    Občasně jsem to tam házel už loni a kapříci na to šli.

    Chytam jeden methodfídr prut s peletkou, bo malou kulkou - a jeden fídr s normální krmítkovkou a červiky.

    Jak často přehazujete když záběr nepřichází, tuhle metodu používám jako selektivní, pro větší úlovek. (což je pro mě kapřík nad 50cm)

      Nskroby - Profil | So 2.2.2013 22:43:26

      Zdravim,já jsem zkoušel pstruhový granule co s nima krmíme pstruhy,nebudu psát značku(už jednou jsem byl od Martina napomenut za reklamu :-) )a držely dobře a stačilo na chvilku anmočit,ale přišlo mi že čím mastnější tim líp držely

        NSAMI - Profil | Čt 17.1.2013 20:43:27

        MiPo >> tak to je dobrý, to si 10 kg teda nechám namíchat. Ještě jednou díky.

          Nokurkac - Profil | Čt 17.1.2013 20:16:13

          čau ja používám peletky od dinamite baits betain green,robin red a swinstim original a nemůžu si stěžovat.

            NMiPo - Profil | Čt 17.1.2013 20:01:04

            SAMI >> pošlou ti třeba 1 kg,já si nechávám posílat namíchaných 20 kg ve složení 2 - 4,5 - 16 mm

              NSAMI - Profil | Čt 17.1.2013 19:56:43

              MiPo >> tak ty asi taky vezmu, jenom škoda že neprodávají menší balení, ale nějak to zkrmím. To že nezgumovatí nevadí, jenom potřebuju něco na přidávání do normální krmítkovky jako "flákotu" když se mě nechce vařit partikl.

                NMiPo - Profil | Čt 17.1.2013 19:48:20

                SAMI >> Z Ujčova beru 2 a 4,5 mm Pelety CARPCo Basic select,je pravda že i po delším namočení "nezgumovatí" (asi obsah olejů ) tak aby se daly samostatné použít do krmítek,proto přidám trochu krmítkovky ,ale cena je super a tak je mám již na letošek opět doma nachystané

                  NMartin M. - Profil | Čt 17.1.2013 19:17:04

                  SAMI >> pouze tipnu 4mm.

                    NSAMI - Profil | Čt 17.1.2013 18:59:15

                    Martin M. >> a průměr už si nepamatuješ? Dal by se tím zůžit výběr:)

                      NMartin M. - Profil | Čt 17.1.2013 18:17:24

                      SAMI >> jo, bral jsem tam predloni asi 60kg, ale presny nazev uz bohuzel nevim. Na normalni chytacku to staci.

                        NSAMI - Profil | Čt 17.1.2013 17:05:02

                        Martin M. >> mas s nejakymi peletami z toho ujcova zkusenosti?

                          NPavel S. - Profil | Čt 17.1.2013 12:30:56

                          pro carp >> to jo,mohli by zpětně udělat titulky ke všem jeho videím

                            Npro carp - Profil | Čt 17.1.2013 12:13:25

                            Pavel S. >> Škoda že nejsou titulky u toho lovu parem na Dunaji.

                              NPavel S. - Profil | Čt 17.1.2013 11:51:48

                              Martin M. >> omluva,máš pravdu, v tý slovenštině je mnohem lepší

                                NPavel S. - Profil | Čt 17.1.2013 11:45:42

                                Martin M. >> já na to koukal s těma českejma a dá se to, lepší než drátem do oka. :-)

                                  NMartin M. - Profil | Čt 17.1.2013 10:37:38

                                  jurasoft >> tohle vetsinou kupuju v Brne v obchodech.

                                    NMartin M. - Profil | Čt 17.1.2013 10:36:39

                                    Pavel S. >> aha, ale to uz preklada samo youtube automatem, tak aby z toho nelezla zpatky v madarstina :-)

                                      NPavel S. - Profil | Čt 17.1.2013 7:55:13

                                      Martin M. >> i česky se to dá nastavit: titulky- přeložit titulky BETA klepneš na afrikánštinu otevře se ti nabýdka jazyků a dole mezi vietnamštinou a čínštinou je čeština :-)

                                        NMartin M. - Profil | St 16.1.2013 23:13:21

                                        Pavel S. >> ja vul jsem si zapl titulky, cumim na to anglicky a ono je to tam i slovensky :-)

                                          Červené karty: MenFish